סגור

הרב פרץ לשליחים: "הציונות הדתית היא פאר תפארתה של ארץ ישראל"

שר החינוך שוחח עם שליחים היוצאים לשליחות בקהילות יהודיות בחו"ל וביקש לחזק אותם לקראת משימתם. "לשליחות שלכם יש חשיבות עצומה לחיזוק הקשר בין מדינת ישראל לאחינו ביהדות התפוצות"

משה סלע, חדשות כיפה
כח בשבט התשפ
,
23 בפברואר, 2020 20:22
הרב פרץ עם השליחים

הרב פרץ עם השליחיםצילום: יח"צ

שר החינוך, הרב רפי פרץ שוחח הערב (א') עם שליחים היוצאים לשליחות בקהילות יהודיות בחו"ל ואמר להם: "לשליחות שלכם יש חשיבות עצומה לחיזוק הקשר בין מדינת ישראל לאחינו ביהדות התפוצות. הקשר ההדוק בין יהודי התפוצות לבין יהודי מדינת ישראל מהווה נדבך חשוב ומשמעותי בחוסנה של מדינת ישראל."

צפו בדברים: 

 "כמה כוח יש בהתנדבות, כמה אדירות הן העוצמות המצויות בה וכמה זוהי זכות ענקית של כל אחד ואחת לצאת לשליחות בשם העם הנפלא שלנו", הוסיף פרץ, "בעיניי הציונות הדתית היא פאר תפארתה של הארץ הזאת, בניה ובנותיה מילאו וימלאו את מיטב התפקידים הבכירים במדינת ישראל תוך אמונה שלמה בצדקת הדרך שלהם. לכן, מן הראוי שגם בשליחות מעבר לים, פניה היפות של הציונות הדתית ראוי שתתפוס את מקומה בכל יעד בו תידרש. תמיד היינו בכל מקום למען מדינת ישראל, התייצבנו לדגל בכל פעם בגאון ולשם שמים. השליחים שלנו בעולם הם הנציגים של הציונות הדתית ועליהם לדעת שעיני מדינה שלמה נשואות אליהם בציפייה להישגים כבירים בעבור ישראל בתפוצות."

הרב פרץ עם השליחים

הרב פרץ עם השליחיםצילום: יח"צ

השר ביקש לדבר גם על הקשר החשוב בין מדינת ישראל לתפוצות ולקהילות היהודיות בחו"ל. "לשליחות שלכם יש חשיבות עצומה לחיזוק הקשר בין מדינת ישראל לאחינו ביהדות התפוצות. הקשר ההדוק בין יהודי התפוצות לבין יהודי מדינת ישראל מהווה נדבך חשוב ומשמעותי בחוסנה של מדינת ישראל. מוטלת עלינו החובה לחנך את דור העתיד לאחריות קולקטיבית, לסולידריות ולהבנה שגורל העם היהודי באשר הוא נימצא תלוי באחדותו."

שר החינוך התייחס גם לפעילות משרדו לחיזוק הקשר ואמר: "משרד החינוך הקים אגף תפוצות ופועלים כל העת למען חיזוק הקשר עם יהדות העולם. אנו מפתחים מערכי שיעור יעודיים לנושא, מפגישים תלמידים עם בני נוער מהתפוצות, עורכים כנסים והשתלמויות למורים ומנהלים , צעדות משותפות בירושלים של נוער מהתפוצות ונוער מהארץ-  ומאמינים שמערכת החינוך תוכל לתת מענה הולם לאתגר לאומי חשוב זה."

השר סיים ואיחל לשליחים הצלחה בשליחותם, "אשרי העם שאלו הם בניו ובנותיו, היו ברוכים, הניפו על נס את דגל ההתנדבות החרוט באופייה של הציונות הדתית והמשיכו להביא גאווה גדולה לעם ישראל ומדינת ישראל. עלו והצליחו."

24.02.2020

1. כחול לבן=שחיתות הפיצו!!!!!!! (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, כאשר למעשה היא המפלגה המושחתת ביותר::

בני גנץ: פרשת המימד החמישי היא פרשה שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019.

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר,.ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", ארנון (נוני) מוזס. (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו (להקלטות המלאות-חדשות 13").
פרשה נוספת שבה נאשם אשכנזי היא הטעיית הציבור במכרז השמן בהחלטת בית המשפט המחוזי נפסק שחברת הביטוח של שמן תשלם 4.5 מיליון שקל כפיצוי למשקיעי החברה,. (גלובס).

אורנה ברביבאי: חשודה שכשעמדה בראש אכ"א זייפה את נתוני גייוס החרדים, ע"מ לעזור ללפיד לשווק את טענתו שמעלה את אחוזי הגיוס במגזר החרדי (כאן 11).

יואב סגלוביץ': חשוד שכבכיר במשטרה שיבש הליכי חקירה בפרשיית אשכנזי המכונה פרשיית "הרפז". (News1).

רם בן ברק: חשוד גם הוא בפרשיית המימד החמישי כמי שהיה בכיר בחברה (גלובס, ישראל היום).

עומר ינקלביץ' הודחה משירות המדינה עקב דיווחים כוזבים במשרד לשוויון חברתי (חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
24.02.2020

2. אז זהו שלא. (לא נעים לי להרוס.)

היא חלק ממה שנבנה בארץ ישראל. כדאי להיות ריאלים ולהבין את תרומתנו ביחס לאחרים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

צפו: נתניהו משוחח בעברית עם מלווה המשלחת הישראלית באמירויות

קרא עוד