איום כלפי שחקני ליגת קט-רגל ליוצאי אתיופיה: "אם לא תגיעו לאירוע עם נתניהו - תודחו"

לקראת אירוע בהשתתפות ראש הממשלה נתניהו וח"כ גדי יברקן, שלחה ההנהלת הליגה הודעה לשחקנים יוצאי אתיופיה: "מי שרשום ולא יגיע לטקס יסיים את העונה"

חדשות כיפה
כג בשבט התשפ
,
18 בפברואר, 2020 14:05

צילום: Gili Yaari/Flash90

שחקנים יוצאי אתיופיה בליגת הקט-רגל הארצית ההתנדבותית של בני העדה‎ (א.י.פ.ל) קיבלו הודעת סמס מההנהלה ובה איום ברור: אם לא תגיעו לאירוע שיתקיים היום (ג') בהשתתפות ראש הממשלה וח"כ גדי יברקן - תודחו. מדובר לכאורה באירוע ספורטיבי לציון 20 שנה להקמת הליגה, אולם כמה שחקנים וגורמים הקשורים למנהלת הליגה התרעמו כי נתניהו ויברקן "ניצלו" את האירוע והחליטו להשתתף בו בגלל הבחירות בעוד פחות משבועיים.

"על כל קבוצה להגיע לטקס עם 80% מהסגל הרשום באתר, ועל כל קבוצה להעביר רשימת שחקנים אשר מגיעים לטקס עד ליום שלישי", נכתב בהודעה שהועברה לשחקנים לגבי הטקס, ופורטו גם העונשים: "שחקן אשר רשום ולא יגיע לטקס - יסיים את העונה; על כל שחקן שלא יגיע לטקס - תופחת לקבוצתו נקודה; קבוצה אשר תגיע לטקס בפחות מ- 50% מהסגל שלה - תודח מהליגה".

האירוע עם נתניהו ויברקן מתקיים הערב בגדרה סמוך מאוד לאירוע מקביל של כחול לבן עם יוצאי אתיופיה בעיר רחובות הסמוכה בהשתתפות יו"ר המפלגה בני גנץ וח"כ פנינה תמנו שטה. מהליכוד נמסר: "יובהר כי אין קשר בין ההודעות שהועברו לשחקנים על-ידי העמותה המארגנת לבין השתתפות ראש הממשלה כאורח באירוע".

18.02.2020

1. שטויות (רן)

ההוראה להגיע היתה עוד בספטמבר,הרבה זמן לפני הצטרפות נתניהו לטקס.

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

2. כותרת מטעה ומגמתית - בערך בכל אירוע יש צורך להודיע מראש על הגעה או אי הגעה ודרישת נוכחות (ההודעה אינה שונה מהודעה טיפוסית לאירוע כזה, ואינה משוייכת לצ)

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

3. מתאים לליכוד ולביבי ולנוכל יברקן (עמיר)

איומים על נערים שמשחקים כדורגל - יותר גרוע מפוטין וארדואן.

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

4. ביבי שקרן פחדן קמצן ומושחתן! (יהודי)

מאיים על נערים המתעבים אותו. אשכנזי משוקץ.

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

5. שקר!!! ביהמ"ש קנס את כחול לבן בגין הפצת השקר (דן)

פייק ניוז שיצרו פנינה תמנו שטה ומפלגת כחול לבן ומופץ ע"י העיתונות המגויסת . בפסק דין מבית המשפט , חויבו פנינה תמנו וכחול לבן בקנס של 3000 שקל!! לטובת גדי יברקן והליגה האתיופית בגין הפצת ידיעה כוזבת בעיתונות ..
בנוסף, יו"ר הליגה האתיופית מסר כי הוראות האלה אין קשר לגדי ולליכוד , ומדובר בהוראות שניתנו שפורסמו עוד בספטמבר. מדובר בדיווח שיקרי המצטרף לגל ההסתה כלפי ראש הממשלה ומפלגת הליכוד .

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

6. סיכום שחיתויות ראשי כחול לבן-למעונינים: (מיה)

מפלגת כחול לבן מתיימרת להיות נקייה מכל רבב של שחיתות, מכיוון שהתקשורת לא אוהבת להביא לציבור את החשדות הקיימים כנגד 3 מתוך 4 ראשי הקוקפיט החלטתי לעזור קצת למי שלא יודע ולתמצת אותם:

בני גנץ: פרשת המימד החמישי היא פרשה שנחקרה על ידי מבקר המדינה, שבמסגרתה נחקרה התקשרות שלא על פי הנהלים המקובלים בין משטרת ישראל וחברת התוכנה "המימד החמישי", שיו"ר מועצת המנהלים שלה היה בני גנץ. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי גידי וייץ בעיתון "הארץ" בפברואר 2019. המבקר מצא כי חברת המימד החמישי הציעה למשטרה לרכוש מערכת בפיתוחה. במשטרה הסכימו לערוך פיילוט, ללא מכרז, ושילמו לחברה 4 מיליון שקל. תחילה התכוונו להתחייב מראש שאם הפיילוט יצליח, ירכשו את המערכת ב-50 מיליון שקל, אך ועדת המכרזים התנגדה. בעקבות הפיילוט ביקשו במשטרה להרחיב את ההתקשרות, שוב ללא מכרז, אלא שאנשי האוצר סיכלו את התוכנית.המבקר מתח ביקורת על המשטרה בכמה עניינים, ובהם עריכת הפיילוט ללא מכרז ומסירת נתונים מטעים לוועדת הפטור, שמקורם במימד החמישי. עם זאת, הוא לא הפנה את הממצאים ליועץ המשפטי לממשלה, כפי שהחוק מחייב אותו לעשות כשיש חשד לפלילים.(כלכליסט).

