סגור

שקד: "ימינה לא תתפצל ותמשיך ללכת יחד - או לקואליציה או לאופוזיציה"

חברת הכנסת איילת שקד דוחה את הדיווחים על פירוק ימינה ותוקפת את ההחלטה של נתניהו להעניק להם שרים זוטרים: "אם נתניהו יחליט לפרק את הגוש אנחנו נהיה אופוזיציה לוחמת. לתמוך בריבונות אפשר גם מבחוץ"

חדשות כיפה
כט בניסן התשפ
,
23 באפריל, 2020 9:49
ראשי ימינה חוגגים

ראשי ימינה חוגגיםצילום: ללא

חברת הכנסת איילת שקד (ימינה) מתייחסת הבוקר (ה'), בראיון לגלי צה"ל, לדיווחים על פירוק ימינה וכניסתו העצמאית של השר רפי פרץ לממשלת נתניהו, וקובעת כי אם הם  לא יבואו על סיפוקם, הם יהפכו לאופוזיציה לוחמת. 

"ימינה לא תתפצל ותמשיך ללכת יחד - או לקואליציה או לאופוזיציה", טענה שקד והוסיפה:  "אם נתניהו יחליט לפרק את הגוש אנחנו נהיה אופוזיציה לוחמת. לתמוך בריבונות אפשר גם מבחוץ". 

כזכור, אמש (ד') נערכה שיחת וידאו ראשונה בין יו"ר ימינהנפתלי בנט לבין ראש הממשלה נתניהו. ההצעה של נתניהו היתה משרד וחצי בעוד בימינה דורשים שלוש שרים. בסיום הפגישה השניים הגדירו את הפגישה 'חיובית' והחליטו להוסיף ולהיפגש

23.04.2020

1. שמישהו סביר למה שקד נחשבת "בכירה" (אלי)

איילת שקד עם כל הכבוד, ובאמת כולם העריכו אותה כשהיא היתה שרה והיא באמת עשתה עבודה טובה. אבל עדיין עם כל הכבוד, היא לא "בכירה" שמגיע לה לקבל שרה. הרי היא שניה במפלגה שלה ומספר 4 ברשימה עכשיו, אז אם אין מספיק מנדטים למה שהיא תקבל?? והיא אומרת שהיא ויתרה בעבר? מתי בדיוק היר ויתרה, הרי הפלגה היא של בנט ולא שלה, והוא למעשה עושה הכל שם??? שיפסיקו לדרוש ולהתרגל לנורמה של המצב

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2020

2. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2020

3. מיותרים היו וכאלה נשארו - בכיינים על כסאות ותקציבים ועלובי דרך (עידו )

הצביעו עבור ימינה 212000 מצביעים מאחרוני הסרוגים המטורללים. מי בדיוק צריך את שקד ובנט בממשלה? קשקשנית רובוטית שעוד מחכה לה ועדת חקירה על מעשיה עם אפי נוונ במינוי שופטים. השחיתה את המערכת וכעת תושלך לצידי הבמה .סיפוח יהיה רק לישובים המוסכמים , שופטים יתמנו לפי כישורים מקצועיים - מי זקוק לעלוביאדה הימנית?

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2020

4. 3 - אני מבין שבשבילך 212 אלף הם מטורללים (מה תגיד על מצביעי עצמה?) שמשום מה רוצים אותם בממשלה (אתה לא חייב להסכים, אבל לקרוא להם מטורללים מעיד יותר עליך)

אגב, אם סיפוח רק לישובים המוסמים - אז למה לא קרה עד עכשיו?
ואף אחד לא חולק ששופטים צריכים להיות לפי כישורים מקצועיים.
הבעיה היא כאשר גם אידאולוגיה לא מקצועית נכנסה לתמונה, כפי שקרה מאז "ההפיכה החוקתית"
שמנעה מאנשים מקצועיים לכל הדיעות להכינס למערכת (ע"ע פרופ גביזון)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חיסונים בשיבא צילום: Miriam Alster/Flash90

נתונים מעודדים: הדבקה כמעט אפסית אחרי המנה השנייה של החיסון

קרא עוד