הקפות שניות ב'הר המור': צפו לעומסים

שמחת ההקפות השניות והריקודים ההמוניים ברחובות צפויים לגרור בעקבותיהם עומסי תנועה וחסימות בסמוך לישיבת 'הר המור' בבירה. לקראת האירוע המשטרה תסגור את הכניסה לשכונת הר חומה לרכבים פרטיים, ושאטלים לשירות הציבור יעמדו בחניון טדי

חדשות כיפה
כא בתשרי התשפ
,
20 באוקטובר, 2019 12:25
ישיבת הר המור

ישיבת הר המורצילום: Yonatan Sindel/Flash90

בירושלים נערכים לעומסי התנועה וחסימות הצירים סביב ההרקדות ההמוניות של ישיבת "הר המור"- כמיטב מסורת ההקפות השניות. מהמשטרה נמסר כי הצפי לעומסי תנועה הוא כבר בתחילת הערב ובהתאם לכך, צפויה סגירה של שכונת הר חומה, מקום מושבה של הישיבה, ע"י המשטרה. בנוסף, המשטרה הודיעה שתתן דוחות וגרירה לרכבים שיחנו בשכונה במקומות שאינם מוסדרים, וממליצה להעזר בשאטלים שיצאו מחניון טדי.

השאטלים מחניון טדי לישיבה יצאו כל 5 דקות משעה 22:00 ועד אחרי תפילת ותיקין. הנסיעה תהיה במסלול שיפתח ע"י המשטרה ולא יושפע מעומסי התנועה.
 

20.10.2019

1. הקפות בבית הרב (ת.ש)

דווח על תגובה לא ראויה
20.10.2019

2. אה וואלה?היא לא חלק? כנראה לא קיבלתי את התזכיר, מה ישלחו שוב את הדברי שנאה האלה? זה נחמד...מלבה את האש ככה (ציוני דתי)

דווח על תגובה לא ראויה
22.10.2019

3. למה אתר כיפה לא מעלה את שמחת בית השואבה וההקפות שניות של ישיבת מרכז הרב!! (יהודי אמיתי)

דווח על תגובה לא ראויה
23.12.2019

4. על מה שנאר לקמן (גושניק)

אנחנו הר המונניקים גאים גאונים וצדיקים שחורות כעורב (ערובין כא א) ממית עצמו על התורה (ברכות סג א ) (ע"ז יז ב) וגם איך אתם בידיוק צופים בזה אתם לט מרכזניקים ? ראה ערך מה שכתבה הגמרא בסוטה (כב ב) בושה אוי לה לתורה שכך בינה עושים לה (חגיגה ה א) או שאין לכם תורה בכלל (תענית ז א ) ואתם יודעים מה קורה - אש אוכלתו (ברכות כח א)
יישר כח חזק ובורך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יזבק. מסתייגת מאמירותיה צילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

היבא יזבק מסתייגת: המשך הכיבוש לא לגיטימי - לא מדובר בקריאה לפגיעה בחיילים

קרא עוד