סגור

הרב פירר סירב להצעה להשיא משואה בטקס יום העצמאות

יו"ר ארגון "עזרה למרפא", הרב אלימלך פירר, קיבל הצעה להשתתף בטקס ולהשיא משואה לציון עצמאות המדינה, אך העדיף לסרב. בסביבתו הסבירו: הרב מעדיף להמשיך בדרכו הצנועה

חדשות כיפה
כב בניסן התשפ
,
16 באפריל, 2020 21:36
הרב פירר. וויתר על הזכות

הרב פירר. וויתר על הזכותצילום: יוסי זליגר / פלאש 90

יושב ראש ארגון "עזרה למרפא", הרב אלימלך פירר, סירב להצעה להשיא משואה ביום העצמאות ה-72 למדינת ישראל, כך על פי פרסום בכאן 11. על פי הדיווח, הסיבה בגינה וויתר הרב פירר על ההצעה היא רצונו לשמור על פרופיל נמוך.

"הרב פירר מודה על ההצעה, זהו כבוד לעזרה למרפא, אבל הוא בחר להמשיך בדרכו הצנועה" מסרו גורמים בסביבתו. 

נזכיר, כי מוקדם יותר פרסמנו לכם את רשימת משיאי המשואות שנבחרו על ידי שרת התרבות מירי רגב לשנה זו. בין הנבחרים - ציפי שביט, עידן רייכל, שליחת חב"ד בקטמנדו ועוד. הרב פירר העדיף שלא להימנות עמם. 

16.04.2020

1. כנסו.......... (הנה ימים באים)

בס"ד תקשיבו טוב – המגפה תעלם כמו שהיא הגיע עכשיו אני רוצה לדבר על הקורונה יותר לעומק. לפני כן לא היית לי רשות כי העולם היה צריך להרגיש את זה חזק מאד.

הקורונה עצמו -אי אפשר לומר שזה עשוי ע"י בני-אדם, אמנם הרשעים עשו את זה אבל זה בא לעולם כי הקב"ה רצה שזה יהיה כך. הרשעים יודעים גם את זה, אבל הם לא רוצים לדעת באמת. הרשעים קבלו רשות להשתלט על רוב העולם עם הקורונה וכל העולם עכשיו רועד מפחד.

הרבה אנשים נהרגו ע"י זה, יש כאלה שנהרגו יחד עם מחלות אחרות, אבל בסה"כ מה שגמר אותם – זה הקורונה . הקורונה בא להוריד את השקר, שאולי יהודים וגם גויים יפתחו את העיניים לראות – איך הם הפכו את הגן-עדן שהקב"ה ברא לגהינום שיש היום. הקב"ה נתן לנו את התורה המלמדת אותנו איך לחיות – איך להעביר את החיים שלנו כך שבסופו של דבר נזכה לגן-עדן, אך הבן-אדם אכל מעץ הדעת נגד רצון ד' ומאז הוא אוכל כל הזמן מאותו עץ. וכך העולם נהפך בעצמו לגהינום עוד לפני הקורונה שלא נדע. רוב העולם החליט – לא צריך להקשיב לבורא עולם, אפשר לעשות את כל התאוות והרצונות שלנו .

והדבר הראשון שנפגע זה ה"קדושה"... הקדושה כמעט נעלמה ועכשיו רוב בני האדם רוצים רק את ההנאות שלהם. אני מדבר גם ליהודים וגם לגויים - רוב העולם החליט שהוא זה המחליט מה טוב ומה רע ולעשות כל מה שהם רוצים.

הרשעים הכי גדולים מביאים את זה לשיאי-שיאים של רשעות שאני אפילו לא רוצה להתחיל לתאר ולהסביר את העברות שלהם. ברוך ד' שיש יהודים שעדיין משתדלים ללכת בדרך התורה, אבל רוב העולם הולך להרס בגלל שמי שהולך נגד הקב"ה -חס ושלום ונגד תורתו – הסוף שלו יכול להיות רק גרוע מאד. עכשיו הרשעים "שולטים" כביכול בכל העולם, אבל האמת היא כי רק ד' שולט – לא רק על כל העולם, אלא על כל מה שקיים בכלל, הם טיפשים כי הם חושבים שהם יכולים עם הטכנולוגיה שלהם לנצח את הקב"ה חס ושלום, וזה לא יכול להיות – זה סתם שטויות.

יש עכשיו את הקורונה שהם חושבים שהם בראו ושלחו את זה לעולם כדי להביא את כל העולם תחת השלטון שלהם – אבל זה לא יהיה, בסופו של דבר הקורונה הגיעה על מנת שאנחנו היהודים – אלה שנשארו יהודים, אלה שנשארו עם הקב"ה, אלה שמחכים עם בכי רב לגילוי של משיח צדקנו. אנחנו נדע ונראה בעתיד הקרוב – עוד ניסי ניסים שיראו לנו ברור – שאין עוד מלבדו ומשיח צדקנו כבר פה. הגויים יקבלו את המכה שלהם בגדול והם יעלמו מהעולם. בקרוב מאד המשיח יתגלה, אבל לא נדע בטוח שזה הוא כי יהיו עוד כמה אנשים שיגידו שהם המשיח וזה יגרום לבלבול. המחלה הזו, המחלה הקשה, הרעה – היא עושה רע כדי שיהיה טוב ליהודים. היא עוזרת לנו לגלות את האמת.

תקשיבו טוב – המגפה תעלם כמו שהיא הגיע – אבל אנחנו עוד צריכים לסבול וזה לא יגמר עד שרוב היהודים יקבלו את האמת שהקב"ה הוא בורא עולם והכל יכול – לא -בני אדם ולא רופאים ולא צבא ולא משטרה ולא מדע ולא כלום – רק הוא -האלוקים.

וזה לא לטובתנו שאין מניינים לתפילה ואין לימוד בחברותות, אבל אפשר ללמוד בחברותות ובשביל זה יש לנו טלפונים ופלאפונים וכל מיני מכשירים ובנוסף לזה יש הרבה יהודים שמצאו דרך להתפלל במניין בלי לעבור על התקנות של הרשעים. אבל אנחנו נדע שכדי לחיות חיים של שקט ושלווה – הם חייבים להיות עם תורה – הבסיס חייב להיות תורה, הבסיס של החיים שלנו חייב להיות תלמידי חכמים שכאן בעולם הזה – הם מכוונים אותנו לדרך האמת שהיא התורה.

הבעיה פה היא שגם בתוך החרדים יש רשעים הדבוקים יותר לשקר מאשר לאמת, ומי שנדבק לאמת סובל פחות ומי שלא נדבק לאמת – בסופו של דבר – יעלם. ואפילו אם יהודי נראה חרדי חרדי – זה לא אומר שבלב שלו הוא חרדי חרדי והלב שלו קשור עם הקב"ה. יש גם חילונים שעוד לא גילו את התורה כמו שצריך אבל יש להם יותר קשר עם הקב"ה מאשר חלק של החרדים אשר מוכנים להלשין אחד על השני, מוכנים לעשות רע אחד לשני עם לשון הרע, להוציא שם רע ודברים כאלה – שזה רוצח בן-אדם לא פחות מהקורונה, וזה צריך להיעלם.

עם ישראל צריך להיות מאוחד והמחלוקת חייבת להיעלם. יש חילונים לא דתיים שיש להם רגש, יש להם נשמה יהודית והקורונה באה למשוך אותם יותר לדת. אין שאלות על הקב"ה – אנחנו צריכים ללמוד, הקב"ה הוא הכל יכול, אין שאלות. אין לשנות דבר מהתורה שהוא נתן לנו בהר-סיני וזו התרופה – לא לשנות ולהמשיך עם הקב"ה.

הצדיקים שנרצחו בשואה ידעו את האמת כי השואה הייתה בגלל החטאים שלנו. זו לא הפעם הראשונה שאנחנו מדברים על זה, אבל זה פשוט הדוגמא הכי גדולה - לפחות 6 מיליון יהודים נרצחו רק בגלל שהם יהודים. אחרי השואה העולם התחיל להיות קצת יותר טוב אבל עוד פעם ירד – עוד יותר עמוק. וגם עכשיו יש רצח המוני – רצח המכוון לנשמה היהודית, ומה הנשק – גשמיות, תשוקות וכל הזבל של העולם, הפסיכולוגיה, הרפואה והכל הכל הכל זה שקר גמור ואנחנו הופכים אותם – את הרופאים ואת המנהיגים כביכול – לאל פייל וזה לא אמת. במקרה הטוב הם אנשים תמימים המשתדלים וטועים, במקרה הרע הם רשעים גמורים.

עם ישראל היקרים, הקורונה באה להראות לנו מי באמת קרוב לקב"ה. וזה השיעור הראשון שנקבל בסדרה של שיעורים קשים, שיעורים אשר ילמדו אותנו עד לגאולה השלמה – כי אין עוד מלבדו. וכמו שאחרי יציאת מצרים חיינו במדבר בניסי ניסים בלי לאגור אוכל, בלי שום דבר, בלי שום מאמץ גשמי, יכולנו לשבת כל היום וללמוד ולנהל חיים של טהרה בלי כל הגשמיות שבני-אדם צריכים יום-יום, לא היתה מכולת לא סופרמרקט, לא היינו צריכים כלום וד' נתן לנו כל מה שהיינו צריכים ובטח שלא היינו צריכים כסף, וכך משך 40 שנה הסתובבנו במדבר בלי בית ומקום קבוע ונהנו כמו ב-גן עדן. -עם ישראל – כמו שאמרתי הקורונה תעלם פתאום – כמו שזה התחיל ואחרי זה יתחיל נסיון לא קל ואחרי זה עוד שלב, ישאר ורק חלק של האנשים מאמינים באמת בקב"ה ואז נגיע לכל האמת.

אבל לפני כן תהיה נפילה קשה של כסף, יהיה קשה. למי שיש ביטחון בד' - ישרוד את זה, אחרי זה או לפני, אני לא יודע בדיוק , תהיה מלחמה אבל לא סתם מלחמה, אלא מלחמה הכי קשה שהייתה אי-פעם בעולם וישרדו את זה אלה שמאמינים בקב"ה, ואחרי זה יגיע הכוכב – זה בעצם לא כוכב זה מיני-שמש עם 7 כוכבי לכת הסובבים אותה עם זנב ארוך של מיליוני ק"מ עם מיליארדי אסטרואידים ומטאורים בכל מיני גדלים אשר כבר התחילו ליפול על כדור הארץ וזה יהפוך את כדור הארץ למשהו שאנחנו לא נכיר, רוב כדור הארץ יהיה מתחת למים וארץ-ישראל תהיה כמו אי שצף על פני המים. שני שליש של העולם יחרב " וְהָיָה בְכָל הָארֶץ נְאֻם ד' פִּי שְׁנַיִם בָּהּ יִכָּרְתוּ יִגְוָעוּ וְהַשְּׁלִשִׁית יִוָּתֶר :בָּהּ " (זכריה)-

עם ישראל – עכשיו הגיע הזמן לחזור לאמת – לגמרי ויש רק אמת אחת בלבד והיא הקב"ה, תאמינו שהוא הכל יכול, תאמינו שהעתיד שלנו יהיה יותר טוב ממה שאנחנו יכולים לדמיין עכשיו . אבל כדי להגיע לזה – אנחנו צריכים לעבור את הניסיונות כמו שאמרתי, ניסיונות שמטרתם למחוק את החטא הראשון ולהוציא את הנחש שהכנסנו לתוכנו ואז הכל יהיה לנו ברור. ליהודים שבחו"ל שרוצים להגיע לאמת – אם אתם יכולים – תגיעו לארץ-ישראל, אפילו עכשיו! אמנם אני יודע שמקבלים רק מי שיש לו אזרחות ישראלית, אבל בעתיד הקרוב זה יהיה פתוח לכולם.

ומי שמגיע שידע – זה לא יהיה קל בגלל שאדם הבא ממקום של טומאה למקום הדורש קדושה – אז זה יהיה קשה, ואני יודע שלרוב הישראלים שגרים בא"י אין את הקדושה הזו, אבל אלה שבאים לארץ-ישראל בגלל שהם רוצים להיות יותק קרובים לאמת, קרוב יותר להכל יכול, קרוב יותר לקב"ה – חייב לעבור אתגרים ולפעמים קשים כדי להוכיח לבורא העולם שזה באמת מה שהם רוצים. אבל אם אתם באים בלי אמונה – זה לא יעזור לכם, אתם צריכים להגיע כי אתם מאמינים שהקב"ה הוא הכל יכול והוא נתן לנו את ארץ-ישראל כדי לחיות בדרך התורה ולא שום דבר אחר.

זה רציני עכשיו, מאד רציני ואוי למי שחושב אחרת. עם שראל , אני מתחנן לפניכם, מי שיכול להגיע – שיגיע כמה שיותר מהר, ומי שלא יכול להגיע – לא לדאוג, ד' יציל אתכם אבל רק אם אתם עם כל הלב והנשמה בכיוון הנכון – בכיוון הקב"ה. מי שעם הקב"ה – אין לו מה לפחד, זה יהי המפחיד – אבל לא לפחד תהיו עם התורה, אמונה וביטחון בד' שהוא הכל יכול וכשהנציג שלו יתגלה – ללכת איתו כי הוא נישלח כדי להציל אותנו.

והיהודים האמיתיים שנפטרים עכשיו לפני הגאולה, זה פשוט, הם צדיקים טהורים שגמרו את התיקון שלהם. ובעזרת ד' יקומו בקרוב בתחיית המתים. ושוב, כמו שאמרתי – דבר אחד נגמר ועוד דבר יתחיל, ד' מוביל אותנו שלב אחרי שלב וכמו במכות מצרים – היהודים האמיתיים לא יסבלו מזה. עם ישראל חי – חי בלי די, והעתיד שלנו לנצח.

דווח על תגובה לא ראויה
16.04.2020

2. סדר עדיפויות (יוסף בן דוד)

הרב פירר מעדיף לנצל את זמנו לעזור לעוד יהודי להיות בריא.
מי מוכן להימנות עם הרב?

דווח על תגובה לא ראויה
17.04.2020

3. זה בגלל שהקהל ישב מעורב (נמרוד)

דווח על תגובה לא ראויה
17.04.2020

4. לא מובן מה התועלת להדליק משואה. טפשי לחלוטין (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
17.04.2020

5. צודק, למה לו ליפול למוקשים ולעליהום שמחכה היום (לכל איש ציבור)

דווח על תגובה לא ראויה
19.04.2020

6. איזה איש מרגש. וואו (עדי)

דווח על תגובה לא ראויה
20.04.2020

7. תגובה ל-3 (שירה)

נו, באמת!!! למה הרישעות?

דווח על תגובה לא ראויה
20.04.2020

8. ל-7: כי הרשעות אינה צריכה תירוצים. הרי התגובה מתעלמת מכך שאין קהל בטקס הנוכחי (או שבערב שהיה אמור לכבודו הוא לא ביקש הפרדה)

דווח על תגובה לא ראויה
20.04.2020

9. תגובה ל3 (Michael)

בדיוק בגלל אנשים ציניים וחסרי אמפתיה להערכה לכל מה שלא נראה בדיוק כמוהם, הספיק לו הסיבוב של אירוע ההתאמה שהתבטל והוא ויתר על הכותרות הפעם למרות שהחשיפה של הארגון שלו יכולה אז והיום לעזור להרבה חולים.

