גנץ עוקץ את נתניהו: "נבהלת מהעימות מול עדי התביעה?"

יו"ר כחול לבן מגיב להזמנה של ראש הממשלה להתעמת מולו טלוויזיונית, ובציוץ בחשבון הטוויטר שלו הוא מסביר לו: "אתה הולך למשפט ומדינת ישראל חייבת להתקדם"

אלעד הומינר, חדשות כיפה
כד בשבט התשפ
,
19 בפברואר, 2020 7:57
בני גנץ

בני גנץצילום: פלאש 90

יו"ר כחול לבן, בני גנץ, הגיב הלילה להזמנת ראש הממשלה נתניהו לעימות בין השניים וצייץ בחשבון הטוויטר שלו: "מה קרה נתניהו? נבהלת שיש תאריך לעימות שלך מול עדי התביעה אז אתה מייצר ספין? ב-17.3 אתה הולך לבית משפט ומדינת ישראל חייבת להתקדם". 

;

בתגובתו התייחס גנץ למשפטו של ראש הממשלה שיפתח ב- 17 למארס. כמו שפרסמנו אתמול, נתניהו יעמוד לדין על עבירות מרמה והפרת אמונים בתיק 100, 2000 ו- 4000, זאת לאחר שמשך את בקשת החסינות אותה ביקש להגיש לכנסת לפני מספר שבועות. 

גם יו"ר ישראל ביתנו לא נשאר אדיש לדבריו של ראש הממשלה אמש. ליברמן התראיין הבוקר (ד) לגלי צה"ל והזמין את נתניהו לעימות בשידור חי: "מזמין את נתניהו לכמה עימותים שהוא רוצה, בכל מקום ובכל זמן, ושלא יפחד. הוא מזהה שהוא נחלש, אבל הוא לא יכול להזמין רק מישהו אחד ולא אחר". 

בתגובה לדבריו של ליברמן אמר ח"כ אסף זמיר מכחול לבן: "עימות, אם יהיה, ייערך רק בין גנץ לנתניהו". אתמול אף צייץ זמיר בחשבון הטוויטר שלו: "אני יודע שיש כאלה שזה הולך לטלטל אותם אבל אני אגיד את זה בכל זאת: התפקיד של בני גנץ הוא לא לעבוד בשביל הספינים של נתניהו".

נזכיר כי אתמול הגיע ראש הממשלה לראיון בערוץ 20 וקרא ליו"ר כחול לבן לערוך מולו עימות טלוויזיוני: "אני מוכן לבוא הנה או במקום אחר, בני גנץ תקשיב, אני מזמין אותך לעימות טלוויזיוני. בוא. נבחר מישהו, או שאתה תביא מישהו ואני מישהו, נעשה עימות טלוויזיוני, נדבר מול הציבור. אין לי טלפרומפטרים, נגיד את הדברים האמיתיים. מה עשינו ומה נעשה למען מדינת ישראל. אני מזמין אותך לעימות טלוויזיוני, אהלן, וסהלן".

19.02.2020

1. מי הוא בכלל? (דודו)

ראש מפלגה קטנה ולא חשובה שרוב מצביעיה גויים, ועושה הרבה רעש. ראש ממשלה רציני צריך לעשות עימות איתו????????????

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

2. אתה כבר מזמן לא רלונטי ליברמן.... (עופר)

מיאתה בכלל ליברמן....אתה כבר מזמן לא רלונטי. לך תעשה עימות עם החברים שלך גנץ ועודה וטיבי.... בגללך מדינת ישראל בכאוס..........

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

3. איווט, אתה איבדת את כל הכיוונים, איזה עימות? מה אתה מנסה להראות? (לירון)

שנאתך חצתה כל גבול, אתה מאבד את זה, לאן נעלם ליברמן של פעם? מה קורה לך בזמן האחרון? נדמה כאילו אתה מנוהל ע"י גורם נסתר מתוך אינטרס סמוי, אתה מאבד את עצמך, תירגע, אתה משתגע.

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

4. אדם שמשקר כל הזמן רוצה עימות טלויזיוני ,כדי לספר על התוכניות שלא (חה חה חה)

מה מממש במשך 13 שנה , זה שקורא זאב זאב....קורא עוד פעם זאב זאב, מתנהג כמו ילד בן 6 אני מבטיח מבטיח ושוכח אחרי דקה, פשוט בזבוז זמן ואנרגיה במקום להתקדם

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

5. בלגנץ אינו ראוי (שםלי)

בלגנץ שילם סיכום של 2,455,499 על מסע בחירות ברשתות החברתיות מכספי הציבור. ארבעת ראשי המפלגה הוציאו יחדיו על מסע הבחירות סכום של 6,139,907 . זה אמור לגבי הרשתות פייסבוק ואינסטגרם, אך אינו כולל את הטוויטר ורשתות נוספות. בנוסף לראשי המפלגה גם , כמעט כל חברי המפלגה העלו פרסומים בתשלום בעמודי הפייסבוק הפרטיים שלהם באלפי שקלים. עבור ראשי המפלגה שלמה המפלגה מכספי הציבור כנראה שכך נראה אצלם "ישראל לפני הכל".

בלגנץ אדם שאינו ראוי. הוא לא היה ראוי להיות רמטכ”ל אלא מונה לרמטכ"ל במקום יואב גלנט שהפרקליטות מצאה אצל האחרון חריגות בניה. משכך גנץ מיהר להרוס את חריגות הבניה אצלו שם הפרקליטות לא חיפשה. בתור רמטכ"ל התנגד לבניית הגדר החוסמת הצפתנו באפריקאים. בתור רמטכ"ל השאיר את המינהרות על כנן כי לטעמו הן לא היו מספיק איום. בתור מפקד על מבצעים גרם למות מיותר. נזכיר גם את מדחת יוסף שדימם למות בעוד גנץ מביט בו דרך המשקפת. גנץ אינו ראוי להיות מועמד לראשות ממשלה ולא רק שאינו ראוי להיות ראש ממשלה בפועל. במשך שנה תמימה לא הציג שום תכנית, זולת מה שהממשלה כבר החליטה עליו: לקים בתי חולים חדשים אחד בבאר שבע ושני בקרית אתא. את זה הבלנץ מציג כאילו זו תכניתו. אינו מבהיר את עמדתו המדינית מלבד מזה הוא צורח בקול רווי שנאה שהוא לא יקדם שנאה! הדבר היחיד שהוא ראוי לו הוא כתב אישום. בלגנץ הוא שצריך להיות נאשם.

ממצאי מבקר המדינה: בשנת 2016 חברת המימד החמישי בניהולו של בנימין גנץ הציעה למשטרה לרכוש מערכת ש"פיתחה" תוך הצגת עובדות לא נכונות על מוצר שלמעשה לא קיים. היה צורך לבצע בדיקת יכולות המערכת לכך צריך אישור ועדת פטור במשרד האוצר לפי תקנה 11 לתקנות חובת מכרזים. לוועדת המכרזים שדנה בעניין הפטור הוצגו נתונים בעקבותם אישרה הוועדה את הפטור ממכרז. לוועדת המכרזים הוצגה חוות דעת של מנהל הטכנולוגיות של המשטרה שכללה פרטים כוזבים אודות החברה., על-פי חוות הדעת שהוגשה לוועדת המכרזים ב-2016, החברה הייתה קיימת ארבע שנים, אף שהיא התאגדה רק בשנת 2014 ונאמר שלחברה חמישה לקוחות שהם גופים ביטחוניים וקיים אצלה זה שנה וחצי מוצר מדף - מבדיקת המבקר עלה כי מדובר בפרטים כוזבים, לחברה לא היה מוצר מדף ולא היה לה שום לקוח שהינו ארגון ביטחוני.

בעקבות הצגת נתונים כוזבת מצד החברה, המשטרה הסכימה ללא מכרז ושילמה מקדמה של 4 ארבעה מליון שקל ואף התכוונה להתחייב מראש במקרה של הצלחה על רכישה בסכום של 50 מליון שקל גם כן ללא מכרז. כאן התנגדה ועדה המכרזים. המשטרה התכוונה להרחיב את ההתקשרות אך באוצר סיכלו זאת. בניגוד לחוק מבקר המדינה לא הפנה את ממצאיו המחשידים בפלילים ליועץ המשפטי לממשלה. לכן ליכוד ועמותת לביא דרשו מהיועץ המשפטי לממשלה לחקור את גנץ את נסיון לקחת במרמה 50 מליון שקל. מאחר שהלה לא החל לחקור, עתרה לביא לבג"ץ. הפרקליטות הודיעה שקבלה ממבקר המדינה חומרים בעלי היבטים פליליים ושבודקים. חברת המימד החמישי בראשותו של גנץ גרמה למשטרה הפסד של 4 ארבעה מליון שקל שיכל לגדול לעוד 50 חמישים מליון אילולי נסגרה החברה.

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

6. הדרך לפתרון באמצעות עימות טלויזיוני בין 2 הניצים בנימין נתניהו לעומת בני גנץ (אילן )

נמאס כבר מבחירות חוזרות . הדרך להכרעה עוברת באמצעות עימות טלוויזיוני שכל צד יציג את משנתו הסדורה והעם יחליט על בסיס הנתונים מי הראוי ביותר להנהיג את עם ישראל בעת הזו . ומי שפוחד מעימות עליו נאמר "את רגלים רצת וילאוך ואיך תתחרה עם הסוסים " כלומר אם אתה פוחד מהתמודדות עם דבר קל אז כיצד תתמודד עם אתגרים גדולים יותר כגון חמאס , אירן ושאר מרעין בישין

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

7. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (אבנר)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

8. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

9. מחל =ל-מפלגת -חולרע -לישראל (דנינו)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
נתניהו. לא נדבק צילום: אוליבייר פיטוסי / פלאש 90

הבדיקה הוכיחה: נתניהו לא נדבק בקורונה, יסיים מחר את הבידוד

קרא עוד