סגור

משאיות ארבעת המינים בירושלים | המלחמה בקורונה

לקראת חג הסוכות, ביוזמת ראש העיר ירושלים, עשרות משאיות יפרסו ברחבי השכונות ויקלו על התושבים לרכוש סט של ארבעת המינים בצורה בטיחותית ומצילת חיים. "אני קורא לסוחרים להעביר את נקודות המכירה למשאיות ניידות"

חדשות כיפה
יא בתשרי התשפא
,
29 בספטמבר, 2020 12:09
שוק ארבעת המינים, ארכיון

שוק ארבעת המינים, ארכיוןצילום: Miriam Alster/FLASH90

לקראת חג הסוכות ובעקבות סגר הגל השני, עשרות משאיות יפרסו ברחבי השכונות בירושלים ויקלו על התושבים לרכוש סט של ארבעת המינים בצורה בטיחותית ומצילת חיים. הבוקר (ג'), הודיע ראש העיר ירושלים, משה ליאון, כי כל סוחר המעוניין למכור את ארבעת המינים בשכונות באמצעות משאית בלבד ,יקבל תמיכה מלאה של העירייה, פיקוח צמוד ותיאום מול המשטרה. 

ראש העיר, שגם יזם את המהלך, הנחה את המנהלים הקהילתיים לרכז את בקשות הסוחרים למכור ארבעה מינים באמצעות משאיות ניידות שיעברו בין השכונות והרחובות, ולסייע להם בהנפקת האישורים ובליווי של אגף הפיקוח של העירייה. בעירייה מדגישים: המכירה תתאפשר רק בתאום עם הפיקוח העירוני. היוזמה נולדה על מנת לאפשר פריסת המשאיות רחבה ככל הניתן ולצמצם באופן משמעותי את ההתקהלויות בחנויות ארבעת המינים. 

"האופציה היחידה לצמצם התקהלויות מסכנות חיים היא באמצעות ביזור רחב של נקודות המכירה", אמר ראש העיר, "אני קורא לסוחרים להעביר את נקודות המכירה למשאיות ניידות שייתנו את השירות בכל רחוב באופן פרטני ולקהל הירושלמי לקנות ארבעה מינים רק במקומות בטוחים, ומנצל את ההזדמנות לאחל לכל תושבי ירושלים: חג שמח".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו ומנדלבליט.  צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

נתניהו מקדם תקנות לשעת חירום להגבלת ההפגנות. מנדלבליט: "המהלך אינו חוקתי"

קרא עוד