יוסי דגן: "קורא לראש הממשלה לא להפקיר את יולי אדלשטיין וימינה"

ראש המועצה האזורית שומרון, יוצא הבוקר בקריאה פומבית לראש הממשלה שלא להפקיר את יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ואת השותפים הטבעיים ממפלגת ימינה: "אסור שיהיה מצב שאנחנו בועטים בכל היקר, בועטים בשותפים"

חדשות כיפה
ה בניסן התשפ
,
30 במרץ, 2020 13:05
יוסי דגן

יוסי דגןצילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן,- ויש מי שאומרים משפיע לא מעט על ההסכם המתגבש בין בנימין נתניהו ובני גנץ - קורא היום לראש הממשלה לא להפקיר את יו"ר הכנסת לשעבר, יולי אדלשטיין, והחברים מימינה. דגן אומר: "ראשית צריך לחזק את ראש הממשלה, על מהלך אסטרטגי והיסטורי שהוא הוביל, ועל כך שהוא מוביל את מדינת ישראל בעוז גם בתקופה קשה זו. עם זאת אני קורא לראש הממשלה לא לשכוח ולא להפקיר את השותפים הטבעיים, את הבלוק, יש הבדל בין לרדת במספר התיקים של השרים, שזה לגיטימי". 

עוד מוסיף דגן: "ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא יו"ר התנועה, בחרנו בו, ואנחנו צריכים לסמוך עליו וסומכים עליו שיחליט מי יכהן כשר ובאיזה תפקיד. יש הבדל גדול בין זה לבין להפקיר את השותפים שלנו, גם במפלגת ימינה שהם המצפן של המחנה הלאומי, ושותפים הכי טבעיים והכי נכונים של הליכוד. אסור שיהיה מצב שאנחנו בועטים בכל היקר,  בועטים בשותפים, בועטים ביולי אדלשטיין, שמעבר לזה שהוא אסיר ציון והוא סמל, בסופו של דבר המהלך הזה קרה בזכותו. צריך למצוא את הדרך שכולם יהיו בממשלה". 

דגן מזכיר לראש הממשלה את הבטחותיו: "ראש הממשלה הבטיח למפלגות החרדיות וגם לימינה שבכל מקרה לא יפגעו מהחבירה לגנץ, כאדם שמוקיר ומעריך את ראש הממשלה, ומאמין בו במנהיגותו וביושרו, אני חושב שצריך לחזק את ראש הממשלה ולהבהיר לו בצורה ברורה שהציבור הלאומי ואנשי הליכוד מצפים שהוא יעמוד במילתו, ויחזק את השותפים האמיתיים, והטבעיים שלנו ולא יפגע בהם. לא יכול להיות שהממשלה, גם ממשלת אחדות שמסתמכת על רוב לאומי ברור 58 או 61 תלוי איך סופרים את זה עם האוזר והנדל ואורלי לוי או בלעדיהם, אבל בין 58 ל-61 מול 15 מנדטים, לא יתכן שתהיה הכתבה שאדלשטיין יגורש בבושת פנים". 

 

30.03.2020

1. מי זה יוסי דגן? (משה)

דווח על תגובה לא ראויה
30.03.2020

2. תגובה (ישראל)

כל מילה של דגן בסלע. נתניהו גוש הימין ובמיוחד ימינה תמכו בך תמיכה מלאה ולמרות שלעיתים השתלחת בהם מסיבות של לגייס קולות מהימין הם לא הגיבו וחזקו אותך. כמו כן יולי אדלשטיין הוא סמל וצריך להוציא אותו בתפקיד יו״ר הכנסת אותו עשה בממלכתיות ובתבונה , לכן זו ההזדמנות של הכרת טובה גם לגוש , לימינה ולאלדלשטיין .
חג שמח

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

ממרחק 400 ק"מ: ניסוי מוצלח של התעשייה האווירית לטיל בליסטי שמשוגר מלב ים

קרא עוד