סגור

יום ללא נפטרים, מספר החולים יורד | מספרי הקורונה

על פי נתוני משרד הבריאות, אף אדם לא נפטר כתוצאה מקורונה מאז אמש. מספר המונשמים ירד בארבעה ועומד על 36, ומספר החולים הכולל עומד על 2,680

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כז באייר התשפ
,
21 במאי, 2020 19:53
ארכיון

ארכיוןצילום: shutterstock

המספרים בירידה, ולראשונה מזה תקופה ארוכה נרשם בישראל יום ללא אף אדם שנפטר כתוצאה מקורונה. משרד הבריאות מעדכן הערב (ה') כי בישראל יש 2,680 חולי קורונה פעילים. ביממה האחרונה אובחנו 13 חולים חדשים, לעומת 106 שהחלימו. בסך הכל מתוך 16,683 בני אדם שנדבקו בנגיף מאז תחילת ההתפרצות, החלימו 13,724.

מספר המונשמים מוסיף לרדת אף הוא, ועומד על 36 חולים הזקוקים להנשמה, המספר הנמוך ביותר מאז אמצע חודש מרץ. מספר הנפטרים עומד על 279, כשביממה האחרונה, לראשונה מזה כחודשיים, לא נפטר בישראל אף אדם כתוצאה מהנגיף. 

העקומה האפידמית של המגפה, המראה את קצב ההדבקה ומהירות ההכפלה של הנגיף, ממשיכה לטפס, כשקצב ההכפלה עומד על 47 יום, בהם יוכפל מספר החולים, בהנחה כמובן שמספרי ההדבקה יישארו כפי שהם היום, כשנכון לעכשיו, כאמור, הם מוסיפים לרדת.

אחרי דיווח הבוקר כי סייעת בגן ילדים בתל אביב נדבקה בנגיף, ובעקבות כך נכנסו כחמישים ילדים לבידוד, ללשכת הבריאות מחוז תל אביב של משרד הבריאות נמסר מהמעבדה הבודקת שטיפלה במקרה, כי בבקרה נוספת שנעשתה נמצא כי חלה טעות בתשובה שנמסרה וכי אשת הצוות אינה חולה בקורונה.
לשכת הבריאות מחוז תל אביב עדכנה את צוות הגן והורי הגן כי ניתן לחזור לפעילות רגילה.

מספר החולים בישראל

מספר החולים בישראלצילום: משרד הבריאות

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הפגנת עובדי המעבדות, השבוע צילום: דוברות שערי צדק

בלי בדיקות קורונה: עובדי המעבדות יפתחו בשביתה ללא הגבלת זמן

קרא עוד