ראש עירית שדרות לשעבר, אלי מויאל, הלך לעולמו

אלי מויאל, מי שעמד בראש עיריית שדרות בשנים הקשות של תחילת הירי על העיר, הלך הערב לעולמו אחרי שלא חש בטוב. הלוויתו תתקיים מחר בשדרות

חדשות כיפה
ל בשבט התשפ
,
25 בפברואר, 2020 22:37
אלי מויאל

אלי מויאלצילום: עירית שדרות

עיריית שדרות מודיעה בצער על מותו של עו"ד אלי מויאל, ראש עיריית שדרות בשנים 1998-2008, כולל בשנים הקשות של התחלת ירי הרקטות לעבר העיר. מויאל פונה לפני שבוע וחצי מביתו בשדרות לבית החולים ברזילי באשקלון לאחר שלא חש בטוב. כשהגיע לבית החולים איבד את ההכרה ומאז אושפז. אתמול, לבקשת בני משפחתו, הועבר לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, שם נדם הערב ליבו. 
אלי מויאל הותיר אחריו בן אחד. 

ראש העיר הנוכחי, אלון דוידי, ספד למויאל הערב ואמר: "אלי מויאל תרם רבות לעיר שדרות, היה דמות משמעותית לתושבים והיווה אוזן קשבת לכולם. מותו היכה אותנו בתדהמה ואת תושבי העיר כולה. בשעה קשה זו אני, חבריי למועצת העיר, כלל עובדי העירייה וגמלאיה ותושבי שדרות שולחים תנחומים למשפחת מויאל היקרה". 

אלי מויאל יובא למנוחות מחר בשעה 16:00 בבית העלמין בשדרות.

יו״ר העבודה גשר מרצ, ח״כ עמיר פרץ, שכיהן בעבר כראש מועצת שדרות, ספד לאלי מויאל ז״ל: ״כואב מאד את לכתו של חברי אלי מויאל, האיש שעלה לארץ כילד לשדרות, וחזר אליה בבגרותו כשהעביר אליה את משרד עורכי הדין המצליח שהקים, ולאחר מכן נבחר לראשות העיר והוביל אותה להישגים בתחומים רבים כאשר לנגד עיניו עמדו ילדי שדרות בהם האמין, ונתן לכולם הזדמנות לחתור למצויינות.
אלי היה איש של אמירת האמת באופן גלוי ללא חשש, ועם הזמן הפך לאחד הדוברים הרהוטים בנושאים ביטחוניים וחברתיים.
נכון, לא תמיד הסכמנו על הכל. אך ההערכה ההדדית ביננו גברה על כל מהמורה, ותמיד נתנו רוח גבית האחד לשני. יהי זכרו ברוך״.

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, כתב: "הצטערתי לשמוע על פטירתו בטרם עת של אלי מויאל ראש עירית שדרות לשעבר. הכרתי את אלי באופן אישי. אדם מיוחד במינו, איש אמת, שנלחם כמו אריה למען שדרות, למען חברה צודקת ולמען כל עם ישראל. אני שולח את תנחומיי למשפחת מויאל ולכל תושבי שדרות בערב קשה זה."

רשימת ימינה מביעה צער עמוק על פטירתו בטרם עת של אלי מויאל ז״ל ראש עירית שדרות לשעבר ושולחת תנחומים לבני המשפחה. 
מויאל ז״ל הוביל ופיתח את העיר שדרות בהצלחה רבה אל מול האתגרים הרבים עימם נדרשה להתמודד והיה אבן יסוד בספר הדברים של העשיה הציונית במדינת ישראל. תהא מנוחתו עדן.

25.02.2020

1. מצטערים מאוד. (סטודנט ישראלי)

משתתפים בצער מישפחת מויאל .

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

נתניהו בהודעה דרמטית: "בני ברק תיכנס לסגר"

קרא עוד