סגור

הרב שרלו במכתב תמיכה למנדלבליט - המכתב המלא

על רקע פתיחת משפטו של ראש הממשלה, והביקורת החריפה נגד היועץ המשפטי לממשלה, כותב הרב יובל שרלו מכתב חיזוק ותמיכה: "יש להבחין בין ביקורת ובין מתקפה כוללת"

חדשות כיפה
כח באייר התשפ
,
22 במאי, 2020 13:28
הרב שרלו.

הרב שרלו. צילום: אריה כץ

הרב יובל שרלו, מרבני צהר, במכתב תמיכה ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט על רקע האשמות ופתיחת משפטו על ראש הממשלה: "אתה וציוותך ניצבים היום במוקד סערה זו, ומשמש כאחד הכוחות העיקריים במערכה המסוכנת הזו. אני מבקש שתראה את עצמך כשליח ציבור חיוני, הממלא את תפקידו נאמנה: התמודדות עם סכנות השחיתות, ניגוד העניינים והפרת האמונים במערכת השלטונית. אני צופה במחיר האישי הכבד שאתה ומשפחך משלמים על עמידתך זו. אף שאודה כי לא כל דבר שאתה עושה מובן לי, (בעיקר בפרשת הרפז – אשכנזי, אם כי גם אני מעריך שגם אם תתקבל על ידך ההחלטה לחשוף את כולה – המתקפות לא תפסקנה לרקע), אני מתפעל מההיבט הכללי של עמידתך האיתנה. "לך בכוחך זה והושעת את ישראל" מהסכנות הפנימיות הגדולות האורבות לה. "

הרב שרלו מבקש לחזק את מנדלבליט ומשפחתו בימים אלו: "אני מבקש לחזק את ידך, לבקש ממך כי תקיים את מצוות התורה "לא תגורו פני איש", להיות נאמן לאמת וליושרה במאבק בלתי מתפשר, ולמלא את שליחותך נאמנה, כדי שהאמת תצא לאור, בין לטוב ובין למוטב. מסור בבקשה את דבריי גם למשפחתך, שמשלמת אף היא מחיר יקר על שליחותך"


להורדת הקובץ

ומשווה את עבודתו לפעילות הנביאים בימי המלכים: "כבר התורה, בפרשת המלך, הדגישה כי אחת משתי הסכנות האורבות לשלטון היא "לבלתי רום לבבו מאחיו", לאמור: סכנת ניצול השלטון למטרות פרטיות; נביאי ישראל עסקו אין ספור פעמים, גם בסיפורי נביאים 'ראשונים' וגם בחזונות נביאים 'אחרונים' באחד מהיסודות הבסיסיים של זכות קיומנו: והם הצדק, המשפט, היושר והגינות השלטון.

לא רק באבחון ובהתראה עסקה התורה, אלא גם במצוות ודרכים כיצד להתמודד עם עוצמתו המשחיתה של השלטון. היא הטילה חובות על המלך להגביל את עצמו ("לא ירבה"); לכתוב לעצמו ספר תורה שינחה אותו; והיא הקימה מערכות מגבילות שלטון, כמו השופט, הכהן והנביא. כתבתי על כך אין ספור פעמים במקומות רבים. כדי להסיר ספק, סכנה זו אורבת גם למערכות המגבילות, שצריכות להכיר בחשיבות הריבון ובמגבלות שלהן. "

22.05.2020

1. חרה (דני)

אסור לתת לכם שקל תרומה אתם מיץ של הזבל
מנדלבליט ורבנים כמוך צרכים להישרף באש
ימח שמך

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

2. m05073416000@gmail.com (מאיר)

לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

3. פחחחחחחחחחחחחחחחח (בדיחה עצובה)

"לא תגורו בפני איש"??????
מה זו ההיתממות הזו??????
נשות הפרובוקציה בכותל כל ראש חודש עוברות על החוק בכותל
ועוברות על ההלכה ועל לאווים מעשרת הדיברות
בצורה בוטה ומתריסה מול בית קודש הקודשים,
תמורת שוחד בינלאומי של תקציב שהן מקבלות מתורמים בחו"ל.
וכאן היועץ המשפטי לממשלה והפרקליטות לא עושים להם כלום.
מתחמקים בכל מיני תירוצים.
לא חקירות, לא דיונים, לא אזהרות. לא כלום. כלום כלום כלום.
למה?????
כי הם מפחדים מהתורמים הרפורמים המתבוללים שלהן, שלא יתחילו לנבוח.
אז מה זה ה"לא תגורו בפני איש" הזה?
ואולי מן הראוי להדגיש: "לא תהיה לך בביתך איפה ואיפה בביתך".

