שוק מחנה יהודה נפתח מחדש

יחד עם שאר השווקים הפתוחים בארץ, גם שוק מחנה יהודה חזר לפעילות, אחרי קרוב לחודשיים של השבתה בשל התפרצות הקורונה. ראש עיריית ירושלים ליאון: "מתרגש לאפשר את פתיחתו המחודשת של השוק"

חדשות כיפה 07/05/20 10:08 יג באייר התשפ

שוק מחנה יהודה נפתח מחדש
ליאון בשוק, צילום: עיריית ירושלים

היום, חמישי, בהמשך להחלטת משרד הבריאות נפתחו השווקים בכל רחבי הארץ וכך גם בשוק מחנה יהודה שבירושלים.

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, ויו"ר ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, טלי פרידמן, הגיעו לשוק על מנת לסייע לסוחרים ולבדוק שהכל מתנהל כשורה ונתנו את האות לפתיחתו של השוק מחדש אחרי חודשיים כמעט שהיה ללא פעילות.

ליאון אמר בפתיחה המחודשת של שוק מחנה יהודה: "האמת שאני מתרגש הבוקר, מתרגש לעמוד כאן לפניכם סוחרי שוק מחנה יהודה ולאפשר את פתיחתו המחודשת של השוק, פתיחתו של השוק מתאפשרת בזכות מספר קטן של נדבקים בקורונה בעיר ירושלים בשבוע האחרון ואנו נמשיך ונעשה כל שנדרש על מנת למגר את נגיף הקורונה".

עוד הוסיף ראש העירייה: "חשוב לי שתדעו, לא עבדתי לבד על פתיחתו של השוק ואני רוצה להודות לכל הנוגעים בדבר, החל מראש הממשלה בנימין נתניהו שהוביל את המהלך והשוק היה חשוב לו לאורך כל הדרך, לטלי פרידמן היקרה ולעובדי עיריית ירושלים המסורים מאין כמותם. אני מאחל לכולם פרנסה טובה וסומך עליכם שבזכותכם השוק יחזור להיות הסמל התוסס של ירושלים. שהחיינו שקיימנו והגיענו לזמן הזה"

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר