העתירה נדחתה: רון קובי הודח סופית מעיריית טבריה

ראש העיר טבריה לשעבר, רון קובי, הודח מתפקידו לאחר שנכשל מלהעביר את תקציב העירייה על אף שקיבל הארכה לכך. קובי עתר לבית המשפט העליון וטען: "מתנהל נגדי ציד מכשפות" אך עתירתו נדחתה

חדשות כיפה
כב בשבט התשפ
,
17 בפברואר, 2020 9:33
רון קובי. מודח סופית

רון קובי. מודח סופיתצילום: פלאש 90

ראש העיר טבריה לשעבר, רון קובי, הודח סופית מראשות העירייה, זאת לאחר שהעתירה אותה הגיש לבית המשפט העליון נדחתה. כזכור, ראש העיר לשעבר, שנכשל בנסיונו להעביר את תקציב העירייה כנדרש, בחר לעתור לבג"ץ נגד הדחתו וטען "מתנהל פה ציד מכשפות שבראשו עומד אריה דרעי. יש לנו לצערנו ראש ממשלה חלש וגם שקרן גדול. הוא הבטיח לעצור את אריה דרעי אבל הוא מפחד ממנו ואריה דרעי שולט בטבריה. זאב אלקין הוא הבובה של דרעי, חותמת גומי, וכנראה שגם ביבי הוא בובה של דרעי"

מי שהחליט מראש על ההדחה הוא השר זאב אלקין. לאחר קבלת החלטת השר אלקין, כינס שר הפנים, אריה דרעי, ישיבה עם אנשי המקצוע במשרד הפנים והחליט למנות את סמנכ״ל משרד הפנים, מוני מעתוק,  ליו״ר הועדה הממונה טבריה. 

שר הפנים, אריה דרעי התייחס לסיטואציה ואמר: ״הדבר החשוב ביותר כעת הוא להחזיר את עיריית טבריה למסלול, ולהבריא אותה כדי שתושבי העיר לא ייפגעו. מיד לאחר החלטת השר אלקין, מיניתי את סמנכ״ל משרד הפנים, מוני מעתוק, עובד בכיר וותיק במשרד הפנים, לראש המועצה הממונה ואיתו פקידים נבחרים ממספר משרדי ממשלה שיכהנו כחברי מועצה ויעשו ככל יכולתם המקצועית לסייע לעיר טבריה ותושביה״.

17.02.2020

1. והעיר טבריה צהלה ושמחה (בן יהודה)

ברוך שפטרנו מעונשו של זה.

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

2. הנה שתי בשורות טובות; ~~~ הכנרת עולה ועולה בטבריה, ורון קובי יורד ויורד!!!!!!!!!!... ( יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּ)

בס"ד
הנה שתי בשורות טובות; ~~~ הכנרת עולה ועולה בטבריה, ורון קובי יורד ויורד!!!!!!!!!!... ידוע שביום, ד' בכסלו, לפני מאתים ושבעים ושש שנה (276 שנה) נקבע יום חג ליושבי העיר טבריה, להודות ולהלל לד' ית' על הצלתם מיד סוּלֵימַאן מושל דמשק.
הנה שתי בשורות טובות; ~~~ הכנרת עולה ועולה בטבריה ~~~ ורון קובי יורד ויורד בטבריה!!!!!!!!!!

יִשְׂמַח צַדִּיק כִּי חָזָה נָקָם פְּעָמָיו יִרְחַץ בְּדַם הָרָשָׁע. פירוש: הצדיק [החרדי לדבר ד'] שמח כשהוא רואה שד' שופט את הרשעים. ידוע שיש חג שנקרא 'פֻּוּרִים טבריה', והוא אחד מימי חג מקומיים רבים שנקבעו בקהילות ישראל, לזכר נסים וישועות שנעשו להן בימות עולם. זו הזדמנות יפה להעלות על נס את פועלו של מחדש היישוב היהודי בטבריה, רבי חיים אבולעפיה השני שקבע את יום "פֻּוּרִים טבריה", ועל הדרך להתבונן מעט בתוקפה ההלכתי של תקנה מקומית, לציון יום הלל והודאה על נס. וְהַחֹדֶשׁ אֲשֶׁר נֶהְפַּךְ לָהֶם מִיָּגוֹן לְשִׂמְחָה וּמֵאֵבֶל לְיוֹם טוֹב לַעֲשֹוֹת אוֹתָם יְמֵי מִשְׁתֶּה וְשִׂמְחָה.

וכעת "בַאֲבֹד רְשָׁעִים רִנָּה" - קול צָהֳלָה וְרִנָּה. שְׂפָתֵינוּ תְּרַנֵּנָה. דהיינו; כאשר הרשעים אובדים - אנשי העיר מרננים וחוגגים, כי מעשי הפֶּשע פוסקים.

וביום כ"ב בשבט תש"פ נקבע עוד חג "פֻּוּרִים טבריה"
על הצלתנו מידי הרשע, העכזר, רע לבריות, רון קובי וחבורתו - שם רשעים ירקב. כֵּ֠ן יֹאבְד֤וּ כׇל־אוֹיְבֶ֙יךָ֙ השם. "בָּרוּךְ שֶׁפְּטָרַנִי מֵעָנְשׁוֹ שֶׁל זֶה".

וְהַיָּמִים הָאֵלֶּה נִזְכָּרִים וְנַעֲשִׂים בְּכָל דּוֹר וָדוֹר מִשְׁפָּחָה וּמִשְׁפָּחָה מְדִינָה וּמְדִינָה וְעִיר וָעִיר וִימֵי הַפּוּרִים הָאֵלֶּה לֹא יַעַבְרוּ מִתּוֹךְ הַיְּהוּדִים וְזִכְרָם לֹא יָסוּף מִזַּרְעָם.

יִשְׂמַח צַדִּיק כִּי חָזָה נָקָם פְּעָמָיו יִרְחַץ בְּדַם הָרָשָׁע.
פירוש: הצדיק [החרדי לדבר ד'] שמח כשהוא רואה שד' שופט את הרשעים.
יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרֲכִי נַפְשִׁי אֶת ד' הללו-קה.

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

3. ברוך שפטרנו. ליברמן הבא התור (תיקון לחיי"ם)

יושפל ליברמן בבחירות. למינים אל תקווה.

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2020

4. רון קובי יזכר לעולם כראש העיר האידיוט ביותר שכיהן אי פעם בישראל. לך הביתה כבר ~ לך; הרסת כל חלקה טובה בטבריה ("ברוך שפטרנו מקובי" רון קובי "הטמבל ~ ~ ושונא)

"ברוך שפטרנו מקובי" רון קובי "הטמבל ~ ~ ושונאי הדת של השנה" שמתנהג כמו "אוטיסט" יזכר לעולם כראש העיר האידיוט ביותר שכיהן אי פעם בישראל. לך הביתה כבר ~ לך; הרסת כל חלקה טובה בטבריה מאאפפייההה בנית כאן לך, כבר לא סובלים אותך כאן!!!! רק הפושעים איתך כאן. סעעעע כבר ואל תחזור לכן. היום יום של אור ליהודים = ליהודים הייתה אורה ושמחה, אורה ושמחה וששון ויקר!

אתה הרסת לעצמך היה לך הכל ביד ממה שידוע לכולם בטבריה היה רון קובי שר"י חדש, שאף אחד לא מכיר, גם כאשר היו לך פגישות עם החרדים ולחצת להם יד הם אמרו לך במפורש שהסטוס קוו ישמר בטבריה כמו שנים עברו. הרסתה את טבריה. לצערינו הרב השתן עלה לך לראש, וזה מה שגרם לנפילה שלך, חבל ומעניין עכשיו מאיפה תשלם את החובות שלך.

רון קובי עשה צחוק מהיהדות, מעם ישראל בארץ ישראל! מה העניין מר קובי אתה לא מוכן לקבל את ההחלטה ממש כואב הלב לך חפש לך תחום אחר בחיים השחור שלך.

אף אחד לא יצליח בדברי הסתה" רון קובי יהיה לאות ולמופת לליברמן ולחבריו וכו' שמי שיוצא נגד כל ציבור שהוא, לא רק נגד חרדים, ועושה את הקריירה שלו על גבם וכבודם של אחרים יקבל מפלה ולא יצליח.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ליצמן צילום: פלאש 90

ליצמן: לא חרגתי כהוא זה מהנחיות משרד הבריאות

קרא עוד