סגור

בנט: האם לא נהיה בממשלה? תלוי לאיזה כיוון היא תלך

נפתלי בנט מתייחס לצעדים אותם נוקט משרד הביטחון בהתמודדות הלאומית עם משבר הקורונה. מוקדם יותר הודיע בנט על ייבוא של עשרות מכשירי הנשמה לישראל. הצטרפו לשידור החי

חדשות כיפה
ו בניסן התשפ
,
31 במרץ, 2020 14:28
ארכיון

ארכיוןצילום: שריה דיאמנט, פלאש90

שר הביטחון נפתלי בנט מוסר היום (ג') הצהרה לתקשורת, ומתייחס להתמודדות הלאומית מול נגיף הקורונה, כמו גם הצעדים אותם נוקט משרד הביטחון במשבר, כשבתוכם הפרסום מהבוקר על ייבוא של 27 מכשירי הנשמה ושמונה מיליוני מסכות לישראל. 

בפתח דבריו ביקש שר הביטחון להחמיא לאזרחי ישראל ואמר "הפנתמם את העובדה שצריך להתרחק מסבא וסבתא וקצב ההדבקה יורד. אנחנו המדינה עם היקף התמותה הנמוך ביותר ביחס לכמות התחלואה אל מול מדינות העולם, וזה בזכותכם".

עוד הוסיף בנט והסביר כי המטרה כרגע היא לפתוח את מדינת ישראל בהדרגה, תוך הקלה על הכלכלה שניזוקה. "אנחנו במלחמה, ואנחנו ננצח אותה. צריך להגיע למצב שאחנונ מתשלטים על הנגיף ולא בסכנה ממנו. אני מקווה שאחרי פסח נוכל לשחרר בהדרגה את הלחץ"

בנוסף, התייחס יו"ר ימינה לקשיים במשא ומתן הקואליציוני מול הליכוד, והסביר כי בתרחיש מסוים, ימינה עשויה שלא להיות בממשלה הבאה. "זה תלוי לאיזו כיוון הספינה הזו תשוט. אנחנו יודעים מה המשקל הסגולי שלנו ואנחנו יודעים מה הכיוון שלנו". בנט הסביר כי יחכה לראות את הכיוון אליו הממשלה הולכת, ויחליט בהתאם.

31.03.2020

1. בנט מה עובר עליך??? שב בסבלנות!! 6 מנדטים. (בני)

בעזרת השם תקום ממשלת אחדות בראשות נתניהו ללא רוטציה, ואתה בנט וימינה כל מה שתקבלו תכבדו.

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

2. תלוי בכיוון או בכסאות (יוסף בן אליה)

נפוליאון-נפתלי , בצלאל ושקד , אתם מתבכיינים כאילו שיש לכם 16 מנדטים כמו החרדים , אתם מתבכיינים כאילו שבנט וסמוטריץ בשינאתם את הספרדים ( פעם מביא לנו בלעג אלי אוחנה על תקן ספרדי ) פעם אלרגיה לאיתמר הכורדי , פעם ברית אחים עם לפיד האשכנזי , ועכשיו שינאת פרץ המרוקאי מהעבודה , העיקר ספרדים החוצה ודוגמניות נשואות פנימה ימינה , חלס או תקבלו מה שאתם שווים גג שני שרים בנט ופרץ ואולי שני סגנים או לכו אחרי כל הפלירטוטים , חוסר קדושת המחנה שלכם , ושינאת השחורים לעשות ברית אחים באופוזיציה , בפעם הבאה תעלמו כי נבחר ביוסי דגן , באיתמר , בעמית סגל , ועוד טובים וקדושים מכם חלס

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

3. נתניהו מוכר את הימין (ד)

נתניהו מוכר את כל נכסי הימין לידי השמאל, אעלק ממשלת אחדות, ממשלת שמאל מכל ההיבטים.

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

4. להצטרף מהר לאחדות (מצביע ימינה)

תכנסו לממשלה גם בלי לקבל תפקידים כמו שהיה לכם הרי זו ממשלה רחבה. תנסו להשפיע מבפנים ובמידה ותראו שבפועל אחרי הקורונה יהיו החלטות הרות אסון תצאו מהממשלה אז. עכשיו מהר לסגור עם ביבי ולא להפעיל איגו זה לר הזמן.

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

5. קבלו 2 תיקים ותשתקו. (בני)

6 מנדטים הבנת אדון בנט?

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

6. בנק מפקיר את החיילים (בנט, לך לכיוון הבית שלך. שחרר אותנו ממך)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

הרב שרלו: מקומן של הנשים בבית הכנסת. הן חלק בלתי נפרד מהקהילה

קרא עוד