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

4. איזה יופי- מה יפית... (יפיפית יפית)

רק שאלה מדוע לא לשאול אותו, מדוע לא הסכים לחקור את ההדלפות מחקירות ראש הממשלה?
מדוע הרב שרלו לא כתב מכתב ,כשהסמול השחית את קבר אביו של מנדלבליט?

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

5. זעקת הנרדפים לדורותיהם! (משפט דרייפוס)

זעקת הנרדפים לדורותיהם! מתייצבת למשפט ביום ראשון! המשפט של ביבי זה המשפט של דרייפוס נציג ישראל השנייה! של ילדי המעברות והוריהם זל! של ילדי ניצולי השואה והוריהם זל ! של ההורים עובדי הדחק זל! של ההורים העולים שנשלחו לגור במקומות נידחים בלי מים חשמל! ושל המאמינים בבורא עולם!

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

6. ביזיון (ביזיון)

חיזוק לאקטיביזם השיפוטי מבית היוצר של ברק. עליונות הפרשנות המשפטית של העליונים, על כל מוסר ומידה טובה

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

7. תודה הרב שרלו דבריך עושים טוב על הלב. (מירה)

מר מנדלבליט היה כשר, כאשר מר ביבי שלח אותו להיות היועץ המשפטי לממשלה, גם כל המלעיזים מלאו פיהם מים כי זה טוב למר ביבי, אבל מר מנדלבליט ראה דברים מושחתים שכמותם לא ראתה הממשלה מאז לידתה, אלפי בחורים ובחורות נתנו את נשמתם למען מדינת ישראל, אבל ביבי ושרה ויאיר אותם מענין להמשיך לשלוט מהמבצר בבלפור, ואשריכם מר מנדלבליט והרב שרלו המשיכו בדרככם זו והצלתם את עמך בני ישראל.

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

8. איכס (אלי מיטב)

איכס

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

9. יישר כוחך (ש)

טוב שאתה מחזק את ידיו של איש ציבור שממש שופכים את דמו. עד לפני כמה שנים, אם מישהו היה כותב רומן מדע בידיוני עתידני על ישראל והיה מתאר התנפלות כזו על מערכת המשפט, הייתי חושב שהוא יצא מדעתו.

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

10. יישר כח לרב שרלו (אבי)

סוף סוף מישהו אומר בקול את מה שכולם יודעים בלב - משפחת נתניהו מושחתת - האב, האם, ו"רוח הקודש" הקטן.

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

11. כל הכבוד לרב על היוזמה ועל אומץ הלב (יאיר)

סוף סוף גילוי מנהיגות ואומץ לב ציבורי בציונות הדתית.

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

12. האקדח (מועתז בטוסטוח)

דברים כ"כ מופרכים, תלושים ולא קוהרנטים למציאות שאני מוכן להתערב שמישהו הצמיד לכותב אקדח לרקה והכתיב לו את הדברים תחת איומים.

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

13. קורבן למולך? ידיעות ספרים (נוני)

לא רק שלא שלח מכתב דרישה על בדיקה בעינינו של מנדלבליט/אשכנזי.

אם נדקדק בטהרנות כמו הרב נגיע גם לקשרים לשם פרסום בהוצאות ספרים מסוימות.

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

14. קבלת התורה.. ( יהי רצון שנזכה להעריך את תלמידי החכמים ולכבדם בכבוד הראוי ל)

קבלת התורה.....

מסופר על ר' אליעזר גורדון זצ"ל כאשר היה אברך צעיר, ישב והגה בתורה כשחמיו תומך בו לכל צרכיו. באחד הימים הגיע אליו מכתב הזמנה לשמש ברבנות באחת העיירות הסמוכות. כשראה החותן את ההזמנה, אמר לחתנו "לשם מה עליך ליטול את עול הרבנות, המשך לשבת אצלי ואני אמשיך לתמוך בך".

