סגור

לקראת ממשלת חירום: לראשונה נתניהו וגנץ שוחחו

בצל משבר הקורונה, ראש הממשלה ויו"ר כחול לבן הנחו את צוותי המשא ומתן לחזור לשולחן הדיונים בכדי לבחון אפשרות של הקמת ממשלת חירום לאומית

חדשות כיפה
כט באדר התשפ
,
25 במרץ, 2020 23:05
ריבלין עם נתניהו וגנץ

ריבלין עם נתניהו וגנץצילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר כחול לבן רא"ל ח"כ בני גנץ שוחחו הערב (ד'). על רקע ההחמרה בנגיף הקורונה וקריאתו של נשיא המדינהריבלין, השניים הנחו את צוותי המו"מ לחזור לשולחן הדיונים מחר בכדי לבחון אפשרות של הקמת ממשלת חירום לאומית. 

בשבוע שעבר צוותי המשא ומתן הגיעו למבוי סתום לאחר שלא הצליחו להסכים את משך כהונתו של ראש הממשלה נתניהו, אולם גנץ ואשכנזי כבר נתנו את אישורם שראש הממשלה יכהן ראש בתפקיד. במשך השבוע האחרון כחול לבן הודיעה כי היא לא תסכים לכך והחלו להיאבק על החלפת יו"ר ראש הכנסת. הבוקר אדלשטיין התפטר מתפקידו, אולם גנץ ונתניהו נזהרו שלא להתבטא בנושא, ככל הנראה כדי לקדם את המגעים.

השאלה שנותרה פתוחה היא מי יכהן שר המשפטים כאשר בכחול לבן רוצים מישהו מהרשימה שלהם, אך בליכוד מבקשים שזה יהיה מועמד מוסכם או סגן שר עם סמכויות וטו. בערוץ דווח בערוץ 13 שהמועמד של כחול לבן הוא חבר הכנסת חילי טרופר, אולם כחול לבן מיהרו להכחיש את הדיווח. 

25.03.2020

1. מדוע צריך להתאחד עם תומכי טרור? (שפוי)

גם הנהגת הימין חלשה בעניינים מדיניים..

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2020

2. אדלשטיין היה צריך לצפצף על בג"ץ, לא ייתכן ששופטים שאינם נבחרי ציבור ייקבעו לרשות המחוקקת וייפרו את האיזון בניהם! אסתר חיות לא למדה בגרות 3 יחידות (מיה)

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2020

3. די לשלטון בג"ץ (מיה)

אדלשטיין היה צריך לצפצף על בג"ץ, לא ייתכן ששופטים שאינם נבחרי ציבור ייקבעו לרשות המחוקקת וייפרו את האיזון בניהם! אסתר חיות לא למדה בגרות 3 יחידות באזרחות. שופטי בג"ץ כולם שמאלנים משוכלפים מצביעי מר"צ לא מלאכים אובייקטיבים וצחורי כנפיים.

דווח על תגובה לא ראויה
26.03.2020

4. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!! (מאיר - עברי אנכי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השר רפי פרץ  צילום: פלאש 90, הדס פרוש

הרב רפי פרץ הגיש בקשה להיפרד מימינה

קרא עוד