סגור

משפט נתניהו יוצא לדרך: שרים וחברי כנסת מהליכוד יגיעו לבית המשפט

לאחר שנים ארוכות של חקירות, היום בשעה 15:00 יצא משפטו של ראש הממשלה לדרך, באולם מספר 317 בבית משפט המחוזי בירושלים. ראש הממשלה יידרש לאשר כי הוא קרא את כתבי האישום המוגש נגדו ויכריז כי הוא כופר בהאשמות

אלעד הומינר, חדשות כיפה
א בסיון התשפ
,
24 במאי, 2020 7:50
יחייך גם מחר? ראש הממשלה בנימין נתניהו

יחייך גם מחר? ראש הממשלה בנימין נתניהוצילום: Yonatan Sindel/Flash90

היום (א') בפעם הראשונה בהיסטוריה של מדינת ישראל, ראש ממשלה עומד לדין בעת מילוי תפקידו. בשעה 15:00 יכנסו אל אולם בית המשפט המחוזי בירושלים, בזה אחר זה, שלושה שופטים: רבקה פרידמן-פלדמן, משה ברעם ועודד שחם. הדיון אליו נדרש להתייצב ראש הממשלה בנימין נתניהו, יהיה בעיקרו טכני. שלושת השופטים ישאלו את נתניהו ושאר הנאשמים האם הם מכירים את כתבי האישום בעניינם והאם הם מודים בהאשמות או כופרים בהם. נתניהו יכריז כי הוא כופר בהאשמות נגדו.

יחד עם נתניהו צפויים להתייצב שלושה נאשמים נוספים, מוכרים אף הם. ארנון (נוני) מוזס, בעל השליטה והמוציא לאור של קבוצת "ידיעות אחרונות", שאול אלוביץ, בעל השליטה לשעבר בקבוצת "בזק" ובתוכה אתר האינטרנט "וואלה", ורעייתו איריס. על סדר היום: תיק 1000 העוסק בטובות הנאה שקיבל נתניהו מחברו איש העסקים ארנון מילצ'ן, ותיקים 2000 ו-4000 העוסקים בסיקור התקשורתי האוהד אותו קיבל ראש הממשלה והתמורה לכאורה שניתן בעדו. 

בשל הגבלות משבר הקורונה מספר הנוכחים באולם בית המשפט המחוזי בירושלים יהיה מוגבל, הם יישבו במרחק של שני מטרים אחד מהשני, ולא תהיה נוכחות נציגי תקשורת שיישבו באולם נפרד וסגור לעיתונאים בקומה אחרת, הדיון ישודר אליהם במעגל סגור. כדי לעמוד בדרישות משרד הבריאות קבעו השופטים כ באולם בית המשפט ינכחו רק ארבעת הנאשמים ונציג אחד מכל צוות הסניגורים.

השרה מירי רגב, השר אמיר אוחנה והשר צחי הנגבי צפויים ללוות היום את ראש הממשלה לפתיחת משפטו. לצידם צפויים להתייצב ח"כים נוספים מהליכוד, בהם ח"כ שלמה קרעי. חברות הכנסת קטי שטרית ומאי גולן שוקלות אף הן להגיע לבית המשפט.

 

23.05.2020

1. השפלה מיותרת של כבוד האומה. אפשר היה לשלוח את עורכי דינו כדי שיגידו את זה. (ידידיה שילה)

שמחה וששון לרמאללה, דמשק, אנקרה וטהרן.

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2020

2. מנהיג שאמר לא יהיה כלום כי אין כלום לא יכול לשלוח עו"ד שיגיד שהוא "חף מפשע". מה עוד שמימלא הוא בסוף אחרי מלחמת התשה יזחל להסדר טיעון (מנקה הביבים)

אז ככה :
לבסוף יגיד אני לא הכחשתי ולא הודיתי הכל עניין מאולץ , משפטי וטכני של עורכי דין .
זו המורשת שהם מבקשים להפיק לבסוף. על מנת שימשיך .....
אם יש משפט שגורל האומה קשור בו זה המשפט ויש לנהלו עד תום וללא כל קיצורי דרך ושתיקים

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2020

3. המשפט לאלוהים הוא - והאלוהים לא ינקה אף אחד שיכשיל את האמת מלצאת לאור.מתבייש בכל אותם הדתיים והחרדים שנהגו בפולטיקה על חשבון האמת והמשפט (שוליית הנפח)

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2020

4. האיש בגד באשתו הראשונה ובאשתו השלישית. בנו הלך לזונה. (יאיר)

למה אנחנו מצפים?

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2020

5. מבקש להבין את המניע של "להקת המעודדים - זה פרעון השטר של מינויים. והלוא ביבי לא יוסיף ולא יעלה לו חומה שכזו ( האמת בסוף תאכל את כל מחרחרי השקר והכזב)

שכזו .
הם שם בשביל להזכיר לבית המשפט שהם מייצגים את משפט הציבור......
זה החבלה הגדולה והנפשעת ביותר באמת ובמשפט. אחרי כל דיון הם יצאו לתקשורת לקשור הקצוות של המשפט האחר "הציבורי" בעיניהם להמשיך לקעקע את סמכות בתי המשפט

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

6. לצלם את כל חברי הכנסת הבאים לתמוך בביבי ולפרסם אותם בכל בתי הספר ובמוסדות להשכלה גבוהה (menashe peled)

למען ההיסטוריה

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

7. בשביל להוכיח זכאות על כלום לא צריך את כל התהלוכה הזאת ובטח לא צריך להביא את "משפט העם" כאלטרניבה מכשילה ומסכלת (משה אהרון )

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

8. הוא רוצה להרתיע את בית המשפט מנציגי "העם שבאולם ומ"העם" שמפגין בחוץ כך דרכם של מושחתים שמטבעם על שני צידיו שקר וכוח (מנקה הביבים)

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

9. התיזה האידיאולוגית שתחרת לדיראון עולם : שהאמת המושחתת שבה בחר העם היא המשפט למושחתים דמוקרטיה היא עד הסוף המר (מנקה הביבים)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ בצלאל סמוטריץ' צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

סמוטריץ': "לא פוסל ריצה עם בן גביר"

קרא עוד