ראשי יש"ע לנתניהו: "סומכים עליך בתקופה זו"

ראשי מועצת יש"ע במכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו על רקע משבר הקורונה: "אנו סומכים עליך ובטוחים שתדע להוביל את המדינה לחוף מבטחים בתקופה זו"

חדשות כיפה
כח באדר התשפ
,
24 במרץ, 2020 16:00
מקבל חיזוק מראשי יש"ע

מקבל חיזוק מראשי יש"עצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

על רקע משבר הקורונה, הוציאו היום (ג') ראשי המועצות במועצת יש"ע מכתב תמיכה ותודה מיוחד לראש הממשלה בנימין נתניהו, בו הם מודים לו על העשייה הרבה ועל המנהיגות שהוא מגלה בימים אלה. על רקע מגפת הקורונה, אשר מתפשטת ברחבי מדינת ישראל, כותבים ראשי המועצות כי "כבר שבועות ארוכים שאנו נאבקים בנגיף הקורונה, מגפה שמאיימת על כל אזרחי המדינה, ללא הבדל של דת, גזע, מין או נטייה פוליטית. היא איננה מתייחסת למקום הגיאוגרפי ממנו מגיע החולה והיא נמצאת בכל מקום".

בפנייה לראש הממשלה, הם כותבים: "אנו רואים מדי יום את עבודתך הקשה ואת המאמץ הרב שאתה משקיע בשיקול דעת ובאחריות רבה, יחד עם שותפיך בממשלה, כדי למגר את התפשטות הנגיף, ושמחים על כך שאתה הוא האדם אשר מנהיג את המדינה בזמן זה". וממשיכים, "המלחמה במגפה היא לא פשוטה, ואנו סומכים עליך ובטוחים שתדע להוביל את המדינה לחוף מבטחים גם בימים מאתגרים אלו".

"על המנהיגות הנבונה והעבודה הרבה למען בריאותם של אזרחי ישראל ושמירה על החוסן הכלכלי", מסכמים ראשי מועצת יש"ע, "אנו רוצים לומר לך תודה רבה". על המכתב חתומים ראשי מועצת יש"ע, אשר ביקשו להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו ולשלוח לו רגשי הערכה רבים בתקופה קשה זו.

 
להורדת הקובץ .

24.03.2020

1. נתניהו מסוכן לישראל (שמעון לוי)


קבוצת חנפנים ולקקנים לנוכל השפל נתניהו .
תתביישו לכם !!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x