חלפו שנים ופרנסתו של החותן הייתה דחוקה, החותנת דאגה למצב הכלכלי של הבית ואמרה לבעלה שאולי כדאי לשחרר את החתן לדרכו "עד מתי ישב אצלנו? הוא יכול להתפרנס מעצמו ולא תחסר לו פרנסה, ואף כל הזמן שולחים לו כתבי מינוי לתפקידים רבניים שונים..." אמר לה בעלה "איני יודע מי מחזיק את מי, אני אותו או הוא אותי...?!"

העניין חזר ונשנה כך כמה וכמה פעמים, עד שלבסוף נכנע החותן ופנה לחתנו הגדול ורמז לו שכדאי מכאן ואילך לקבל תפקיד של רבנות עיר ולהתמחות בשאלות מעשיות, באופן כזה יתקדם יותר, וברגע שיגיע המינוי הראשון יענה בחיוב לשליחים. ואכן לא ארכו הימים, כתב המינוי לרבנות בעיר טלז הגיע, ור' אליעזר גורדון ענה בחיוב להצעה.

ביום שעזב את העיר לכיוון טלז, השיג אותו שליח מהיר אשר בא לבשר לו כי החותן שלו נפטר, ועליו לחזור מיד לצורך ההלוויה... בשעת ההלוויה, החותנת בכתה וביקשה את סליחת בעלה כי אכן צדקו דבריו, אין הם ידעו מי מחזיק את מי--- על האדם לדעת שבמשך החיים הוא חושב שהוא עושה, פועל ושומר... אך אינו יודע שאדרבה בגלל תמיכתו בתלמיד חכם, זו הסיבה לכך שהוא עדיין חי ונושם, אלא שרק כלפי חוץ הוא נראה כעוזר ותומך, ויותר מאשר עושה בעל הבית עם העני, העני עושה עם בעל הבית...

זה מה שאומרת הגמ' ביומא [עא.] על הפסוק [משלי ח', ד'] "אליכם אישים אקרא" - 'אלו תלמידי חכמים שדומים לנשים ועושים גבורה כאנשים' שהתלמידי חכמים דומים לנשים שהן חלשות יותר, בו בזמן שהם עושים גבורה כאנשים והם המשפעים האמתיים על אחרים. יוצא שתלמידי חכמים אף שהם נתמכים ומקבלים מהמחזיקים אותם, בכל אופן הם אלו אשר מחזיקים את התומכים! וכאשר התומך בתלמיד חכם יודע ומכיר בכך, הוא זוכה בברכה והצלחה בכל ענייניו...

את זה אנו רואים בנשיאתו של ארון הקודש שהיו בתוכו הלוחות, למרות שהיו בו את הבדים לשאת בהם את ארון הקודש, בפועל הארון נשא את נושאיו. גילוי נס זה ארע לעיני כל ישראל בעת חציית הירדן, שהרים הארון את נושאיו והעבירם מעל הירדן. כך הוא ההסכם שבין יששכר לזבולון שלמרות שנדמה שזבולון הוא התומך ביששכר והוא המחזיק בו, אך האמת היא שיששכר הוא אשר מחזיק בזבולון ומאפשר לו חיים גם בעולם הזה וגם בעולם הבא... יהי רצון שנזכה להעריך את תלמידי החכמים ולכבדם בכבוד הראוי להם!

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2020

15. זה הסיפור כולו (אחד שמבין)

שישרף צו איסור פירסום
רציתם לדעת מה מסתתר בהקלטות שמנדלבליט מסתיר בסיוע עברייני של צו איסור פירסום?
להלן תקציר
קחו כוס קפה ותהנו

פשע מאורגן בצמרת המשפט

שישרף צו איסור הפירסום, עד שיתעורר בועז גולן, אלו החומרים שאליהם נחשפתי, הפוסט הבא הוא על אחריותי המלאה והבלעדית, שמי יעקב כהן, נולדתי בתאריך ה1.9.86
ת.ז: 300***042.
תרגישו חופשיים לשתף בהמוניכם, זה עליי בלבד.

