סגור

עמיר פרץ מפרק את העבודה-מרצ, הורוביץ: קורא לחברי העבודה לחבור אלי

יו"ר מפלגת העבודה ח"כ עמיר פרץ מפרק את איחוד השמאל. הורוביץ: "פרץ קבר את מפלגת העבודה קבורת חמור". תמר זנדברג: "אופורטוניסט ונוכל ויירשם ככזה בספרי ההיסטוריה"

חדשות כיפה
י בניסן התשפ
,
04 באפריל, 2020 21:30
עמיר פרץ בממשלה?

עמיר פרץ בממשלה?צילום: תומר נויברג, פלאש 90

יו״ר מפלגת העבודה, ח״כ עמיר פרץ, הודיע הערב (ש') ליו״ר מרצ ח״כ ניצן הורוביץ על סיום איחוד מפלגת העבודה ומרצ. מפלגת העבודה העבירה הערב בקשה לועדה המסדרת לצורך פירוק הסיעה המשותפת בכנסת ה-23.

הורביץ הגיב לדברים, וקרא לפעילי העבודה לחבור אליו. "עמיר פרץ קובר את מפלגת העבודה קבורת חמור. פרץ ושמולי מועלים באמונם של מאות אלפי בוחרים ומזדחלים כאחרוני העסקנים לזרועות הנאשם מבלפור עבור ג׳וב בממשלת ימין. ההתחייבות שלא לשבת תחת הנאשם נתניהו היתה גם הבסיס לחיבור עם מרצ. פרץ הפר את ההתחייבות הזו, תוך יריקה בפרצופם של כל אלה שנתנו בו אמון. אני קורא לחברינו בתנועת העבודה - בואו אתנו כדי ליצור אלטרנטיבה חדה וברורה מול שלטון הימין. מרצ תגיש מחר בקשה להתפצל מהעבודה ותוביל שמאל גאה, אידיאולוגי ונאמן לבוחריו"

מי שעוד תקפה את פרץ היא ח״כ תמר זנדברג שאמרה בתגובה: ״עמיר פרץ סיים קריירה פוליטית מכובדת כאופורטוניסט ונוכל ויירשם ככזה בספרי ההיסטוריה. פרץ רימה את הבוחרים, רימה את מרצ ורכב על גבי השמאל הישראלי לעבר ג׳וב עלוב בממשלה בזויה. מרצ תמשיך להיאבק בשחיתות, הגזענות והסיפוח כמו שתמיד נלחמה ותמשיך לשרת את בוחריה כפי שתמיד עשתה. אני קוראת למרב מיכאלי להצטרף אלינו ולהוביל יחד איתנו את השמאל האידאולוגי בכנסת״.

 

04.04.2020

1. טיפש, היה מצטרף במועד א היה מקבל חצי מלכות (שי)

דווח על תגובה לא ראויה
04.04.2020

2. שיגדל את השפם מחדש.... (שפם)

דווח על תגובה לא ראויה
05.04.2020

3. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השר יואב גלנט צילום: פלאש 90

מנכ"ל משרד החינוך מבהיר: גם תלמידי כיתות ז' עד י' ילמדו תשעה ימים בחופש הגדול

קרא עוד