גם חילי טרופר בפנים: היוזמה המרגשת של חברי הכנסת נגד הקורונה

על רקע משבר הקורונה, חברי נכסת רבים צפויים להתגייס למיזם חדש, במגסרתו יעבירו שיעורי העשרה בתחמים שונים לילדים שיושבים בבית. חבר הכנסת חילי טרפור הספיק להירשם, וכמוהו צפויים נוספים

חדשות כיפה
כב באדר התשפ
,
18 במרץ, 2020 19:47
מליאת הכנסת

מליאת הכנסתצילום: פלאש 90, נעם רבקין פנטון

משבר הקורונה לא פוסח על חברי הכנסת, והם צפויים לצאת ביוזמה חדשה: העברת שיעורי העשרה בתחומים שונים לכלל ילדי ישראל היושבים בימים אלו בבית. את התגייסות חברי הכנסת לעניין יזמה אשת החינוך מיקה דפני.

על פי המיזם החדשני של דפני, חברי וחברות כנסת מכל קצוות הקשת הפוליטית יעבירו שיעורי העשרה קצרים לילדי ישראל. חבר הכנסת חילי טרופר שמח להתגייס למיזם ואנו מזמינים אתכם להצטרף לפרויקט ולצלם את עצמכם מעבירים שיעור עבור הילדים המסוגרים בבתיהם ולומדים מרחוק.

השיעורים יעלו לערוץ יוטיוב אשר יופץ ברשתות החברתיות ובין בתי הספר השונים. כך יוכלו חברי הכנסת לחזק את התלמידים בימים אלו וללמדם על נושאים שונים. 
 

18.03.2020

1. הזמנתם אבל לא הסברתם איך מצטרפים... (פרטים?)

דווח על תגובה לא ראויה
19.03.2020

2. יוזמה יותר טובה-להוציא את חברי הכנסת לחל"ת מיד. (יצחק)

אזרחי ישראל הצטרפו לעוצמה והפיצו את התגובה ברשתות, לדרוש שחברי הכנסת (שאגב הם אינם עובדים כבר מזה שנה וחצי) יצאו לחופשת חל"ת. כמו כל הציבור הם צריכים לשאת בעול בשעת חירום. הציבור לא צריך לממן את משכורתם השמנה, גם ככה הציבור לא עובד ולא מקבל משכורת, הם לא צריכים להיות שונים, וישמשו דוגמא.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו, אדלשטיין ואוחנה עם חברי יהדות התורה צילום: דוברות

נתניהו נפגש עם הח"כים החרדים: "יודע שהמצוקה אמיתית"

קרא עוד