לייק: רשת X עשתה שינוי קטן - במוקדם או במאוחר אתם תרגישו אותו

משתמשים שייכנסו מעתה לרשת הפופולרית לא יוכלו לראות מי עשה לייק עבור ציוצים. ב-X מסבירים את המהלך ברצון לשיפור הפרטיות, המשתמשים עדיין יוכלו לראות את כמות הלייקים שנעשו לפוסטים | וגם: מה יהיה ניתן לראות אחרי העדכון החדש

חדשות כיפה חדשות כיפה 13/06/24 11:02 ז בסיון התשפד

לייק: רשת X עשתה שינוי קטן - במוקדם או במאוחר אתם תרגישו אותו
רשת X, משנה את פורמט הלייקים, צילום: ssi77,Shutterstock

משתמשים שנכנסו ביממה החולפת לרשת X (טוויטר לשעבר) הופתעו לראות כי אין באפשרותם לראות יותר את רשימת האנשים שעשו לייק לציוצים ברשת. ואכן, ברשת הודיעו כי החל מהשבוע, הדבר לא יתאפשר וכי הדבר נובע מהרצון להגן על פרטיות המשתמשים.

המשתמשים יוכלו לראות מי עשה "לייק" רק לפוסטים שלהם

עד עתה, יכול היה כל משתמש להיכנס לכל ציוץ ולראות מי עשה עבורו לייק, כמו גם להיכנס לפרופיל אישי של משתמשים ולראות על איזה ציוצים הוא לחץ לייק. מספוק הלייקים יוסיף להופיע והמשתמשים יוכלו לראות את המספר מדוייק אך לא את האנשים שאהבו את אותו ציוץ. יחד עם זאת, כל משתמש שפרסם פוסט יוכל לראות מי האנשים שסימנו אותו ב"לייק".

מהיום רק אתם תדעו

מהיום רק אתם תדעו צילום: Panya_photo,Shutterstock

"השבוע אנו הופכים את הלייקים לפרטי עבור כולם כדי להגן טוב יותר על הפרטיות שלך" נכתב בעמוד הרשמי של החברה, "עדיין תוכלו לראות פוסטים שאהבתם, אך אחרים לא". כ"כ הוסיפו ברשת כי "ספירת לייקים ומדדים אחרים עבור הפוסטים שלך עדיין יופיעו מתחת להודעות".