נתניהו הורה לבחון החזרה מיידית של הלימודים מרחוק

ראש הממשלה בנימין נתניהו הורה לבחון החזרה של הלימודים המקוונים בבתי הספר. שר החינוך הרב פרץ בירך על דברי נתניהו: "מערכת החינוך הוכיחה שהיא עוגן חינוכי וערכי"

חדשות כיפה
כד באדר התשפ
,
20 במרץ, 2020 13:40
נתניהו. יוחזרו הלימודים מרחוק?

נתניהו. יוחזרו הלימודים מרחוק?צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

ראש הממשלה בנימין נתניהו הורה לבחון החזרה של הלימודים מרחוק, כך על פי דיווח של הדקות האחרונות. את האחריות לבחינת הנושא מחדש הטיל ראש הממשלה על מנכ"ל משרדו, רונן פרץ, וזאת בהתאם להתפתחויות סביב נגיף הקורונה.

שר החינוך הרב רפי פרץ הגיב לאפשרות של החזרת הלימודים מרחוק ואמר: "כפי שראינו השבוע הלמידה מרחוק שלנו הייתה הצלחה גדולה. בשעת סערה מערכת החינוך הוכיחה שהיא עוגן חינוכי וערכי. המורים והמנהלים עשו עבודה כבירה ויש להשקעה שלנו תוצאות. שמח שרה״מ נתניהו שמע את הקולות שדרשו את המשך הלמידה מרחוק. נמשיך לדאוג לכך שאם מורים מלמדים מרחוק הם גם יקבלו את שכרם"

22.03.2020

1. כנסו (מיה)

בואו נודה על האמת, נתניהו (עם ניסיון ומוניטין במדיניות, כלכלה ועוד) מנהל את המדינה מצוין למרות שיש חמוצים שעובדים על עצמם שרע פה, לפיד העיתונאי לשעבר שלא עשה כלום בחיים (חוץ מלבלות עם חברים ולכתוב טורים) היה הורס מזמן את המדינה עם גנץ המגמגם שעמד בראש החברה הגרועה ביותר אי פעם אז די לחרטט.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רחובות בני ברק בסגר צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

ראש מנהלת מטה הקורונה: רוב הציבור החרדי מאד ממושמע

קרא עוד