סגור

ראש המוסד ואלוף פיקוד דרום יצאו לנסיעה חשאית בקטאר

ראש המוסד יוסי כהן ואלוף פיקוד דרום הרצי הלוי ביקרו בקטאר לפני כשבועיים, ונפגשו עם בכירים בנסיכות המפרצית. הסיבה למפגש ניסיון להגיע להסדרה ברצועת עזה. בעקבות הנסיעה דרשו משפחת גולדין פגישה עם נתניהו

חדשות כיפה
כז בשבט התשפ
,
22 בפברואר, 2020 20:20
ראש המוסד

ראש המוסדצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

ראש המוסדיוסי כהן ואלוף פיקוד דרום הרצי הלוי ביקרו בחשאי בקטאר, בניסיון להגיע להסדרה והרגיעה ברצועת עזה, כך פורסם בוואלה. השניים הגיעו לדוחא, בירת קטאר, בתחילת החודש ונפגשו עם מוחמד בן אחמד אל מסנד, ראש שירותי המודיעין והיועץ לביטחון לאומי של אמיר קטאר. בפגישה השתתף גם מוחמד אל עמאדי, השליח הקטארי לרצועת עזה.

בסוף השבוע האחרון קטאר שנחשבת לאחת הממנות הגדולות של עזה, הודיעה על הגדלת הסיוע למשפחות בעזה ב-15 מיליון דולרים וכן כי תממן בנייה של בית חולים ברפיח, בעלות של 24 מיליון דולר. כהן והלוי הגיעו לדוחא ושהו שם פחות מיום אחד בלבד, הם נפגשו עם אל מסנד, ראש שירותי המודיעין, שהוא קרוב משפחתו של האמיר הקטארי א ת'אני ונחשב למקורבו.

קטאר, שנחשבה בעבר למדינה העוינת ביותר כלפי ישראל מבין מדינות המפרץ, החלה בשינוי יחסה לישראל ואף ניסתה לתווך בסוגיית השבויים והנעדרים. אמנם עדיין מדובר במדינה שתומכת באיראן, חמאס והאחים המוסלמים. בשבועות האחרונים עלה חשש בירושלים שקטאר תשקול לצמצם את התמיכה החודשית שלה בחמאס בעזה, דבר שעלול לעורר מהומות ברצועה ושליחת טילים לעבר ישראל.

משפחת גולדין, שבנם הדר שבוי בידי חמאס, דורשתלקיים פגישה דחופה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, זאת בעקבות נסיעתם של ראש המוסד יוסי כהן ואלוף פיקוד דרום הרצי הלוי לקטאר. "נתניהו התחייב ציבורית ואישית שלא תהיה הסדרה מבלי להשיב את הבנים מעזה", נמסר מהמשפחה. "הפרסומים הערב מעידים ששוב הוחמצה ההזדמנות להחזיר הביתה את הדר, אורון, אברה והישאם".

22.02.2020

1. לא תקום עוד ממשלת ערב רב!!! (מאיר - עברי אנכי)

לא תקום עוד ממשלת ערב רב!!!

דווח על תגובה לא ראויה
23.02.2020

2. אין להאמין לא לביבי ולא לשר הביטחון שלו (דוד)

הכל דיבורים בכדי לקושש קולות מבוחרים תמימים.
בפרשת השבוע - השוחד יסלף דברי צדיקים - אין חשש , שניהם ובמיוחד ביבי אינם צדיקים.
ושומרי המסורת בינינו כדאי להוסיף דברי הגמרא
״ תומר אפילו שוחד דברים אסור ״
חבל שכמעט ותמו אנשי אמת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המהומות ברמלה צילום: מיכל אברהם

מהומות נגד יהודים ברמלה: "כל בית עם דגל ישראל - חטף אבנים"

קרא עוד