סגור

נתניהו: "הוצעה ל'ימינה' הצעה יותר נדיבה מלכל מפלגה בקואליציה"

ראש הממשלה הסביר כי הדלת לממשלה עדיין פתוחה בפני ראשי ימינה: "ההתנגדות שלהם להצטרף לממשלה נובעת משיקולים פנימיים" וטען כי המלך עבדאללה לא יבטל את הסכם השלום במקרה של החלת הריבונות

חדשות כיפה
ה בסיון התשפ
,
28 במאי, 2020 10:04
בנט ונתניהו

בנט ונתניהוצילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו הסביר מדוע החליט לנאום בפתח משפטו: "את התיקים המופרכים האלה תפרו בשבילי ורק בשבילי, וקרא לאנשי ימינה לחבור לממשלתו.  

"אני בלמתי ניסיון שאורגן על ידי נוני מוזס לסגור את 'ישראל היום'. אני בלמתי את זה. איך? בשיחות הסרק האלה עם נוני מוזס, שנועדו לאפשר לי להגיע למצב שפיזרתי את הכנסת, סיכנתי את עצמי, והחוק בוטל. ואכן, העיתון שלכם לא נסגר", קבע נתניהו בראיון לישראל היום.

ראש הממשלה התרעם על הקביעה שראשי ימינה הביאו את נושא הריבונות לשולחן הממשלה: "הם הביאו את נושא החלת הריבונות מהאמריקנים? מי הביא את זה? פעם ראשונה מאז הקמת המדינה שאני מצליח להביא להכרה אמריקנית, קודם כל ברמת הגולן ובירושלים, אלו החלטות של טראמפ, ומי שבא איתו בדברים זה אני. לא אף אחד אחר".

נתניהו התייחס לכתב האישום שעומד נגדו וגולל את האירועים שקדמו לו: ״ב-2015 לפני שנפתחה חקירה אחת נגדי קיבלנו בליכוד 980.000 קולות. עכשיו אחרי 5 שנים ואחרי חקירות אין סופיות ומבול של הדלפות, משפטי שדה וכתב אישום בתקופת הבחירות - קיבלנו מיליון ו-350.000 קולות. גידול של כמעט 40% בזמן שהאוכלוסייה גדלה באחוזים בודדים. זה נתון שמטריד בעיקר את אנשי התקשורת״.

״לרוב העם נמאס להרכין ראש בפני השקרים והעבריינות של חוקרים במשטרה ושל פרקליטים. זה לא התחיל איתי, אבל זה הגיע לשיא איתי. אנשים מבינים טוב שהוזמנתי לספספל הנאשמים כדי לקחת מהם את הבחירה שהם בחרו״, הסביר נתניהו.

‏נתניהו התראיין גם לעיתון מקור ראשון והסביר כי הוא נחוש להחיל את הריבונות על יהודה ושומרון וטען: "המלך עבדאללה לא יבטל את הסכם השלום במקרה של ריבונות".

ראש הממשלה התייחס גם לפירוק גוש הימין:  "הוצעה ל'ימינה' הצעה יותר נדיבה מלכל מפלגה בקואליציה. ההתנגדות שלהם להצטרף לממשלה נובעת, לטעמי, משיקולים פנימיים". והוסיף: "אני קורא לכל אנשי הימין להצטרף לממשלה, צריך לשלב ידיים ולא לפעול אחד נגד השני. הייתי שמח אם החברים מ'ימינה' יצטרפו. הדלת פתוחה".

על הסיבה לנאום בבית המשפט אמר: "את התיקים המופרכים האלה תפרו בשבילי ורק בשבילי, לא לשום אדם אחר ב-244 שנות דמוקרטיה בעולם".

 

28.05.2020

1. סמוטריץ היהיר לא מסוגל לעכל שבנט ושקד יהיו שרים והוא לא (ליעד)

הוא צריך להפנים שהוא לא מגיע לקרסוליים שלהם בשום פרמטר ושיגיד תודה שהם נתנו לו מקום ברשימה שלהם אחרת הוא לא היה מעיז לרוץ לכנסת כי הוא יודע שהוא לא שווה אפילו רבע מנדט שחוק

דווח על תגובה לא ראויה
28.05.2020

2. סמוטריץ היהיר לא מסוגל לעכל שבנט ושקד יהיו שרים והוא לא (ליעד)

הוא צריך להפנים שהוא לא מגיע לקרסוליים שלהם בשום פרמטר ושיגיד תודה שהם נתנו לו מקום ברשימה שלהם אחרת הוא לא היה מעיז לרוץ לכנסת כי הוא יודע שהוא לא שווה אפילו רבע מנדט שחוק

דווח על תגובה לא ראויה
28.05.2020

3. רוצים לשמוע מעוצמה יהודית! נמאס משקרנים ובוגדים!!! (מירי)

דווח על תגובה לא ראויה
28.05.2020

4. וואי וואי (המעניש)

איזה אכו מנופח בריבוע יש לאיש הזה, רק צריך להקשיב למילותיו החכמות של בגין המנוח כדי להבין את גודל הבעיה שנתניהו מדגים ברוב הוד.

ההשוואה של נתניהו לעצמו כאחד והיחיד בעולם שנרדף ב 244 שנות דמוקרטיה בעולם היא מטורללת בערך כמו נתניהו גוניור.

דווח על תגובה לא ראויה
30.05.2020

5. ביבי - לא נשכח ולא נסלח (ניסן)

עם החרדים יותר טוב לך . תהנה
אנחנו נחגוג את יום הכניסה למעשיהו

דווח על תגובה לא ראויה
30.05.2020

6. סמוטריץ מסוכן (סמוטריץ נרקומן כבוד)

מסכנה משפחתו,עכשו יהיה בבית הרבה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרבנית רחל קרן צילום: באדיבות המצולמת

נשים לומדות תורה, ועל המדינה להכיר בכך | תגובה לרב אבינר

קרא עוד