סגור

סקר מנדטים: ימינה מזנקת, גוש הימין פותח פער

כמעט שלושה חודשים אחרי הבחירות, גוש הימין-חרדים עומד על 67 מנדטים, כשימינה מזנקת לתשעה. יש עתיד עוברת את כחול לבן, שיורדת ל-12 מנדטים בלבד. מפלגת העבודה מחוץ לכנסת

חדשות כיפה
ד בסיון התשפ
,
27 במאי, 2020 8:25
בחירות

בחירות צילום: פלאש 90, הדס פרוש

אחרי שלוש מערכות בחירות הוקמה לבסוף ממשלה בישראל, אבל הסקרים עדיין איתנו. על פי סקר מנדטים של רדיו 103FM, שביצע מנכ״ל 'פאנלס פוליטיקס' מנחם לזר, עולה כי לו היו נערכות בחירות נוספות, גוש הימין היה מתחזק מאוד, ומקים ממשלה רחבה לבדו.

על פי תוצאות הסקר, הליכוד מזנקת וזוכה ל-41 מנדטים. מפלגת ימינה מזנקת לתשעה מנדטים, לעומת שישה שקיבלה בבחירות האחרונות, ש"ס עומדת גם היא על תשעה מנדטים, ויהדות התורה עם שמונה. גוש הימין, על פי תוצאות הסקר, זוכה ל-67 מנדטים.

הרשימה המשותפת שומרת על כוחה עם 15 מנדטים, ומיד אחריה יש עתיד-תל"ם בראשות יאיר לפיד, שזוכה ל-14 מנדטים. כחול לבן בראשות גנץ זוכה ל-12 מנדטים בלבד. ישראל ביתנו נחלשת במנדט לשישה מנדטים, כך גם מרצ שמגדילה את כוחה לשישה מנדטים.

מפלגת העבודה בראשות עמיר פרץ לא עוברת את אחוז החסימה, עם 1.5% מקולות המצביעים, גם גשר של אורלי לוי-אבקסיס ועוצמה יהודית נותרות מחוץ לכנסת. 

27.05.2020

1. ימינה שמאל קדימה צעד- לתהום (אליעזר)

שיתחזקו בסקרים ויעופו בבחירות. מי צריך את שקד ובנט? מהרסי הבית היהודי. מבשבשים כמו צפרדעים- באופוזיציה. תצטלמו עם מפות מגולגלות- מכסימום תפטפטו לדעת עם קלעי . מתאים לכם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הפזורה הבדואית בנגב. ארכיון צילום: הדס פרוש, פלאש 90

עמיר פרץ הורה לעצור עבודות קק"ל בנגב. סמוטריץ': "אובדן ריבונות המדינה"

קרא עוד