סוגרים חשבון:

שנים שהם משווקים לכם את מנדלבליט כאיש מתון, ממלכתי ומקצועי, אין ברשותי עדיין את הקלטות והתמלילים המלאים, אבל הצלחתי להשיג את סיכומו של היועמש דאז ואת תקציר ההקלטות, התמונה היא שחורה וקודרת.
דמוקרטיה? הצחקתם אותם.

הכל מתחיל בשנת 2010:
בלשכת אשכנזי שמצוי במלחמת חורמה עם שר הביטחון דאז אהוד ברק מתנהלים דיונים קדחתניים לגבי אופי הלחימה הרצוי, הפור נופל אשכנזי מסמן איקס על ראשו של גלנט במטרה להזיז אותו ובפועל מוביל למינוי של בני גנץ לרמטכל.

זה מתחיל כאשר הפצר דאז מנדלבליט, אשכנזי, וינר והרפז מתחילים בתידרוכים נגד גלנט.
תידרוכים שמהר מאוד הופכים להפצת מסמך מזוייף ועברייני.

באוגוסט 2010 הם הולכים על כל הקופה ומעבירים לאולפן שישי מסמך שזויף על ידם ומטרתו היא להביא לחיסול הקריירה של יואב גלנט.

הם נתפסים, מכשירי ההאזנה בלשכת הרמטכל והשיחות שנתפסו ברשתות הצהליות מעלות תמונה קודרת, היועמש מנדלבליט מתנהג כמו משפטן דארפורי מושחת.

קלטת ראשונה:
אשכנזי המבוהל מעדכן את חברו הפצ"ר מנדלבליט שהזיוף המקורי נמצא בלשכתו, מנדלבליט מבקש ממנו להירגע ועוד קצת זמן לישון על הדברים.

מאוחר יותר באותו יום משוחח מנדלבליט עם היועמש ויינשטין וחוקרי המשטרה.
מתוקף היותו פרקליט צבאי ראשי הם מתייעצים איתו לגבי אופן חיפוש הזיוף המקורי, מנדלבליט כפי שעולה מההקלטות כבר יודע היטב היכן המסמך אבל הוא מתדרך את החוקרים והיועמש לערוך חקירות ולנסות להשיג את המסמך דרך עיתונאים.
שיבוש חקירה טהור שלו כפצ"ר.

באותן שיחות מקדימות של החקירה מתוקף תפקידו נחשף מנדלבליט לחומרי חקירה רגישים לאופי החקירה הנדרש ולחשדות נגד חבריו, אשכנזי ווינר.

קלטת שניה:
מנדלבליט הפושע מתדרך את וינר לגבי החשדות נגדו ונגד אשכנזי ומעדכן אותו שהוא הרוויח עבורם זמן ושלח את המשטרה לחפש את המסמך אצל העיתונאים.

בכל הזמן הזה היועמש ויינשטין לא מעלה על דעתו שמנדלבליט הוא חפרפרת מסוכנת וממשיך לשתף אותו בחומרים חסויים.
בנוסף נכנס לתמונה ראש אגף החקירות יואב סגלוביץ ומתחיל לתדרך גם הוא את מנדלבליט לגבי דרכים אפקטיביות לחסל את החקירה, סגלוביץ ומנדלבליט דואגים להכין את אשכנזי לחקירה באופן שייחסל את התיק ויותיר רק את בועז הרפז (שחקן שולי בפרשה) בתמונת החשדות.

קלטת השלישית:
מנדלבליט העבריין מתדרך את ארז וינר לגבי חומרי החקירה החסויים שעלו משיחותיו עם ויינשטין ויואב סגלוביץ ואף מעלה את הצעתו של סגלוביץ שמתכנן הסדר טיעון מהיר נגד הרפז וסגירת בזק של תיק החקירה.

למעשה וינר ומנדלבליט הכינו את אשכנזי כל כך טוב לחקירה עד שבשלב מסויים החוקרים מבינים שיש לאשכנזי חפרפרת שהכינה אותו לחקירה, החוקרים מאמתים את אשכנזי עם העובדה שהוא מכיר חומרים חסויים.
תחת לחץ אשכנזי מודה בפני החוקרים שקיבל מידע מקדים מראש אגף החקירות יואב סגלוביץ.

