ישיבת ממשלה חגיגית לרגל יום ירושלים התקיימה בכיכר ספרא

עיריית ירושלים אירחהאת ישיבת הממשלה החגיגית לרגל יום ירושלים, בהשתתפות ראש הממשלה. ראש העיר לאון: "ירושלים, העיר הפלורליסטית בישראל ויש בה מקום לכולם. ידענו ימים קשים מאלה וגם עם האירועים הנקודתיים האלה נתמודד"

חדשות כיפה 09/05/21 15:04 כז באייר התשפא

ישיבת ממשלה חגיגית לרגל יום ירושלים התקיימה בכיכר ספרא
משה לאון, צילום: דוברות העירייה

עיריית ירושלים אירחה היום (א') את ישיבת הממשלה החגיגית לרגל יום ירושלים, בכיכר ספרא בהשתתפות ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, ראש הממשלה החליפי, בני גנץ, ראש העיר ירושלים, משה ליאון ושרי הממשלה.

את ישיבת הממשלה פתח ראש העיר שאמר: "לאור אירועי השבת אני רוצה לפתוח את דבריי בבקשה לכל הצדדים: בירושלים אין מקום לאלימות. אני קורא לכולם, להרגיע את הרוחות ולשמר את השקט ברחובות ירושלים. ירושלים מאוחדת ותשאר מאוחדת. ירושלים, העיר הפלורליסטית בישראל ויש בה מקום לכולם. ידענו ימים קשים מאלה וגם עם האירועים הנקודתיים האלה נתמודד.

צילום: דוברות העירייה

"בשנים האחרונות, אני, יחד אתכם, חברי הממשלה משקיעים רבות למען צמצום הפערים במזרח ירושלים. החלטת ממשלה 3790 שנמצאת בימים אלה בשיא היישום שלה, מתמקדת בשינוי מערך החינוך בעיר ומבוצעת בקצב מצוין. רק השבוע אישרנו תקציב לבניית כ-300  כיתות חדשות במזרח העיר שבזכותן גם ילדי מזרח ירושלים יזכו לחינוך ראוי ועתיד טוב יותר.

"יום ירושלים הוא יום חגה של העיר ירושלים. מחר נציין 54 שנים לאיחוד העיר, עיר שנמצאת בימים אלה בתנופת פיתוח מואצת. אני מאמין שכולכם רואים את המנופים המתרבים בקו הרקיע של העיר. מנופים אלה יוצרים מעל מיליון מטר של מתחמי תעסוקה. בונים דירות עבור הזוגות הצעירים ומגדילים את היצע כיתות הלימוד בעיר. צעד אחר צעד אנו הופכים את ירושלים למקום שטוב לגור בו. בטח שמתם לב שנקי פה, וזה בעקבות עבודה קשה וכילק מהתהליך לשיפור איכות החיים של התושבים. ראש הממשלה, חברי ממשלת ישראל, חשוב לי במעמד זה להודות לכם על ההבנה והתמיכה בתושבי ירושלים מהכנסת. אני יודע שירושלים חשובה לכם לא פחות מאשר לי ואני מודה לכם על שותפות הדרך". 

משה לאון ובנימין נתניהו

משה לאון ובנימין נתניהוצילום: דוברות העירייה

בהמשך נפגשו ראש הממשלה עם ראש העיר בחדרו לשיחה קצרה שבה הודה ראש הממשלה לראש העיר על עשייתו למען העיר ותושביה.
 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר