סגור

לראשונה כשר ביטחון, גנץ בעוטף עזה: "המתיחות לא תיעלם בקרוב"

לראשונה בתפקידו כראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, בני גנץ, סייר באוגדת עזה ונפגש עם ראשי רשויות: "המתיחות תישאר איתנו כמה שנים"

חדשות כיפה
ג בסיון התשפ
,
26 במאי, 2020 18:12
גנץ בסיור

גנץ בסיורצילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, בני גנץ, ביקר היום (ג') בפיקוד דרום ביחד עם הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי, אלוף פיקוד דרום הרצי הלוי ומפקד אוגדת עזה תא"ל אליעזר טולדנו. זהו הסיור הראשון שעורך גנץ במסגרת תפקידו והוא התמקד בזירה הפלסטינית בעזה ובכלל האתגרים בזירה הדרומית- ברמה הביטחונית והאזרחית.

גנץ בשדרות

גנץ בשדרותצילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

גנץ החל את היום במפגש עם ראשי רשויות מעוטף עזה בשדרות, ולאחר מכן קיבל סקירות באוגדת עזה. עוד סייר גנץ בגזרה ביחד עם  אלוף הפיקוד ומפקד האוגדה ופגש לוחמים מגדוד 202 של הצנחנים הנמצאים בפעילות מבצעית.

בפגישה עם ראשי הרשויות באזור, אמר גנץ כי "המתיחות הזאת לא תיעלם, היא תישאר איתנו כמה שנים. אנחנו יודעים מיהם שכנינו. פנינו לשלום. יהיו עליות ומורדות ואנחנו ערוכים להכול. אנחנו לא נהיה פראיירים אם יקרה משהו בעזה".

גנץ בשדרות

גנץ בשדרותצילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

26.05.2020

1. אין לו מושג (אריק)

כבר שכחתם את נאום הכלניות? באמצע צוק איתן הוא הבטיח שהכל נגמר, ושתיכף אפשר יהיה ללכת לראות כלניות. האש התחדשה, כמובן, למחרת. אז אולי כשהוא אומר שהמתיחות לא תיעלם, זה אומר שמחר יהיה שלום.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מאהל ההתיישבות הצעירה צילום: פורום ההתיישבות הצעירה

"המאבק נכשל": מאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה מתפרק

קרא עוד