בשלב הזה מנדלבליט מרגיש שהטבעת סביבו מתהדקת והוא מוקלט כאשר הוא טוען בפני אנשי אשכנזי:
"גם אני אהיה בסוף בסיפור...אני חושב שאסור לדבר על זה אפילו....דברים מאוד מכוערים...הסירחון יעלה עד לשמיים...איזה מחיר הם מוכנים לשלם בשביל לגמור את התיק הזה בשקט."

היועמש דאז ויינשטין והמשטרה ממליצים להעמיד את מנדלבליט לדין באשמת שיבוש הליכי משפט והפרת אמונים.
בחקירותיו מנדלבליט שלא ידע על ההקלטות שמפלילות אותו נתפס משקר באופן גס אבל החוקרים ממשיכים ללטף ולכוון אותו, רק בחקירתו השלישית גירסאותיו המתחלפות מתייצבות על גירסה אחידה.
המשטרה ממליצנ להעמיד לדין.
שי ניצן הפרקליט המהולל שמקבל לידיו את מושכות החקירה מכריז שעל אף כשלים מוסריים קשים החשדות לא מגיעים לידי יסוד נפשי של ביצוע עבירה.
מאז הוא מחזיק בקלטות ומשמר את צו איסור הפירסום עליהן באופן שיטתי וחסר כל היגיון.

שנים לאחר מכן שי ניצן הוא פרקליט המדינה הכל יכול והוא דוחף את אותו מנדלבליט המופלל עד צוואר לתפקיד היועמש.
ועדת האיתור שעסקה במינוי הנל מצאה לנכון שהוא המועמד היחיד שראוי לתפקיד והסתפקה בהצגת מועמד אחד ויחיד.
אביחי מנדלבליט.

היועמש ויינשטין קבע אז שמנדלבלמט לא ראוי לשום תפקיד ציבורי ובוודאי לא מזכיר ממשלה או יועמש, על פי חוות הדעת של ווינשטיין ספק אם מנדלבליט בכלל יכול להחזיק בתעודת עורך דין.
את בגץ והפרקליטות זה לא עניין.
למנדלבליט הכינו מטרה וכל האמצעים בדרך הוכשרו: תביא לנו את הראש של ביבי ונהפוך אותך לשופט עליון.
*

בטוח שאלתם את עצמכם למה מנדלבליט וניצן נלחמים כאריות על מינוי פרקליט המדינה?
הם יודעים שפרקליט עצמאי עלול להסיר את צו איסור הפירסום ולהוביל לסיום תפקידו של מנדלבליט והעמדתו לדין וגרוע מכך לסגירה מוחלטת של תיקי נתניהו, מה הקשר לסגירת תיקי נתניהו אתם שואלים?

כי כלום לא השתנה, אלו אותם עבריינים בחליפה שונה.
ב2010 מנדלבליט אשכנזי וסגלוביץ קשרו כדי להוביל למינויו של גנץ לרמטכל בניגוד לחוק.
ב2019 אשכנזי סגלוביץ וגנץ כבר נמצאים תחת מפלגה פוליטית אחת.
והיועמש כמו בימים היפים כהרגלו בקודש השחיתות, פשוט משחזר את תפקידו הישן ומנסה להוביל למינוי גנץ לתפקיד רה"מ בניגוד לחוק וזכות הבחירה.

מול הררי החומרים המסריחים הללו אני חוזר על החשש שהבעתי בעבר:

לא מאיתנו צריכים לפחד שי ניצן ומנדלבליט.
אנחנו רחמנים בני רחמנים ונסתפק במאסר שלהם או בחזרה בתשובה, שבט יהודה תמיד הצטיין בחמלה.
עליהם לזכור בעת הזו שהם חצו את הרוביקון, הפעלתם הסתבכה באופן כזה שייתכן ואין ברירה אלא לשלוף שוב שמפניה מודרנית ולהוביל לרצח פוליטי נוסף שיבאיש את הימין.
זו תהיה הדרך הכי אפקטיבית של החונטה להשתיק את הבבונים הזועמים.
אז אנא מכם מושחתים יקרים אני יודע שאתם משוכנעים שאתם על גג העולם וזוהי שעתכם היפה, לנו ממילא בימים אלו אין כוח לטקסים ומנגינות קודרות, בצאתכם מביתכם אנא השתדלו להביט לאחור, לפנים ולצדדים ולא בגללנו אלא בגלל השמפניה שמתנערת לה ברגעים אלו בביתם של אהרון ברק ודורית ביניש.
והם הרי אלופי הארץ בניעור שמפניות.

