בשורה אדירה למשתמשי אייפון: זה הפיצ'ר החדש שהולך להקל עליכם

חברת אפל הודיעה כי בקרוב תהיה אפשרות להקליט שיחות דרך האייפון, כשהצד השני מודע לכך שהשיחה מוקלטת. האפליקציה לא רק תקליט אלא גם תתמלל את השיחה את השיחה באפליקציית Notes

חדשות כיפה חדשות כיפה 13/06/24 11:05 ז בסיון התשפד

בשורה אדירה למשתמשי אייפון: זה הפיצ'ר החדש שהולך להקל עליכם
אייפון, צילום: Thaspol Sangsee,Shutterstock

מי שמשתמש במכשירי אפל כנראה יסכים עם הטענה הבאה: היתרון היחיד של מכשירי האנדרואיד על פני האייפון זאת היכולת שלהם להקליט שיחות. במשך שנים ניסו מחזיקי האייפונים למצוא אפליקציות באמצעותן יוכלו לבצע הקלטת שיחה, אך ללא הצלחה. כעת החליטה החברה לשדרג משמעותית את חווית המשתמש והודיעה במהלך ועידת המפתחים העולמית שלה בי בקרוב תאפשר להקליט ולתמלל שיחות טלפון ב-iOS 18.

אפל תאפשר להקליט שיחות באייפון

בקרוב תוכלו להקליט שיחות

בקרוב תוכלו להקליט שיחות צילום: אפל

הקלטת שיחות באייפון: איך זה יעבוד?

בתמונה שהציגו בוועידה הודגמה האפשרות להקליט שיחות באפליקציית Phone, המציגה גל קול יחד עם משך הזמן של ההקלטה. האפליקציה לא רק תקליט אלא גם תתמלל את השיחה באפליקציית Notes, שם יינתן למשתמשים אפשרות ליצור סיכום באמצעות מערכת הבינה המלאכותית החדשה של Apple Intelligence. אפל הבהירה גם כי כל המשתתפים בשיחה ידעו שהם מוקלטים.

תמלול אודיו יהיה זמין רק באנגלית, ספרדית, גרמנית, צרפתית, יפנית, סינית מנדרינית, קנטונזית ופורטוגזית. פיצ'ר ההקלטה נועד להקל על עיתונאים ומשתמשים אחרים להקליט ולתמלל את השיחות שלהם, כל זה כשהצד השני מודע לכך.