יאיר לפיד: לפיד חייב להסביר לציבור מדוע לא פסל את עצמו לעסוק בעניינו של חברו מילצ'ן, מדוע השאיר את העניין בינו לבין מילצ'ן ולא שיתף את בכירי האוצר, ומדוע, לפי הפרסומים (שלו או של המשטרה או של שניהם גם יחד), הזמין אליו את מילצ'ן לפגישה במשרד האוצר ,יחד עם רפרנטית (!) ולא עם בכירי האוצר.יאיר לפיד מחק כידוע את כל פגישותיו הקשורות בכך מהיומן לפני שמסר אותו לעיתונאים (גלובס).ותמיהה נוספת היא: למה לפיד לא נחקר על הקשר והתמיכה בידיעות אחרונות? יאיר לפיד, בזמן כהונתו כשר אוצר, נהג להיפגש לעיתים תכופות בימי שישי בבוקר עם מו"ל "ידיעות אחרונות", ארנון (נוני) מוזס. דבר המפגשים נחשף אמש (ו') ב"שישי עם אילה חסון", בערוץ עשר.המפגשים התכופים נערכו בביתו של איש עסקים מסביון, שגר בסמוך למוזס. לפיד ומוזס קיימו פגישות דיסקרטיות, כאשר איש העסקים, בעל הבית, לא נהג להשתתף בפגישות.לא ברור מה עלה במפגשים ומדוע היו תכופים כל כך, וגם מדוע לא נערכו במקום פומבי או בביתו של מוזס? (כלכליסט).

גבי אשכנזי: פרשן חדשות 13 לענייני משפט, ברוך קרא, חשף במהדורה המרכזית בערוץ 13 את הקלטות גבי אשכנזי, ואביחי מנדלבליט לשעבר במהלך חמשת הימים שבהם התלבט אם להתוודות כי המסמך המזויף נמצא ברשותו, וכן את השיחות שערך בנוגע לסוגיה הפרקליט הצבאי הראשי דאז אביחי מנדלבליט – שמעלות סימני שאלה בדבר המידע שהיה ברשותו. השיחות הוקלטו במערכת מיוחדת שהותקנה בלשכת הרמטכ"ל.בחמישה באוגוסט 2010 החל שר הביטחון דאז אהוד ברק בסבב ריאיונות לתפקיד הרמטכ"ל שיחליף את אשכנזי. בין השניים שררו יחסים רעים: ארבעה חודשים לפני כן נחשף אשכנזי, שכיהן אז כרמטכ"ל, למסמך ובו תוכנית זדונית לכאורה, שנרקמה לכאורה בהנחייתו של ברק ונועדה להשפיל את אשכנזי בחודשי כהונתו האחרונים ולמנות תחתיו את יואב גלנט.לאחר שאשכנזי נחשף למסמך הוא היה נסער, וחשף אותו בפני האלופים בני גנץ וגדי אייזנקוט. עוזרו של הרמטכ"ל, ארז וינר, אף העביר לאייזנקוט העתק. לאחר שהמסמך הגיע לתקשורת והתברר שהוא מזויף והמדינה כולה ניסתה להבין מהיכן הגיע, אשכנזי, וינר ושאר שותפי הסוד עדיין שמרו את הסוד שהמסמך המקורי נמצא.בשיחה שנערכה בין אשכנזי לוינר יומיים לאחר מכן, בשמונה באוגוסט, אמר אשכנזי: "החולשה שלנו זה שיש לנו את הנייר. זו הבעיה שלנו". וינר השיב: "טוב, אבל אתה לא הוצאת אותו", ואשכנזי אישר: "אני לא הוצאתי את הנייר". בהמשך השיחה אמר וינר: "גם בני (גנץ) וגם זה שמעו עליו מכל מיני מקורות נוספים. אבי (בניהו, דו"צ לשעבר) בעצמו הרי שמע. בועז (הרפז) אמר לי שיש את הנייר הזה לפחות בעוד שלושה ארבעה מקומות, שזה לא רק אצלנו חונה". . (להקלטות המלאות-חדשות 13)."
דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 ח"כ עודד פורר צילום: פלאש 90, הדס פרוש

יו"ר ועדת הכספים: "התוכנית הכלכלית - יריקה בפרצופים של העסקים הקטנים והבינוניים"

קרא עוד