סגור

סקר מנדטים: כחול לבן משווה לליכוד

שלושה ימים לבחירות, והחל משבת יאסרו פירסומי סקרים נוספים. הליכוד וכחול לבן מקבלות 34 מנדטים כל אחת. גוש הימין ביתרון של 57 מנדטים לעומת 56 למרכז־שמאל. האם נגיע לבחירות רביעיות?

חדשות כיפה
ג באדר התשפ
,
28 בפברואר, 2020 7:28

צילום: פלאש 90, מארק ישראל סלם, הדר פרוש

שלושה ימים לפני הבחירות והיום (ו') זהו היום האחרון בו ניתן לפרסם סקר מנדטים. על פי סקר של פאנלס פוליטיקס, נראה שמאזן הכוחות בין הגושים מתאזן. כחול לבן והליכוד חוזרות להיות שוות בגודלן, וכך גם מצב הגושים עםפער קל לטובת הימין. אך נכון לרגע זה אף צד לא מגיע למכסת 61 המנדטים, ואביגדור ליברמן נשאר לשון המאזניים. 

הליכוד
34
הליכוד
כחול לבן
34
כחול לבן
שס
9
שס
ישראל ביתנו
7
ישראל ביתנו
הרשימה המשותפת
13
הרשימה המשותפת
יהדות התורה
7
יהדות התורה
זהות
0
זהות
העבודה-גשר
9
העבודה-גשר
המחנה הדמוקרטי
0
המחנה הדמוקרטי
ימינה
7
ימינה
נעם
0
נעם
הסקר נערך על ידי פאנלס פוליטיקס בתאריך 28/02
בחירות 2019 - מאגר הסקרים המלא

על פי הסקר נראה כי הפלונטר הפוליטי לא תם. הליכוד וכחול לבן מתחזקות על חשבון המפלגות הקטנות בגושים, וכעת שתיהן עומדות על 34 ומנדטים. הרשימה המשותפת יורדת חזרה ל-13 מנדטים, וש"ס שומרת את ההצלחה של 9 מנדטים. העבודה-גשר-מרצ עומדת גם כן על 9 ובכך מעידה על היחלשות. שלושת המפלגות הנותרות עומדות על 7 מנדטים בלבד, אצל ימינה וישראל ביתנו זה נצפה לאורך מרבית התקופה האחרונה, אך גם אצל יהדות התורה שיורדת מנדט מהבחירות האחרונות.

בסקר נבדקה גם מידת ההתאמה לראשות הממשלה. כאן נתניהו מוביל בבירור עם 45% תמיכה על פני גנץ, עם 36% תמיכה. הסקר נערך אתמול והשתתפו בו 534 איש, יהודים וערבים, במסגרת הפאנל הפוליטי של Panel4All לביצוע מחקרים על גבי האינטרנט. 

 

28.02.2020

1. נתניהו ועושי דברו הורסים את עם ישראל מבפנים! (דואג לעם ישראל)

עם ישראל תתעוררו לפני שיהיה מאוחר מידי! ההיסטוריה מלאה ברדיפות שואה וניסיונות להכחיד את עם ישראל תוך שימוש בשקרים ובהוצאת דיבה רעה על היהודים. בימינו נתניהו ועושי דברו הורסים את עם ישראל מבפנים בשימוש בשקרים ובהוצאת דיבה רעה על אנשים בפוליטיקה בישראל, שקרים והוצאת דיבה על רמטכ''לים, על היועץ המשפטי לממשלה, על המשטרה, על מערכת המשפט, דרך שיסוי, פילוג והסתה שפוגעות בעם ישראל והורסות אותו מבפנים. האוייב מבפנים הוא הרבה יותר מסוכן כי הוא הורס את הנשמה של עם ישראל! נתניהו מסוכן למדינת היהודים. האם לא למדנו את לקח העבר?! האם נמשיך לתת לעריץ חסר רסן וחסר מצפון לפלג ולפגוע באחדות הקיום של עם ישראל?! הגיע הזמן להגיד לא לשקרים, לא להסתות, לא לפילוג, כן לאחדות, כן ליושר ואמת, כן לנצח מדינת ישראל. כולם צריכים ללכת לקלפי עם תחושת אחריות ומחוייבות להציל את עם ישראל, לבחור בחלפת השלטון המושחת והמשחית של ביבי, ולהציל את עם ישראל מהסרטן שמתפשט מבפנים!

דווח על תגובה לא ראויה
28.02.2020

2. נתניהו אנחנו אוהבים! מחל! מחל! מחל! (בני)

מחל! גם עומר ינקלביץ

דווח על תגובה לא ראויה
01.03.2020

3. בלאגנץ המגמגם יקים ממשלה עם המשותפת!!!!!!!!!!! (מיה)

צאו להצביע לגוש הימין!!!!!!! כל קול קובע. מצביעים רק למפלגות שעוברות את אחוז החסימה. שלא נתעורר בבוקר לממשלת לפיד –אחמד טיבי שתעקור אלפי יהודים מבתיהם ותהיה כבולה בידי היבה יזבק!!!!!!!!!!! עמיר פרץ ועופר שלח הודו בראיון שסיכמו עם גנץ על הקמת ממשלת מיעוט בתמיכת המשותפת!!!!!!!!

כחול לבן=שמאל. להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'), "נקים ממשלה בתמיכת המשותפת כמו רבין בזמנו" ("חדשות רוטר"). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמית סגל צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

עמית סגל אומר תודה

קרא עוד