דווח על תגובה לא ראויה
22.04.2020

10. ל 3 לא פלא שאתה נקרא נמרוד (מיכל )

איך אדם חסר כל מודעות עצמית מעז להגיב ?? תן לי לנחש .מה אתה עשית בחייך למען הכלל? כלום, זירו, נאדה. תתפלל חזק שלא תצטרך ממנו סיוע...

דווח על תגובה לא ראויה
22.04.2020

11. מחפשים את חצי הכוס הריקה כאשר מולם כוס מלאה (דגל אדום)

גם כאשר צדיק הדור מצטנע , יש מחפשים פגמים בסירוב . מתי תלונו על אדם לכף זכות ?
אתם מחפשים תמיד את חצי הכוס הריקה ?
זה לא בריא לנשמה. נשמה.

דווח על תגובה לא ראויה
22.04.2020

12. אל תהיו תמימים (יהודה)

מן הסתם הוא לא רוצה להדליק משואה כי בתור חרדי הוא לא רוצה ולא יכול להזדהות עם הציונות ולא רוצה להגיד את המילים לתפארת מדינת ישראל

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2020

13. כבוד הרב פירר (א)

אני גאה מאוד להיות יהודי.גאה מאוד שהקדוש ברוך הוא ברא יהודים יקרים כמוך.עם ישראל חי לעד בע"ה.

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2020

14. הרב פירר לא רצה ליטול חלק במופע הגרנדיוזי של מירי רגב (לוי)

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2020

15. הרב הגאון פירר (רפי)

כל פעם מפתיע מחדש האדם הענק הזה. בריאות,אושר הצלחה כבוד הרב.

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2020

16. תגובה ל 3 (תומר)

תראה כמה ציניות וחוסר אמפתיה יש בתגובתך שהרי אם הייתה קצת חושב באופן נקי, לא הייתה מגיב כך...
הטקס השנה הוא ללא קהל... כלומר יצאת קצת...

דווח על תגובה לא ראויה
23.04.2020

17. צניעות (אבי)

מצדיע לדרך הצנועה של הרב פירר.
מירי רגב תלמדי קצת מהמושג צניעות,לא כול דבר צריך כפיים ומצלמות.

דווח על תגובה לא ראויה
24.04.2020

18. מי אמר (משיב)

למי שאמר הרב פירר עזר לאלפי נשים הוא מקדיש את חייו למען השני ומאמן בצניעות וענווה להאשים אותו בהדרת נשים זה לא להכיר את האיש

דווח על תגובה לא ראויה
24.04.2020

19. למגיב מספר 1, כנס דחוף ! (דרור)

שמע ידידי, אתה חייב דחוף דחוף טיפול פסיכולוגי. ככל הנראה גם תרופות.שמור עך בריאותך, אתה עורד מהפסים

דווח על תגובה לא ראויה
28.04.2020

20. פרשת מצורע (יהודי)

בס"ד
חברים יקרים רק לא מזמן קראנו על החומרה בלשון הרע בואו נרבה באהבה בהסתכלות עם עין טובה גם למפרסמי המודעה הנ"ל אני דן אתכם לזכות שרציתם להראות שהרב אדם צדיק וצנוע
ואני לא חרדי אני דתי לאומי-האמת זה לא משנה אנחנו כהנים לויים וישראלים זה מה שיש
המצורע יושב מבודד הקורונה מביאה לבידוד בואו נתאחד בלבבות

דווח על תגובה לא ראויה
28.04.2020

21. בן תורה אמיתי אשריך (אהבת ישראל)

זו דרכם של בני תורה אמיתיים. אשריכם ישראל

דווח על תגובה לא ראויה
30.04.2020

22. סרובו נובע לדעתי משני טעמים (יגאל)

1.צניעותו
2."מה אתם שמים אותי בכפיפה אחת לליצנית רכב
ולבולסקה שעשיתם מיום העצמאות.
אני לא בכפיפה אחת עם אמנים וליצנים".

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לימודים בתקופת הקורונה צילום: shutterstock

רשת החינוך 'נעם-צביה' לתלמידים: לכו להתחסן בהקדם

קרא עוד