סגור

שקד: "אין לנו עניין להיכנס לממשלה כגלגל חמישי או כאסקופה נדרסת"

חברת הכנסת איילת שקד מותחת ביקורת חריפה על ההסכם הקואליציוני שנחתם בין הליכוד לכחול לבן: "מנסים להפוך הסכם קואליציוני לחוק יסוד וזה שינוי משטרי שהוא לא פשוט.

מירב כהן, חדשות כיפה
ג באייר התשפ
,
27 באפריל, 2020 12:57
איילת שקד.

איילת שקד. צילום: פלאש 90

חברת הכנסת איילת שקד (ימינה) ענתה על שאלות הגולשים בפייסבוק והסבירה מדוע חברי הכנסת במפלגתה נמנעים מלהגיע להצבעות וטוענת כי הממשלה הבאה שמסתמנת לא תמשיך את מינוי השופטים השמרניים כמו שהיה במהלך הקדנציה שלה

שקד הסבירה כי היא תומכת בתכנית היציאה של שר הביטחון בנט לחזרת לשגרה: "צריך לצאת משגרת החירום ולחזור לשגרת קורונה. מערכת החינוך צריכה לחזור לתפקוד. אני יודעת ששר החינוך רוצה להחזיר את הגיל הרך והתלמידים מ-א'-ג'. אנשים צריכים לחזור לעבודתם, אבל בגלל שמערכת החינוך סגורה אנשים נאלצים לעבוד מהבית", שקד חידדה שכדי להמשיך לראות נתונים מעודדים צריך לשמור על ריחוק חברתי. 

חברת הכנסת התייחסה למשא ומתן מול הליכוד וטענה כי מפלגה רוצה לאחוז בנקודות השפעה כדי לחזק את מדיניות הימין: "אין לנו עניין להיכנס לממשלה כגלגל חמישי או כאסקופה נדרסת, אבל זה תלוי בנתניהו כמה הוא רוצה לשמור על גוש הימין. לצערי בממשלה הזו לא נוכל להמשיך למנות שופטים שמרניים, אלא אם גוש הימין יהיה איתנו יהיה קשה להמשיך מה שאני עשיתי בקדנציה הקודמת. השאלה אם תהיה לנו השפעה בתיקים בהסדרי חקיקה בממשלה הבאה. האם נוכל לקבל סמכויות שיאפשרו לנו מעורבות בממשלה הזו." שקד הסבירה כי עדיין יש חשיבות למפלגה ציונות דתית: "אם רוצים להיות ראש ממשלה זה בוודאי מהליכוד, אבל למפלגה של הציונות הדתית ושל הימין האדיאולוגי יש תפקיד חשוב, היא צריכה להיות עמוד השדרה האדיאולוגי של הממשלה". 

שקד הסבירה כי חברי הכנסת של ימינה לא מגיעים להצבעות האחרונות כי הם לא חברים בקואליציה או באופוזיציה וטענה כי בהסכם הקואליציוני יש שינוי משטרי שאסור שיעבור באופן פזיז: "מנסים להפוך הסכם קואליציוני לחוק יסוד וזה שינוי משטרי שהוא לא פשוט. צריך להגיד את זה כהוראת שעה ולא כשינוי משטרי". 

 

 

27.04.2020

1. אין לך מה לחפש בציונות הדתית.הם יותר חרדים מציונים (יכאל)

לעולם.לעולם לא תתקבלי בקרבם,בודאי לא להנהגה.
אולי נערת פסטר.
הכוון הוא סנהדרין,סמוטריץ,ונבואה,פרץ.
קחי את בנט ותקימו ציונות דתית לייט אמיתית ולא
שלוחה של כהנא.

