בנט: "מחויב לעשות הכל כדי להביא את הדר גולדין ואורון שאול"

בטקס האזכרה השנתי לחללי צה״ל שמקום קבורתם לא נודע, דיבר שר הביטחון על האיומים הביטחוניים מהצפון: "צה״ל ימשיך לשמור על אזרחי ישראל ולתת להם ביטחון"

חדשות כיפה 03/03/20 12:16 ז באדר התשפ

בנט: "מחויב לעשות הכל כדי להביא את הדר גולדין ואורון שאול"
בנט בטקס לחללי צה"ל שמקום קבורתם אינו נודע, צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

שר הביטחון, נפתלי בנט, נאם בטקס האזכרה השנתי לחללי צה״ל שמקום קבורתם לא נודע, שנערך כעת בהר הרצל במעמד נשיא המדינה, ראובן ריבלין ויו״ר הכנסת יולי אדלשטיין. בנט פתח בדבריו והבטיח למשפחות: "כל עוד אני בתפקיד, לא אנוח ולא אשקוט עד שיובאו כולם לקבר ישראל. זאת החובה שלי, שלנו, כלפיהם".

https://www.youtube.com/watch?v=d2259HsBkbA

בנט התייחס גם לחיילים שגופותיהם עדיין נמצאים בידי החמאס, אורון שאול והדר גולדין: "הדבר גם נכון לבנינו שבידי החמאס. כשר הביטחון אני מחויב לפעול ולעשות הכל כדי להביא את הדר גולדין ז״ל ואורון שאול ז״ל לקבר ישראל. אנחנו פועלים ביצירתיות ובנחישות מול אויב אכזר, בכלים שלא תמיד מצטלמים הכי טוב, אבל אנחנו נלחץ על האויב בכל מחיר על מנת להשיבם".

צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

בנט התייחס גם למתקפות מהצפון ומערכת הבחירות שהתקיימה אמש: "עברנו שנה וחצי לא פשוטות במדינה שלנו. אויבינו עלולים לפרש את מהמורות הדמוקרטיה הישראלית כחולשה ולנסות לאתגר אותנו בגבולנו הצפוני ובגבול עזה. צה״ל ימשיך לפגוע במי שמנסה לפגוע בנו, צה״ל ימשיך לשמור על אזרחי ישראל ולתת להם ביטחון. עוצמת צה״ל נמדדת לא רק בטווח הטיסה של מטוסינו, אלא בצדקת האמונה בלבבות חיילינו".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר