סגור

סגל בביקורת על אילנה דיין: "במקום להתעסק בבכר מתעסקים במוסריות ההקלטה"

העיתונאי הסרוג, שהביא לחשיפת הקלטות בכר, עלה לשידור והוכיח את דיין על כך שביקשה לחשוף את מקורותיו. סגל מתח ביקורת על העובדה כי במקום להתעסק בנושא עצמו, התעסקו בשוליו. "אני חושב שאם היה יועץ של נתניהו אומר שבגלל החקירות הוא לא פועל לטובת המדינה, היו עוסקים בזה שבוע ולא היו עוסקים במי השיג את ההקלטה"

חדשות כיפה
ט באדר התשפ
,
05 במרץ, 2020 8:56
סגל. מותח ביקורת על דיין

סגל. מותח ביקורת על דייןצילום: Flash90

לאחר חשיפת ההקלטות של יועצו של גנץ ישראל בכר, שנחשפה במהדורת החדשות של ערוץ 12, נוצר עיסוק בשאלה כיצד קיבל עמית סגל את הקלטות ומי הדליף לו על כך. במקביל לכך, נמתחה ביקורת על העובדה שהתקשורת בודקת את האמצעי להשגת ההקלטה של סגל, במקום לדבר על הנושא עצמו - העובדה שיועץ למתמודד על ראשות הממשלה טוען כי הוא מסוכן לביטחון המדינה.

עמית סגל, שחשף את ההקלטה, ואילנה דיין שחשפה את המקור, התעמתו הבוקר (ה') בגל"צ בשאלת חשיבות שני הפרסומים. סגל, בתגובה לאמירתה של דיין כי הוא תרם לנתניהו, ענה לה כי היא זו שתרמה לראש הממשלה יותר, לאור עיסוקה המתמשך בהדלפה בימים שלאחר החשיפה. 

סגל הסביר לדיין את טענתו ואמר: "אני חושב שאם היה יועץ של נתניהו אומר שבגלל החקירות הוא לא פועל לטובת המדינה, היו עוסקים בזה שבוע ולא היו עוסקים במי השיג את ההקלטה. איך אני יודע? כי כעבור 48 שעות ישבה באולפן אילנה דיין והציגה הקלטות של נתן אשל. יש הנחה שלא בדקתי, שאת ההקלטה הביא יועץ של גנץ, אבל לא היה עיסוק בשאלה מי הביא את ההקלטה. במקום להתעסק בסיפור עצמו מתעסקים במוסריות ההקלטה".

דיין שחשפה לאחר ההדלפה כי ראש הממשלה עצמו ביקש מהרב לדובב את יועצו של גנץ, קיבלה ביקורת על צעדה, שחשף את מקורו של גנץ. סגל הסביר לה מדוע בעיניו זה לא בסדר. "ברמה הפשוטה, אני מסתייג מחשיפת מקורות ומשתדל לא לעשות זאת לאחרים. אני לא חולק שיש כאן סיפור. לו היה מדובר במקרה הפוך לא היה בזה כזה עיסוק תקשורתי. היה עיסוק בשאלה האם רב יכול להקליט. המטרה הייתה לעקר את הדיון בהקלטת בכר. הדיון היה להערכתי נגוע בהשקפה פוליטית".

דיין שאלה את סגלף האם לדעתו, בסיטואציה הפוכה, היא לא היתה פועלת באותה צורה. סגל השיב כי "לדעתי זה היה בא אחרי ימים ארוכים של דיון בסיפור עצמו, ואז כסייד קיק היו דנים בחשיפה שלך. היה ניסיון להמעיט בסיפור עצמו. האם הופתעתי מהמימדים? התשובה היא שלא. אנשים פירשו את ההתרחשויות על המסך כהתרחשות פוליטית. כשהם רואים את אילנה דיין מול עמית סגל הם רואים הד של הויכוח הפוליטי, זה לא טוב לי ולך אבל זה טוב לנתניהו וגנץ"

05.03.2020

1. הציבור צריך להוקיע רבנים לא מוסריים (הצופה בכיסאולוגיה)

בין אם מדובר ברבנים שקרנים או ברבנים שמנצלים את מעמדם ומפרים סודיות. כמו שיועץ או פסיכולוג לא היה מקליט את מי שפונה אליו בדברים שאמר לו באופן פרטי ומשתמש בהם נגדו. לאן הגענו??? רב שגורם לבושות להשפלה לפגיעה בכבודו של זולתו ללשון הרע לחילול ה' לפגיעה באמון ברבנים. המטרה לא מקדשת את כל האמצעים. זו התנהגות לא מוסרית שאינה מצופה מרבנים! והיה לכך ביטוי בקלפי.

דווח על תגובה לא ראויה
05.03.2020

2. סגל איננו עתונאי ישר אלא יחצן הביבין (חיים)

סגל כבר לא עתונאי אלא משרתם של אדונים כמו הביבי
אילנה העתונאי מספר אחד במדינה
סגל מתאים לישראל שלנו ולא לערוץ 12
ללקקני ביבי נמאסו

דווח על תגובה לא ראויה
05.03.2020

3. עמית סגל מעודד מציצנות פוליטית ואז מתבכיין כשזה פוגע בנתניהו האתרוג שלו (יוני)

דווח על תגובה לא ראויה
05.03.2020

4. אילנה דיין צבועה (כמו תמיד)

כאשר הקלטות היו נגד אנשי ימין איש לא שאל איך השיגו את ההקלטות

דווח על תגובה לא ראויה
05.03.2020

5. בגל הזבל (חסן)

לך תלקק את התחת של יאיר

דווח על תגובה לא ראויה
05.03.2020

6. כל הכבוד! סוף סוף יש איש תקשורת (אישיהודי)

שאינו מפחד מהשמאל ועושה את זה ביושרה וחכמה וענוה

דווח על תגובה לא ראויה
05.03.2020

7. סגל השופר (The one)

סגל , נראה לי שכול תפקידך בחיים הציבורייםו הוא לשמש כשופר למושא חייך, מר בנימין נתניהו
לך תעבוד אצלו ושחרר אותנו מקיומך בערוץ 21 כול יום.

דווח על תגובה לא ראויה
05.03.2020

8. עמית בעד/נגד חשיפת מקורות רק לפי הרווח הפוליטי של הימין. (יאיר)

הרי באולפן שישי הוא דרש לחשוף מקורות לתדהמת חבריו העיתונאים... מדובר בטרול לא מזיק.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הנשיא ריבלין בבית שמש צילום: מארק ניימן, לע"מ

הנשיא פתח את שנת הלימודים: "שמרו על הבריאות שלכם"

קרא עוד