סגור

אנשי חמאס פרצו לשידור "זום" של "מסדר הדר" להשבת הבנים

אנשי חמאס ומכחישי שואה פרצו והפריעו לשידור הזום של אירוע ״מסדר הדר״ שקיימה משפחת גולדין מגבול עזה. שמחה גולדין: ״ מי שימות בעזה בגלל הקורונה יהיו באחריותו ובאשמתו של יחיא סינואר שממשיך להחזיק בבנים בניגוד לחוק ההומניטארי הבינלאומי, אבל מצפה להמשיך לקבל סיוע אזורי ובינלאומי"  

חדשות כיפה
ט בניסן התשפ
,
03 באפריל, 2020 13:46
הוריו של הדר גולדין

הוריו של הדר גולדיןצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

באנדרטת ״חץ שחור״ מול עזה קיימה בצהריים משפחת גולדין את אירוע ״מסדר הדר״ בפעם ה-102 ברציפות. לנוכח הגבלות משרד הבריאות, האירוע התקיים דרך מערכת זום ובנוכחות של לאה ושמחה גולדין, הוריו של סגן הדר גולדין, באנדרטה. 

במהלך שידור הזום של האירוע, בו השתתפו למעלה מ-200 ישראלים, פרצו אנשי חמאס ומכחישי שואה וניסו להשתלט ולהפריע לו. בין היתר הם שידרו שירים נגד ישראל, ציירו צלבי קרס וניסו לשבש את דברי משפחת גולדין.

שמחה גולדין התייחס באירוע לאיומיו של יחיא סינואר ואמר כי ״אנחנו בתוך משבר הקורונה ששינה את הכל וכמובן שגם את המציאות מול עזה."

לדבריו, ״התייעצתי עם מומחים. המצב בעזה הרבה יותר חמור ממה שעולה בדיווחים משם. המצב שם גם יכול להתדרדר במהירות קטלנית ומספר המתים בעזה יהיה פי כמה וכמה ממה שהיה במלחמת צוק איתן". 

עוד הוסיף, ״עומדת בפנינו הזדמנות למנוע מעזה להפוך לאיטליה, ספרד או ניו יורק. רק מאמץ משותף של הקהיליה הבינלאומית, יחד עם מדינות האזור - ישראל, מצרים וקטאר, יהפוך את הסיוע לאפקטיבי. אבל, דווקא עכשיו כשמגישים סיוע הומניטארי חייבים לזכור שבעזה נמצאים החיילים והאזרחים וצריכים להשיב אותם כאן ועכשיו".

״כל מי שימות בעזה בגלל הקורונה יהיו באחריותו ובאשמתו הישירה של יחיא סינואר. הוא מצד אחד ממשיך להחזיק בהדר, אורון ואברה בניגוד לחוק ההומניטארי הבינלאומי, ומצד שני, הוא מצפה להמשיך לקבל סיוע אזורי ובינלאומי. האשים גולדין.

וסיים, ״אנחנו לפני חג החירות ולפני חודש הרמאדאן. זו תקופה שבה צריכים לפעול לפי מצוות הדת, לסייע לנזקק, ולהשיב בנים לגבולם״.
 

03.04.2020

1. עלילות על נתניהו חוזרות עליכן חג שמח (אורי)

כל מי שפותח פיו על ראש הממשלה הנה חוזר הדיבוק עליו בפעם הבאה תשמרו את פניכם מלדבר. העולם גלגל

דווח על תגובה לא ראויה
04.04.2020

2. העניין שבגלל הסגר הכבד שיש על עזה , הקורונה עדיין לא הגיעה לעזה , אז על מה בדיוק , מסתמכים. כאן בכתבה ?!!! (בן הארץ!)

הגיעה הזמן שכולנו נשאיר את האגו בצד ובאמת נפעל ממקום אמיתי של אחווה !!!
כי אז כל הכאוס המיותער הזה יעלם , ובאופן טבעי כל הדברים יקרו לטובה כולל השבת הבנים בשלום אמת !!!

דווח על תגובה לא ראויה
04.04.2020

3. ל2 תרגיע זריז חולה נפש (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סטודנטים צילום: יחצ

כרמים: תוכנית מלגות למצטיינים לחקר התרבות והזהות היהודית

קרא עוד