נגיף הקורונה: מספר הנדבקים בישראל עלה ל-1,238

65 חסידי חב"ד צעירים חזרו בשבוע שעבר לישראל מניו יורק ואובחנו כנשאים של הקורונה. על המטוס היו 49 נוסעים נוספים ו-8 מהם עדיין ממתינים לתוצאות הבדיקות שלהם. עוד במשבר הקורונה: משרד הבריאות עדכן כי מספר המחלימים בישראל עומד על 37

חדשות כיפה
כז באדר התשפ
,
23 במרץ, 2020 7:35
קורונה

קורונהצילום: Avshalom Sassoni/Flash90

משרד הבריאות הודיע הבוקר (ב) כי מספר הנדבקים בקורונה בישראל עלה ל-1,238. מדובר בעלייה של 167 מקרים מאז אתמול. 24 מתוכם במצב קשה, 37 החלימו. עוד נמסר כי 74,498 ישראלים אמורים להימצא היום בבידוד ביתי. במהלך 24 השעות האחרונות נלקחו 5,268 בדיקות. ראש הממשלה בנימין נתניהו יקיים בשעה 10:00 דיון על החמרת ההגבלות לציבור בעקבות מגיפת הקורונה.

צעירים חסידי חב"ד ששבו מלימודם בשכונת קראון הייטס נדבקו בנגיף הקורונה. עם ירידתם מהמטוס חיכו לנוסעים אוטובוסים מיוחדים שהעבירו אותם למלון דן בירושלים. החסידים טסו בשבוע שעבר מניו יורק לישראל במטוס דרימליינר 787-8, מטוס של 238 מקומות ישיבה. שכונת קראון הייטס נמצאת בניו יורק, העיר שבה אובחנו עד כה כ-8,000 מקרים של קורונה. כך פורסם הבוקר ב-ynet. 

עם ירידתם מהמטוס חיכו להם אוטובוסים מיוחדים שהעבירו אותם למלון דן בירושלים, מתחם ההבראה השני שפתח משרד הביטחון לחולי קורנה קלים. בלשכת שר הביטחון עודכנו על הגעת הצעירים רק במהלך הלילה, וגם חברת אל על לא נערכה כראוי להסעת נוסעים החשודים כנשאי בקורונה. שאר נוסעי המטוס עודכנו רק בדיעבד כי במטוסם היו צעירים חשודים כנשאי הנגיף. הצעירים נבדקו על ידי משרד הבריאות רק כעבור יום שלם בארץ.

משרד הביטחון מסר: "בשבוע שעבר שוכנו במלון דן בירושלים 114 אנשים שהגיעו מארה"ב עם חשש לקורונה. בתום הבדיקה, 65 מהשוהים התגלו כחולים בנגיף. בתיאום עם משרד הבריאות, הוחלט כי הם יועברו בשלב זה לאשפוז בבית החולים שמואל הרופא. 41 שוהים יישארו כעת במלון, שישמש בשלב זה לטיפול במקרים מיוחדים ולא לאשפוז חולים. לגבי שמונה מהשוהים טרם התקבלה תוצאת הבדיקה. עם קבלת התוצאות, תתקבל החלטה בהתאם".

אחד החב״דניקים ששבו מניו יורק כותב: "לא הוגן שמאשימים אותנו בשקר. גם אנחנו אזרחים שומרי חוק ככל אזרחי ישראל ושבנו ארצה כשהמצב בארה"ב החל להידרדר. הנסיון לטעון ששיקרנו הוא הוצאת לעז. איש מאיתנו לא הרגיש תסמינים ולא נפגש עם חולה קורונה מאומת. אנחנו לא שונים משאר החוזרים מחו"ל", כך פרסם הלילה יאיר שרקי. עוד הוא כתב כי לפי מה שמספרים אחוז ההדבקה בקהילות החרדיות גבוה יותר, ולא בגלל זלזול מיוחד בהוראות, גם הרשויות שם לא התייחסו לנושא ברצינות בהתחלה. הבעיה היא שאורח החיים הקהילתי האינטנסיבי מזרז אצלם את התהליך.