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2020

16. לקקן מקצועי (דני)

תמיד אתה יכול לצפות את עמדתו של שרלו
כמו שתמיד אתה יודע מראש מה בג"ץ יפסוק

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2020

17. הזוי (יובל)

עד כמה אפשר לטמון את הראש בחול או להתחנף לציבור ה"נאור"?

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2020

18. יובל המבולבל האמיתי (שי)

הדיוט קופץ בראש

דווח על תגובה לא ראויה
23.05.2020

19. עוד גיבור נכץגד הימין (יהודה)

כשמדובר בביקורת נגד הסמול ממלא פיו מים

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

20. שרלו תפסיק להתייפייף ואל תבלבל במוח (ישי)

מנדלבליט הוא עבריין לכאורה שיבש הליכי חקירה, תפר תיקים לראש הממשלה בכל מיני המצאות ותקדימים ע"י ראיות שמבוססות על עדי מדינה שעברו עינויים וסחיטות, ושדד לעצמו את תפקיד פרקליט המדינה, כדי שאף אחד לא יוכל לגעת בו, אדם כזה היה צריך להוקיע, במקום לפרסם מאמרים לקקניים ומנותקים מהמציאות, שרלו תתבייש לך.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

21. שרלו תפסיק להתייפייף ואל תבלבל במוח (ישי)

מנדלבליט הוא עבריין לכאורה שיבש הליכי חקירה, תפר תיקים לראש הממשלה בכל מיני המצאות ותקדימים ע"י ראיות שמבוססות על עדי מדינה שעברו עינויים וסחיטות, ושדד לעצמו את תפקיד פרקליט המדינה, כדי שאף אחד לא יוכל לגעת בו, אדם כזה היה צריך להוקיע, במקום לפרסם מאמרים לקקניים ומנותקים מהמציאות, שרלו תתבייש לך.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

22. שרלו תפסיק להתייפייף ואל תבלבל במוח (ישי)

מנדלבליט הוא עבריין לכאורה שיבש הליכי חקירה, תפר תיקים לראש הממשלה בכל מיני המצאות ותקדימים ע"י ראיות שמבוססות על עדי מדינה שעברו עינויים וסחיטות, ושדד לעצמו את תפקיד פרקליט המדינה, כדי שאף אחד לא יוכל לגעת בו, אדם כזה היה צריך להוקיע, במקום לפרסם מאמרים לקקניים ומנותקים מהמציאות, שרלו תתבייש לך.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

23. שרלו תפסיק להתייפייף ואל תבלבל במוח (ישי)

מנדלבליט הוא עבריין לכאורה שיבש הליכי חקירה, תפר תיקים לראש הממשלה בכל מיני המצאות ותקדימים ע"י ראיות שמבוססות על עדי מדינה שעברו עינויים וסחיטות, ושדד לעצמו את תפקיד פרקליט המדינה, כדי שאף אחד לא יוכל לגעת בו, אדם כזה היה צריך להוקיע, במקום לפרסם מאמרים לקקניים ומנותקים מהמציאות, שרלו תתבייש לך.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

24. שרלו תפסיק להתייפייף ואל תבלבל במוח (ישי)

מנדלבליט הוא עבריין לכאורה שיבש הליכי חקירה, תפר תיקים לראש הממשלה בכל מיני המצאות ותקדימים ע"י ראיות שמבוססות על עדי מדינה שעברו עינויים וסחיטות, ושדד לעצמו את תפקיד פרקליט המדינה, כדי שאף אחד לא יוכל לגעת בו, אדם כזה היה צריך להוקיע, במקום לפרסם מאמרים לקקניים ומנותקים מהמציאות, שרלו תתבייש לך.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

25. שרלו תפסיק להתייפייף ואל תבלבל במוח (ישי)

מנדלבליט הוא עבריין לכאורה שיבש הליכי חקירה, תפר תיקים לראש הממשלה בכל מיני המצאות ותקדימים ע"י ראיות שמבוססות על עדי מדינה שעברו עינויים וסחיטות, ושדד לעצמו את תפקיד פרקליט המדינה, כדי שאף אחד לא יוכל לגעת בו, אדם כזה היה צריך להוקיע, במקום לפרסם מאמרים לקקניים ומנותקים מהמציאות, שרלו תתבייש לך.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

