הרב אלי סדן במכתב לנתניהו: "מודה לך על ניהול משבר הקורונה"

ראש המכינה בעלי ומוסדות 'בני דוד' הודה לראש הממשלה על ניהול המשבר הנוכחי: "יכולת מפליאה שעליה בוודאי מופיעה ברכת השם" והוסיף כי נתניהו "מנהיג את מדינת ישראל בחכמה, ברגישות ובנחישות"

חדשות כיפה 22/03/20 11:07 כו באדר התשפ

הרב אלי סדן במכתב לנתניהו: "מודה לך על ניהול משבר הקורונה"
הרב אלי סדן, ראש המכינה בעלי, צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

ראש המכינה בעלי ומוסדות 'בני דוד', הרב אלי סדן, שלח הבוקר (א') מכתב הודיה ותמיכה לראש הממשלה, בנימין נתניהו, בו הודה לו על ניהול משבר התפרצות נגיף הקורונה. הרב סדן כתב כי נתניהו מוביל את המשבר ב"חכמה, רגישות ונחישות", ובירך אותו שהקב"ה ימשיך ויסייע בידו.

"לכבוד ראש ממשלתנו היקר, מר בנימין נתניהו. כאחד העם אני מרגיש חובה מוסרית להודות לך האופן שבו אתה מנהל את משבר הקורונה, ומנהיג את מדינת ישראל בחכמה, ברגישות ובנחישות עד שנגיע בעזרת השם יתברך בקרוב לחוף מבטחים!"

מכתבו של הרב אלי סדן

מכתבו של הרב אלי סדןצילום: דוברות

"אם בימים כתיקונם - הייתה זאת משימה כבדה מאוד ואחראיות שמעולם לא נתנסינו בה, אבל היכולת שלך לנהל זאת גם כשאתה עומד מול אופוזיציה לוחמת וצריך להתגבר על כוחות מבית שמנסים להחליש אותך - זוהי יכולת מפליאה שעליה בוודאי מופיעה ברכת השם. 

"ואני חש צורך עמוק להודות לך, ולכל האנשים היקרים המסייעים בידך ולברך אתכם שהקב"ה ימשיך ויסייע בידכם, וייתן לכם עצה ותושייה להמשיך ולנהל את ספינת ישראל במים הסוערים, ויתקיים בכם לשון הכתוב "וכל אשר הוא עושה - השם מצליח בידו".


להורדת הקובץ

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר