סגור

הבן של נעמי שמר נגד שופטי בג"ץ: "עזבו את אמא שלי בשקט"

אריאל הורוביץ תוקף את שופטי בית המשפט העליון, לאחר שציטטו מהשיר "ירושלים של זהב" כדי להצדיק את סגירת הר הבית ליהודים, וטוען שהציטוט הוצא מהקשרו. "לפני שאתם מצטטים, נא לדעת את ההקשר של המילים"

משה סלע, חדשות כיפה
כו באייר התשפ
,
20 במאי, 2020 17:43
הורובץ. תוקף את שופטי בג"ץ

הורובץ. תוקף את שופטי בג"ץצילום: נתי שוחט / פלאש 90

בנה של נעמי שמר, אריאל הורוביץ, נגד שופטי בג"ץ. בפוסט שמעלה הורוביץ לחשבון הפייסבוק שלו הוא תוקף את השופטים שהשתמשו בציטוט מהשיר "ירושלים של זהב" כדי להצדיק את סגירת הר הבית ליהודים. הורוביץ כועס על כך כי השימוש במילות השיר הוצא מהקשרו על ידי השופטים. 

בפוסט, הורוביץ פורט את הדברים שנאמרו על ידי השופטים ואת השימוש הקלוקל בציטוט. "עמדנו על כך שבימים של שגרה, עשרות אלפי מוסלמים פוקדים את הר הבית – אך בימים אלה של קורונה, 'כיכר השוק ריקה, ואין פוקד את הר הבית בעיר העתיקה'. לכן, דווקא עליית יהודים לתפילה בהר הבית, גם אם במספר זעום, היא שעלולה להפר את הסימטריה וההדדיות" נאמר בדיון בבית המשפט. 

בהמשך הפוסט, מבקש הורוביץ להעמיד את השופטים על טעותם. "הלו בג"צ – 'אין פוקד את הר הבית בעיר העתיקה', היא שורה שמבטאת עשרות דורות של געגוע יהודי לירושלים, געגוע שאין לו אח ורע בתולדות העמים. לכן: א. לפני שאתם מצטטים יצירות, כדי להפגין רוחב אופקים, נא לדעת את ההקשר שלהן. ב. אשמח אם בפעם הבאה שאתם מונעים מיהודים לעלות להר הבית תשתמשו בציטוט של אמא שלכם לצורך זה ותעזבו את אמא שלי בשקט. תודה, אזרח שמהיום הוא מודאג מנבערות שופטיו העליונים".

20.05.2020

1. איזה יופי! השופטים עכשיו מתבססים על שירה במקום החוק, תוך התעלמות מהבנת הנקרא (זה יכול להסביר פסקים אחרים המנוגדים ללשון החוק, הכתוב בעברית)

דווח על תגובה לא ראויה
20.05.2020

2. לא הבנתי - הרי הטענה היא שכן מרשים למוסלמים לעלות (אף בכמות מוגבלת מאד) אבל ליהודים לא מרשים כלל (אפילו לא מניין!)

דווח על תגובה לא ראויה
21.05.2020

3. לצדק (בן יעקוב.)

השלב הבא לעם ישראל
תנתן רשות להגיע עד המדרגה
השביעית

דווח על תגובה לא ראויה
21.05.2020

4. התפוח המשובח לא נפל רחוק מהעץ (גד)

כל הכבוד וישר כח לבן של נעמי שמר שכתב פוסט רהוט וקולח, העביר את שופטי העליון שיעור בהבנת הנקרא, והעמיד אותם במקומם הנבער מדעת.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גשם בקיץ? צילום: shutterstock

סיכוי לגשם באמצע אוגוסט: תחזית מזג האוויר

קרא עוד