סגור

גורם בליכוד נגד בנט ושקד: "גוררים את הציונות הדתית לאופוזיציה עבור תפקידים"

על רקע הודעת מפלגת 'ימינה' כי אם לא ימולאו דרישות המפלגה היא תקדם חוקים נגד שחיתו מהאופוזיציה, תוקף גורם בליכוד את בנט ושקד וטוען כי גוררים את הציונות הדתית לאופוזיציה עבור תפקידים, אחרי שריסקו את הבית היהודי

מרב כהן, חדשות כיפה
ט בניסן התשפ
,
03 באפריל, 2020 12:43
ישבו יחד בסוף?

ישבו יחד בסוף?צילום: פלאש 90. יונתן זינדל


גורם בליכוד הגיב להודעת מפלגת 'ימינה' כי אם דרישותיהם לא ימולאו, הם לא יכנסו לקואליציה ויקדמו חוקים נגד שחיתות. ותוקף: "אחרי שריסקו את הבית היהודי, בנט ושקד גוררים את הציונות הדתית לאופוזיציה רק כדי לנסות לסחוט לעצמם עוד תפקידים". 

לדבריו, "לימינה יש 6 מנדטים. לשס יש 9. למרות שימינה קטנה יותר, שתיהן קיבלו הצעה לשני תיקים. ימינה עכשיו דורשת 3 תיקים. על מה ולמה? בזמן שהליכוד פועל להשיג מול כחול לבן את החלת הריבונות על ההתיישבות, האיומים של בנט ושקד הביאו להקשחת עמדות כחול-לבן ולסכנה ממשית לתהליך החלת הריבונות. אנו קוראים לבנט לגלות אחריות ולהצטרף לממשלה."

נזכר כי ימינה הודיעו לאחר הדיווחים על התקדמות במשא ומתן בין הליכוד לכחול לבן כי: "אנחנו לא חלק ממשחק הכיסאות של נתניהו וגנץ.כבר שבוע שנתניהו מנהל את המו"מ לבד, בלי לשתף את שותפיו בשנה האחרונה. אם נתניהו מכר את כל מה שחשוב לימין, אין לנו שום כוונה להיות עלה תאנה בממשלת שמאל בראשותו שמוכרת את תיק המשפטים, מחסלת את הריבונות, מבטלת את חוק קמיניץ ועוד.

על פי הודעת המפלגה, "ימינה תקדם את ערכיה בממשלה או בכנסת. ארץ ישראל, תיקון מערכת המשפט, זהותה היהודית של המדינה, שוק חופשי, מלחמה בשחיתות, ועוד. מי שיהיה חתום על פירוק הבלוק הוא נתניהו".

תגובת הליכוד הרשמית היתה, "ההודעה המבישה של ימינה מוכיחה שעבור ג׳ובים הם מוכנים לחבור לרשימה המשותפת ולשמאל הקיצוני כדי להפיל את ראש הממשלה נתניהו, בניגוד מוחלט להבטחתם לבוחריהם ובניגוד לבחירת מצביעי המחנה הלאומי".

03.04.2020

1. גורמים בליכוד????? (צבי)

כמצביע ליכוד ורבים כמוני לא קונים את הסיפור כנגד ימינה. שהיתה שותפה לאורך כל הזמן לליכוד ולנתניהו. הם משקפים את הדרך של הליכוד ומגיע להם תיקים וכן עמידה על העקרונות . ביבי תן להם מה שמגיע להם ולהפסיק להשתלח בם , ימינה הכי נאמנה מכל הגוש .

דווח על תגובה לא ראויה
03.04.2020

2. בנט ושקד אל תפחדו - ביבי מפחד (הצבעתי לימינה )

תודיעו לביבי . שזה בסדר אתם באפוזציה ויחפש מי ....
חוצפן- הצלתם את ראש הממשלה הכושל ( זו היתה טעות) והוא בחוצפתו פוגע בכם

דווח על תגובה לא ראויה
03.04.2020

3. ימינה פשוט מביישים (.)

הכלל הכי גדול הוא שאם אתה לא נאמן אל תצפה מאחרים שיהיו נאמנים אליך. ימינה סחטו פעם שעברה להוציא את תיק הביטחון, ועכשיו בטוחים שעם ה6 מנדטים שלהם מגיע להם מלוא כל הארץ כבודו, לכל אגואיסט במפלגנה שלהם.
אם הם היו פוליטיקאים חכמים, הם היו לומדים את ערך הנאמנות, את הערך שהאידאולוגיה מעל התיקים, ואת הערך שלפעמים בשביל דברים גדולים צריך לוותר. כל מה שראינו אצלם לאורך כל הדרך זה רק ג'ובים, כיסאות, "מגיע לי", איומים וחוסר נאמנות. בושה. בושה. בושה.

דווח על תגובה לא ראויה
04.04.2020

4. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

איילת שקד ושלמה קרעי צילום: פלאש 90

שקד בהצעת חוק יחד עם הליכוד לשינוי שיטת בחירת היועץ המשפטי לכנסת

קרא עוד