סגור

עקב השקט: ישראל תעניק 7,000 היתרי כניסה לסוחרים מעזה

לאחר שקט של שלושה ימים, בצה"ל מבטלים את הסנקציות על תושבי הרצועה ומחדשים את היתרי הכניסה לישראל. מרחב הדיג גם הוא מורחב ב- 15 מייל נוספים. "המשך המדיניות ייקבע רק על פי המעשים בשטח"

חדשות כיפה
כג בשבט התשפ
,
18 בפברואר, 2020 18:32
ארכיון

ארכיוןצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

מתאם פעולות הממשלה בשטחים מודיע על שורה של הקלות לרצועת עזה, זאת לאחר שרק לפני שלושה ימים חודשו הסנקציות על הרצועה. על פי הדיווח, 7000 סוחרים מהרצועה יורשו להיכנס לישראל, ככאש מדובר במתן תוספת של 2000 היתרי כניסה חדשים. הקלה נוספת תתקיים במרחב הדיג של העזתים שיורחב בלא פחות מ- 15 מייל. מדובר בשינוי גדול במדיניות הסנקציות שהחלה עם חידוש ההסלמה בדרום. 

"בתום התייעצות ביטחונית ולאור השקט היחסי בעוטף עזה הוחלט על החזרת הצעדים האזרחיים שהופסקו", נמסר מדובר צה"ל, "המשך המדיניות ייקבע רק על פי המעשים בשטח, ארגון חמאס נושא באחריות לנעשה ברצועה". 

כזכור, רק בשבת האחרונה בוטלו ההקלות לרצועה, זאת לאחר שורה של שיגורי רקטות אל עבר ישובי הדרם. אז הסביר בצה"ל כי בעקבות השיגורים ההקלות שתוכננו להתחדש בוטלו. "המשך המדיניות ייקבע רק על פי המעשים בשטח. חמאס נושא באחריות לנעשה ברצועת עזה וממנה. ככל שלא יישמר השקט, מדינת ישראל תנהג בהתאם" נמסר בהודעה. 

 

18.02.2020

1. מה זה????? (ימני פשוט)

3 ימים של קצת סנקציות, זה כל העונש על פגיעה במדינת ישראל?!
.
.
.
ואז אומרים לי שבחירה בעוצמה יהודית יפגע בגוש הימין...
אין ימין כרגע בכנסת. נ-ק-ו-ד-ה! יש רק שמאל חילוני ושמאל מסורתי.
וכל זה הודות ללמעלה ממיליון חסרי אחריות שממשיכים לבחור בליכוד ולימינה.

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

2. כנסו.......... (ללא קשר)

"ברוך שפטרנו מקובי" רון קובי "הטמבל ~ ~ ושונאי הדת של השנה" שמתנהג כמו "אוטיסט" יזכר לעולם כראש העיר האידיוט ביותר שכיהן אי פעם בישראל. לך הביתה כבר ~ לך; הרסת כל חלקה טובה בטבריה מאאפפייההה בנית כאן לך, כבר לא סובלים אותך כאן!!!! רק הפושעים איתך כאן. סעעעע כבר ואל תחזור לכן. היום יום של אור ליהודים = ליהודים הייתה אורה ושמחה, אורה ושמחה וששון ויקר!

אתה הרסת לעצמך היה לך הכל ביד ממה שידוע לכולם בטבריה היה רון קובי שר"י חדש, שאף אחד לא מכיר, גם כאשר היו לך פגישות עם החרדים ולחצת להם יד הם אמרו לך במפורש שהסטוס קוו ישמר בטבריה כמו שנים עברו. הרסתה את טבריה. לצערינו הרב השתן עלה לך לראש, וזה מה שגרם לנפילה שלך, חבל ומעניין עכשיו מאיפה תשלם את החובות שלך.

רון קובי עשה צחוק מהיהדות, מעם ישראל בארץ ישראל! מה העניין מר קובי אתה לא מוכן לקבל את ההחלטה ממש כואב הלב לך חפש לך תחום אחר בחיים השחור שלך.

אף אחד לא יצליח בדברי הסתה" רון קובי יהיה לאות ולמופת לליברמן ולחבריו וכו' שמי שיוצא נגד כל ציבור שהוא, לא רק נגד חרדים, ועושה את הקריירה שלו על גבם וכבודם של אחרים יקבל מפלה ולא יצליח.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גפני, אדלשטיין ונתניהו צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

ניצחון לגפני: המענקים יורחבו לפי מספר הילדים

קרא עוד