חסידים ששוהים במלון סיפרו כי למדו שיש בקרבם מאובחני קורונה מהתקשורת לפני שקיבלו על כך הודעות רשמיות. לדבריהם, איש מהם לא ידע שהוא חולה כשעזב את ארה"ב, כך פורסם ב"הארץ".

23.03.2020

1. כנסו.......... (The NATURAL cure for Corona with an onion הנה הרפואה טבעית ב)

The NATURAL cure for Corona with an onion
הנה הרפואה טבעית בס"ד - הבצל יציל אותכם מקורונה

קראו בסבלנות כדאי!!! כדאי לקראות עד הסוף.

בשנת -1919(למספרם), כאשר השפעת הרגה 40 מיליון בני אדם רח"ל, היה אותו רופא אשר ביקר בחוות חקלאיות רבות אשר נדבקו בשפעת, כדי לראות כיצד יוכל לעזור להם להילחם במחלה. רבים מן החקלאים ומשפחותיהם אכן הלכו לעולמם.

הרופא הגיע אל חקלאי מסוים ולהפתעתו כולם היו בריאים. כאשר הרופא שאל את החקלאי מה הוא עשה שגרם לכך שמצבו יהיה שונה מכל השאר, האשה השיבה שהיא שמה בצל לא מקולף בתוך כל חדר בביתה.

הרופא התקשה להאמין שזו הסיבה שבני הבית לא נדבקו במחלה. הוא ביקש מהאשה כי תתן לו אחד מן הבצלים כדי לבדוק אותו במיקרוסקופ.

האשה נתנה לרופא את אחד הבצלים ובבדיקתו הוא גילה את וירוס השפעת בתוך הבצל. ללא ספק, הבצל ספג לתוכו את גורם המחלה, ובכך שמר על בריאות בני המשפחה.

עדות נוספת:
"כשאני חליתי בדלקת ריאות, וכמובן הייתי חולה מאד רח"ל. אז נתקלתי במאמר שבו נכתב כי יש לחתוך את שתי קצות הבצל ולהכניסו לתוך צנצנת ריקה, שאותה יש להניח סמוך לחולה למשך הלילה. נאמר שם שהבצל יהיה שחור בבוקר, בגלל החיידקים שיספוג. אכן, זה בדיוק מה שקרה....

הבצל היה ממש הרוס ואני התחלתי להרגיש יותר טוב.
עוד קראתי במאמר שבצלים ושומים שמניחים אותם בחדר הצילו רבים במגפה השחורה, לפני שנים רבות. יש להם תכונות אנטי בקטריאליות ואנטיספטיות."

בצלים סופגים בקטריות וזו הסיבה שהם כל כך יעילים במניעת הצטננות ושפעת. אך זו גם הסיבה שאסור לנו לאכול בצל שהיה מונח זמן מסוים אחרי שנחתך.

שאריות בצל הן רעילות. בצלים הם מגנט ענק לבקטריות, במיוחד בצל ולא מבושל.

לעולם אין לתכנן שמירת חלק מבצל חתוך לשימוש מאוחר יותר. זה לא בטוח, אפילו אם נשים את שארית הבצל בתוך שקית עם רוכסן ונכניס את השקית למקרר. בגלל ששארית כזו כבר מזוהמת מרגע שהבצל נחתך אפילו לזמן קצר, כך שהיא עלולה להיות מסוכנת עבורנו.

דווח על תגובה לא ראויה
23.03.2020

2. קורונה (עקיבא)

מה אתם חושבים שהציבור מטומטם או פסיכי שמשרד הבריאות מעלה בכל יום את מספר החולים והמדינה מייבאת חולים מחול כמו מארהב או הפלשמורה או אלפים מפרו ועוד ועוד גם בחישובים שלהם הם טועים העיקר להכניס את התושבים לפניקה בשביל לכסות על כל מחדלי הממשלה שבראשם משרד הבריאות שלא יודעים מי מנהל אותו בנט או ליצמן או ביבי הבנתה את זה ברוך

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אילוסטרציה צילום: דובר צה"ל

מדרדר מצבו של קצין צה"ל שנפצע מפליטת כדור בחברון

קרא עוד