26. שרלו תפסיק להתייפייף ואל תבלבל במוח (ישי)

מנדלבליט הוא עבריין לכאורה שיבש הליכי חקירה, תפר תיקים לראש הממשלה בכל מיני המצאות ותקדימים ע"י ראיות שמבוססות על עדי מדינה שעברו עינויים וסחיטות, ושדד לעצמו את תפקיד פרקליט המדינה, כדי שאף אחד לא יוכל לגעת בו, אדם כזה היה צריך להוקיע, במקום לפרסם מאמרים לקקניים ומנותקים מהמציאות, שרלו תתבייש לך.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

27. שרלו תפסיק להתייפייף ואל תבלבל במוח (ישי)

מנדלבליט הוא עבריין לכאורה שיבש הליכי חקירה, תפר תיקים לראש הממשלה בכל מיני המצאות ותקדימים ע"י ראיות שמבוססות על עדי מדינה שעברו עינויים וסחיטות, ושדד לעצמו את תפקיד פרקליט המדינה, כדי שאף אחד לא יוכל לגעת בו, אדם כזה היה צריך להוקיע, במקום לפרסם מאמרים לקקניים ומנותקים מהמציאות, שרלו תתבייש לך.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

28. תמיהה על הרב - צדק צדק או סדום (קידי)

צדק צדק תרדוף - גם צדק צריך להיעשות בצדק.
כאן אין צדק וגם התהליך חסר צדק.
יש לנו מערכת שלא מאפשרת משפט צדק.

כסדום היינו.
סדום ועמורה לא נהפכו רק בגלל הרשע.
מערכת המשפט שלהם - החוקים והשופטים - היו ההיפך מהצדק, ועל כך נענשו בעונש נורא כל כך.

גם אם לא נדבר על חוקי עם ישראל, איך אפשר לקבל מערכת שמצפצפת על חוקים שקבע העם על ידי נציגיו הנבחרים ומחוקקת חוקים שונים שסותרים את הצדק והדמוקרטיה בלי שבעצם הוסמכה לכך.

לצידה משרתים - מדליפים, שקרנים, תופרי תיקים, מסתירי אמת - אנשי איפה ואיפה.
לא מאפשרים ביקורת על מעשיהם - על ידי הפעלת רשעות ונקמנות כנגד אנשים שניסו לתקן משהו.

מפליא שאפשר לכתוב מכתב שכזה.
לא לזעוק על שהפכנו לסדום - אלא להצדיק את העוולות האלה.
האם זה מה שהתורה דורשת מאיתנו?
סדום?
להאשים את המבקרים - ולחסום את הצדק?
אוי לנו.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

29. הרב, אתה לא בכיוון הנכון.. (חנניה)

הרב שרלו היקר, אתה לא בכיוון...
להוציא מכתב כזה ערב משפט של אי צדק ורדיפה לא הוגנת לתמיכה בצד השני, לא מתאים לך...

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

30. יובל המבולבל (יצחק)

יובל המבולבל/היפיוף! גם אני רוצה לבקש ממך כי תקיים את מצוות התורה "בצדק תשפוט עמיתך", להיות נאמן לאמת וליושרה במאבק בלתי מתפשר. לצאת בעוז ובגינויים נגד סחיטת שקרים מעדים באמצעים פסולים כמו עדי מדינה. על איסור חנופה לרשעים, שמעת יובל? למי אתה מתחנף? לרשע מושחת שעושה משפט תוך עוולות אין סופיות הן לצדק והן לצמיבור שולחיו. אולי תוריד את הכיפה ותפסיק לדבר בשם היהדות.

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2020

31. מחילה מכבודו (דוד מודיעין)

לא נראה לי שזה נובע מיכולת העמידה המולאה של מנדלבליט אלא מקופת השרצים שתלויה לו מאחריו ובל כך הוא נתון לסחיטה ויחסי כך ותן ואין לו ברירה אלא לשתף פעולה עם התהליך ההזוי שהוא מוביל.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נפתלי בנט במליאה צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

בנט בנאום חריף נגד הממשלה: "אנשים מתים, מה אתם עושים?"

קרא עוד