סגור

ראשי מועצת יש"ע במכתב לנתניהו: "עגן בקווי היסוד של הממשלה החלת ריבונות מיידית על יהודה, שומרון ובקעת הירדן"

במכתב בהול ששולחים ראשי מועצות יש"ע מבקשים החתומים מראש הממשלה לעגן את החלת הריבונות בקווי היסוד של הממשלה שתקום. "הגיע העת לעשות צדק היסטורי, ולשים קץ לאפלייתם של חצי מיליון אזרחי ישראל"

חדשות כיפה
ו בניסן התשפ
,
31 במרץ, 2020 12:54
נתניהו. מכתב בהול לעיגון הריבונות

נתניהו. מכתב בהול לעיגון הריבונותצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

ראשי המועצות במועצת יש"ע הוציאו היום (ג') מכתב בהול לראש הממשלה בנימין נתניהו, זאת על רקע גיבוש קווי היסוד של הממשלה שעתידה לקום. במכתב, קוראים ראשי הרשויות לראש הממשלה להחיל את הריבונות הישראלית על יהודה, שומרון ובקעת הירדן מיד עם הקמת הממשלה.

"בשלב גיבוש הממשלה החדשה", כותבים במועצת יש"ע, "אנו שבים וקוראים לך לא להחמיץ את ההזדמנות ההיסטורית שהובלת, ולהביא לידי מימוש את המחויבות שלך לאזרחי ישראל ואת כל ההישגים שהשגת, על ידי החלת החוק הישראלי ביהודה, שומרון ובקעת הירדן".

"בשנה האחרונה עשינו יחד אתך כברת דרך ארוכה לקידום החלת הריבונות הישראלית ביהודה ושומרון. עמדנו לצידך ותמכנו בך. ניצבנו ביישובים, בירושלים ובוושינגטון וברכנו מכל מקום על פעילותך להחלת החוק הישראלי על האזורים הללו", כותבים ראשי הרשויות. ומוסיפים: "כמי שעמדנו לצידך בכל מערכות הבחירות האחרונות, אנו מצפים שתעגן בקווי היסוד של הממשלה החלת ריבונות מיידית על יהודה, שומרון ובקעת הירדן, מיד עם הקמת הממשלה. הגיע העת לעשות צדק היסטורי, ולשים קץ לאפלייתם של חצי מיליון אזרחי ישראל החיים בלב ארץ התנ"ך".

 

31.03.2020

1. ממשלת ימין ולא עבודה בעיניים. די להפלות . (אורי)

פרץ רק אמר כבר שר. האיתיןפית שלא עשתה כלום כבר שרה . וכן שאר אוהבי נתניהו שרים. די עם הכישלון תצביעו נתניהו. זה שקר יותר גרוע מגאנץ. ועוד מתעולל בימין ובשאר החברים. לא אוחנה. לא לוין. לא בנט. לא ולא ימניים.

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

2. תנו לגנץ חופש הצבעה יש ממילא יותר מ61 בעד ריבונות (יוסף בן אליה)

עדיף לפתור את הפלונטר ולקבל ריבונות בפועל , זה נהנה וזה לא חסר

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2020

3. בין אם בני גנץ יהיה בממשלה או לא יהיה, תשכחו מהריבונות, ביבי שומר על חברות עם טראמפ וזה יותר חשוב לו מהריבונות (מירה)

דווח על תגובה לא ראויה
01.04.2020

4. באיזה סרט רע חיים ראשי מועצת ישע? אין סתירה בין להיות אדם מאמין לבין לחשוב בהיגיון. (הם עד כדי כך דפוקים?)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שר הדתות יעקב אביטן  צילום: Orelc-cc-by-sa

המשרד לשירותי דת הורה למועצות הדתיות: השיבו תשלומי האגרות לעסקים

קרא עוד