דווח על תגובה לא ראויה
27.04.2020

2. שקד היקרה (אסתר)

איפה שולי מועלם שיצאה איתכם להרפתקת הימין החדש למה היא לא במקום ריאלי? למה סילמן ושרה בק לפניה?
הנה דוגמא איך אתם עשיתם "השתמש וזרוק". ולמה שכנעת את סילמן לערוק מהבית היהודי? כדי שפרץ יבגוד בעוצמה יהודית בשניה האחרונה?
אז תביני חמודה שזה לא "חסמב"ה זה כנסת ישראל וזה ציבור ענק שאת מתיימרת לייצג ובפועל כולם רואים לך את האמביציה האישית, את הלהשתמש ולזרוק שאת ובנט עשיתם עם הציונות הדתית כולה. אז מה לכם כי תלינו?
את פוליטיקאית בלי ציבור. כשרצתם לבד בכלל לא עברתם את אחוז החסימה. כשחברתם לבית היהודי כדי להציל את הקריירה הפרטית הציבור כבר נכווה כי הבין שאת בכלל לא מתאמצת לייצג אותם באמת את משתמשת בו כדי לרכב אל ההצלחה האישית שלך והציבור לא מטומטם לכן יש לכם 6 מנדטים ולא 12. לא טיפלתם בצרכים האמיתיים והבוערים של הציבור. בקיצור אין לכם שום "בייס" אבל אתם תובעים תפקידים השמורים בדרך כלל לאלו שזכו לקולותיהם של מיליוני בוחרים.

דווח על תגובה לא ראויה
27.04.2020

3. שקד הסתנוורה מהכתבות בליידי גלובס (אסתר)

זהו עפת על עצמך והמציאות מנחיתה אותך.
כדי להיות שר בממשלת ישראל צריך קולות של מאות אלפי בוחרים ואין לכם מספיק קולות כדי לתבוע את התפקידים המרכזיים שאתם תובעים אז בבקשה להתאפס על עצמכם ולהסתפק במה שיש ולא להתלונן על נתניהו.

דווח על תגובה לא ראויה
27.04.2020

4. מחיר הפלירט עם כחול לבן. (ידידיה שילה)

בנט, רצה להיות שר ביטחון, ובשביל זה נכנס למו"מ עם כחול לבן כדי שנתניהו ייתן לו "שר ביטחון". אבל מה לעשות שהציבור הדתי רצה את נתניהו כראש ממשלה, אז הקולות זלגו לליכוד ולחרדים, שידעו שילכו עם נתניהו. עכשיו צריכים להבין מה הכוח האמתי שלהם, ולצמוח שוב מלמטה, ולא לנהל משא ומתן כאילו כל המדינה תלויה בימינה.

דווח על תגובה לא ראויה
27.04.2020

5. עליבות מעשית ומחשבתית (אלימלך )

קשקשנית כרגיל אצלה. תמורת כסא תמכור את כל עקרונותיה- כמו שעשתה בעבר. רובוטית המדקלמת מסרים כמו תוכי. הרסה כל בית שנכנסה אליו. מתאימה לליכוד- מה לנו הסרוגים הנורמליים ולצפונבונית ? סיעת ימינה לא מתפקדת אלא רק מקשקשת בזנב ומחכה לכיסאות.

דווח על תגובה לא ראויה
27.04.2020

6. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
27.04.2020

7. בנט ,שקד וסמוטריץ נרקומנים של כבוד ושררה (יזחלו לכל ממשלה)

מה שעשיתם לבן גביר,ומה שעשיתם לרב פרץ ,חוזר אליכם בבומרנג, הצמדתם אקדח לביבי,וקיבלתם את משרד הבטחון והתחבורה? עכשו תשלמו את המחיר,ביבי לא פראייר, שקד חיממה כיסא במשרד המשפטים,וחיממה את אפי נוה,מחכים לפירסום ההודעות האינטימיות בניהם,ואז היא תיזרק מהפוליטיקה,ובעלה יעיף אותה.

דווח על תגובה לא ראויה
27.04.2020

8. איילת שקד (נילי)

נמחק לך החיוך פוליטיקאית על אין אפי נווה אין הצלחות

דווח על תגובה לא ראויה
28.04.2020

9. מכבי צהוב (איתי וייס)

סליחה לא רציתי להביך אבל חשוב איחוד השורות הכל מתבוסס לא ידוע בטח יודעת

דווח על תגובה לא ראויה
28.04.2020

10. מכבי צהוב (איתי וייס)

סליחה לא רציתי להביך אבל חשוב איחוד השורות הכל מתבוסס לא ידוע בטח יודעת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בחירות  צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

הגשת הרשימות לכנסת: זה לוח הזמנים

קרא עוד