סגור

אטינגר לבנט: "פעל להסרת השלט המהלל את רוצח בעלי"

אלמנתו של הרב אטינגר, תמר, קוראת לשר הביטחון לפעול להסרת שלט המהלל את רוצח בעלה, בפיגוע שאירע בשנה שעברה בצומת אריאל. "המאבק בטרור חייב להיות באגרוף ברזל במחבל ובסביבתו". הבקשה שוגרה בעבר לצבא ולפרקליטות אך נענתה בשלילה

חדשות כיפה
כג בשבט התשפ
,
18 בפברואר, 2020 21:20
השלט המהלל את הרוצח

השלט המהלל את הרוצחצילום: ללא

פרסום ראשון: אלמנתו של הרב אחיעד אטינגר, תמר אטינגר, מבקשת משר הביטחון נפתלי בנט לפעול להסרת שלט המההל את רוצח בעלה ונתלה בכפר ממנו הגיע המחבל. נזכיר, כי לפני מעל לשנה, בפיגוע קשה שאירע בצומת אריאל, הגיח מחבל לעבר הרב אטיגנר ורצח אותו ואת החייל גל קיידן. לאחר מכן, חוסל המחבל על ידי כוח צה"ל.

עם זאת, לאחר החיסול נתלה שלט בכפר בורקין המהלל את הרוצח ברחוב הראשי וזאת מתוך הזדהות עם מעשה הרצח. פניותיה של אטינגר לצבא ולפרקליטות נענו בדחייה בטענה כי בשקתה איננה בתיעדוף, וכעת היא משגרת את הבקשה הייר לשולחנו של הביטחון.

"טרור לא מתחיל ברצח, טרור מתחיל בהסתה ברחוב" טוענת אטינגר במכתבה, "האדרת שם המחבל גורמת לאלפי בני נוער העוברים יום יום במקום להיזכר במחבל ובמעשהו ולהבין שהדרך להגיע לגבורה וכבוד זה לרצוח יהודים. במקום שהדבר יוקע לדיראון עולם, במרכז מדינת ישראל מתרחשת הסתה יומיומית בשל העלמת עין מוצהרת של רשויות החוק.

"אני קוראת לך כעת בהביאך רוח חדשה למשרד הביטחון, להורות לכוחות הביטחון אשר מודעים לשלט ואשר מודים שמדובר בשלט הסתה לתעדף את הסרת השלט באופן מיידי. המאבק בטרור חייב להיות באגרוף ברזל במחבל ובסביבתו" מסיימת אטינגר את מכתבה. 

מארגון בצלמו' שמלווה את משפחת אטינגר נמסר: "המאבק בהסתה הינו מאבק חשוב נגד הטרור. כל האדרת מחבל הינה הזמנה לפיגוע הבא. אנחנו דורשים מהשר להתערב עוד היום ולהורות לצה"ל להסיר את שלט ההסתה".

19.02.2020

1. סיכום שחיתויות ראשי כחול לבן-הפיצו!!!!!!!!!!!!: (יוסי)

הפיצו!!!!
מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, מכיוון שהתקשורת לא אוהבת להביא לציבור את החשדות הקיימים כנגד 3 מתוך 4 ראשי הקוקפיט החלטתי לעזור קצת למי שלא יודע ולתמצת אותם:
בני גנץ: פרשת המימד החמישי שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת בפיתוחה. במשטרה הסכימו לערוך פיילוט, ללא מכרז, ושילמו לחברה 4 מיליון שקל. תחילה התכוונו להתחייב מראש שאם הפיילוט יצליח, ירכשו את המערכת ב-50 מיליון שקל. (למידע המלא: כלכליסט).
יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע, לפי הפרסומים (שלו או של המשטרה או של שניהם גם יחד), הזמין אליו את מילצ'ן לפגישה במשרד האוצר ואח"כ מחק את הפגישות עמו. תמיהה נוספת-למה לא נחקר על פגישותיו הרבות עם נוני מוזס (כפי שדווח אצל איילה חסון) וקידום חוק ישראל היום? (כלכליסט).
גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, וכן את השיחות שערך בנוגע לסוגיה הפרקליט הצבאי הראשי דאז אביחי מנדלבליט – שמעלות סימני שאלה בדבר המידע שהיה ברשותו. השיחות הוקלטו במערכת מיוחדת שהותקנה בלשכת הרמטכ"ל (למידע המלא-חדשות 13).

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

2. כחול לבן =שמאל -הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (מיה)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ יצחק פינדרוס צילום: ללא

ח"כ פינדרוס בכנס 'כיפה' ו'עתים': "שיקסע. מי שהתגיירה גיור צה"לי היא לא יהודיה"

קרא עוד