סגור

הרבנים הראשיים: "נחוג את חג המצות איש איש עם בני ביתו בלבד"

הרב יצחק יוסף והרב דוד לאו קוראים לעם ישראל להישמע להוראות, ולחגוג את חג הפסח במתכונת מצומצמת: "השנה לצערנו, זה רצונו של הקב"ה שכל אחד בביתו"

חדשות כיפה
יג בניסן התשפ
,
07 באפריל, 2020 8:13
הרבנים הראשיים לישראל

הרבנים הראשיים לישראלצילום: פלאש 90

לקראת חג הפסח בצל נגיף הקורונה, הרבנים הראשיים, הרב יצחק יוסף והרב דוד לאו מפרסמים הבוקר (ג) מכתב הפונה ליהודים בארץ ובעולם. "בימים קשים אלו העם היושב בציון מאוחד עם העם היהודי כולו ברחבי העולם. אנחנו שולחים דברי חיזוק מירושלים אל כל אחינו בכל קצות תבל, ואל כל הקהילות הגדולות כקטנות בכל אתר ואתר." 

הרבנים מבקשים לשמור על הכללים ולחוג את חג המצות במתכונת מצומצמת: "עם ישראל יצטרך לחוג את חג המצות במתכונת מצומצמת, איש איש עם בני ביתו בלבד. הדבר קשה, בפרט לאנשים מבוגרים בעלי סיכוני הדבקות בנגיף, וכן למשפחות שהורגלו מזה שנים רבות להסב עם כל בני משפחתם. אולם השנה לצערנו, זהו רצונו של הקב"ה שכל אחד בביתו."

 

מכתב הרבנים הראשיים

מכתב הרבנים הראשייםצילום: ללא

07.04.2020

1. מה לגבי הרבנים שנתנו הוראה בחודש מרץ 2020 להמשיך להתפלל בבתי כנסת ?! (דוד)

מה לגבי הרבנים שנתנו הוראה בחודש מרץ 2020 להמשיך להתפלל בבתי כנסת למרות שמשרד הבריאות התחננן שלא יעשו כך . מה דינם של הרבנים שהביאו אסון על הקהילות שלהם ועוררו אנטישמיות נוראה נגד כל היהודים בעולם ?

דווח על תגובה לא ראויה
08.04.2020

2. 1 - מנוול! אהשמות שקר! אתה משווה הנחיות של אז לנהלים של היום? ההנחיות תמיד (!) היו בהתאם להנחיות משרד הבריאות (אז מה דינם של אנשים המפיצים האשמות שווא על בסיס שקר?)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דונלד טראמפ  צילום: אמיר לוי פלאש 90

טוויטר נגד טראמפ: "קבלו את העובדות"

קרא עוד