סגור
יום העצמאות

אירוע יום העצמאות מבית הנשיא: "כל ישראל מירושלים"

בית הנשיא יארח את משדר המסורתי ליום העצמאות, בהנחיית רותם אבוהב, אולם השנה, בעקבות מגפת הקורונה, האירוע הוקלט מראש ויתקיים ללא קהל וללא חיילים מצטיינים

חדשות כיפה
ה באייר התשפ
,
29 באפריל, 2020 10:07
נשיא המדינה ראובן ריבלין

נשיא המדינה ראובן ריבלין צילום: Flash90

בית הנשיא יארח את חגיגות העצמאות עם המשדר המסורתי "כל ישראל מירושלים". השנה, בשל משבר הקורונה, יתקיים האירוע ללא קהל: התזמורת לא תופיע, לא תתקיים הענקת אותות לחיילים המצטיינים, אישי ציבור ובהם ראש הממשלה והרמטכ"ל לא יגיעו אף הם.

טוען...

זו השנה השלישית ברציפות שמנחת המשדר תהיה רותם אבוהב. המשדר מבית הנשיא יעמוד בסימן ההוקרה לצוותי הבריאות, ההצלה והביטחון ולדור המייסדים של מדינת ישראל. המשדר יכלול את ברכתו המיוחדת של הנשיא ראובן ריבלין; שיחה אישית של אבוהב עם הרמטכ"ל רב-אלוף אביב כוכבי; ביצוע חדש ומשותף של הנשיא יחד עם הזמר עידן עמדי ואזרחי ישראל ל"שיר השיירה"; ציפי שביט תופיע במערכון מיוחד; יוני רכטר יופיע בקטעי נגינה נדירים; עוד יופיעו: אביהו מדינה, גילה אלמגור, ליא קניג, מרים זוהר, טל פרידמן, שני כהן, אבי נוסבאום, איציק כהן ורבים נוספים; התזמורת הפילהרמונית הישראלית תחתום את המשדר בנגינת התקווה.

29.04.2020

1. זה הנשיא שאמר שעמו בחר בטרור, מה הקשר ירושלים? למה הם חוגגים עצמאות ברמאללה?? (נחום)

דווח על תגובה לא ראויה
29.04.2020

2. נקודה למחשבה: רבותי הקוראים, צר לי מאוד, אבל היום זה יום אבל לאומי בארץ ישראל!!!! (יום אבל לאומי)

נקודה למחשבה: לצערינו היום יום אבל לאומי בארץ ישראל!!!!! בגלל זה כל החנויות סגורות. לדוגמה על האבל, מסופר על הכופר המפורסם הרצל ימח שמו וזכרו שהיה מחלל שבת ואוכל נבלות וטריפות ביום הכיפורים, ורצה להקים מדינה חילונית לחלוטין, מדינה נגד הדעת, מדינה ללא כל סממנים יהודיים. הוא רצה לעלות יהודים ארצה על מנת ליישב את הארץ היהודית, ומה עשה? את העולים המזרחיים שהיו שומרי מצוות כמו התימנים והמרוקאים וכו' הרצל שר"י הושיבם באוהלים במקומות נידחים יחד עם ראשי הציונות שעשו להם זאת, וקיפחו אותם. הם התייחסו אליהם בזלזול והעבירו אותם על דתם. הציונים חטפו ילדים דתיים מביתם במיוחד תימנים, גזזו להם פאות והעבירו אותם על דתם לגמרי. והעבירו אותם על דתם לגמרי. והעבירו אותם על דתם לגמרי. גועל נפש. על מה בדיוק יש לחגוג? מדינה מטומטמטת.

בנו של הרצל (שהתנצר ביארצייט של אביו!!) מספר: "גם כשנעשה אבי מנהיגו של העם היהודי סירב בעצת מקורביו להביא אותי בברית האמונה ולמול אותי. [זה מומר להכעיס - שומו שמים] הלא נעלם מכם שאבי הדליק בכל שנה ושנה את אילן המולד הנוצרי ולא חדל מזה אף בשנתו האחרונה. אבי ציוה על המחנכות שלנו, שיתפללו עמנו בוקר וערב את התפילות הנוצריות". (נגוהות מן העבר,י.נדבה, ת"א, תשכ"א, עמ' 69).

האם זה לא מספיק? יש גם את דוד בן גוריון ימח שמו וזכרו שאמר דברים אנטישמיים לחלוטין, וכן אוסישקין, וכן חיים וייצמן, וכן כל מנהיגי הציונות שר"י.

חשבתם פעם מדוע כאשר התרחשה השואה, למה לא פעלו הציונים בארץ בשביל להציל היהודים בשואה בגרמניה? בשנת 1943 כשהיהודים גוועו ברעב בגטאות אירופה, כשאלפים מהם נשלחו בכל יום לתאי הגזים, הכריז הרשע ואיש רע, יצחק גרינבוים 1879 – 1970, מדינאי ופובליציסט מראשי התנועה הציונית בפולין, המנהיג הציוני האחראי על פעולות ההצלה ושר הפנים בממשלת בן גוריון: "כששאלו אותי, הלא תוכלו לתת מכספי קרן היסוד להצלת היהודים בארצות הגולה אמרתי - לא!! ואני אומר עוד פעם לא!! לא!! לא!! לא!! צריך לעמוד בפני גל זה, הדוחה את הפעולות הציוניות לשורה השנייה. כשבאים להציע 2 הצעות, הצלת המוני היהודים באירופה או הגאולה בארץ, [הגאולה היינו השואה בארץ] אני בוחר בלי רגע של היסוס את הגאולה-שואה בארץ. ריבוי הדברים על הטבח גורם להפחתת התאמצותנו להגדיל את הכוח העברי בארץ" (מתוך "בימי שואה וחורבן").

גרינבוים היה יכול לתת כספים כדי להציל יהודים מגרמניה, מהשואה ומהגולה, אך לא רצה זאת מכיוון שזה דוחה את הפעולות הציוניות לשורה השנייה, וכמו שאמר: הגאולה בארץ, דהיינו השמד והשואה רוחנית בארץ, היא יותר חשובה מהצלת המוני יהודים מהגולה שהועמדו למוות! כולנו יודעים שראשי הציונות החילונית מהכת המטנופות היו אנשים שרצו להתבולל ושנאו את הדת היהודית ואת הדתיים, כולם היו משומדים בלי זיק של יראת שמים, ונגד התורה ונגד אלוקים, ועתידים לתן את הדין בקרוב. על כן אין להם זכות דיבור בכל מה שנוגע ליהדות.

נקודה למחשבה: היום זמן חשבון הנפש, והדרך הציונית הוכיחה את עצמה מזמן כטועה ומטעה, לכן רבותי הקוראים, צר לי מאוד, אבל היום זה יום אבל לאומי בארץ ישראל!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב אלי סדן צילום: צילום מסך

הרב אלי סדן בקריאה נרגשת לחיזוק המכינה

קרא עוד