סגור

בשל סרטון "ביבי והשופרות": אראל סג"ל הושעה מתאגיד השידור "כאן"

לאחר הסרטון בו נראה ראש הממשלה מזמר שיר לכבוד שבת יחד עם עיתונאי הימין, אראל סג"ל קיבל הודעה על השעייתו מתאגיד השידור, זאת לאחר שעבר לכאורה על כלל האתיקה של גוף התקשורת

חדשות כיפה
יח בשבט התשפ
,
13 בפברואר, 2020 19:35
אראל סגל. הושעה

אראל סגל. הושעה צילום: צילום מסך מיוטיוב

עיתונאי ומגיש החדשות אראל סג"ל, הושעה מעבודתו בתאגיד השידור "כאן", וזאת בשל הסרטון "ביבי והשופרות". השעייתו של סג"ל לא תפוג עד לאחר סיום בירור הסרטון מצג גוף החדשות. נזכיר, כי מוקדם יותר דיווחנו ש ינון מגל, שמעון ריקלין ואראל סג"ל, אירחו את ראש הממשלה בנימין נתניהו, לזמר עמם שיר לכבוד שבת, אירוח שעלה בטוויטר של ינון מגל.

צפו בסרטון: 

מחטיבת החדשות בתאגיד נמסר: "הסרטון מהווה לכאורה עבירה על כללי האתיקה של התאגיד, שאוסרים על השתתפות בתעמולת בחירות. סג״ל הושעה עד לבירור העניין".

במפלגת ימינה הגיבו בזעם לדברים: "הזוי. שנים שלהקה תקשורתית חד מימדית אומרת את אותם מסרים, מחבקת ומלטפת את מי שיקר לה ואת מי שחפצים ביקרו והכל גלוי וידוע. וכלום. לא השעיות, לא נזיפות ולא ביקורות. עיתונאי ימני שר ׳שבחי ירושלים׳ עם ראש הממשלה - מושעה מיידית מעבודתו.
בושה."

עוד קודם להודעת ההשעיה, סג"ל התייחס לבקשה להשעותו וצייץ בטוויטר: "שרנו שיר לשבת, והם קופצים בהתניות פבלוביות. צאו ולמדו על עיתונאי השמאל שבקמפיין מתמשך למען השמאל. ותגידו אתם לא הצד שאמור לשמור על חופש הביטוי? אין גבול לצביעות, ועוד הם מדברים על תעמולנים"

13.02.2020

1. פיטורים (יוסי כהן)

תפטרו את כל העיתונאים הימניים תשארו רק עם הזבלה והמזבלה-את עמית סגל השנון והחכם פיטרתם את אראל סגל העיתונאי הבקי בעבר ובהווה .החכם ולוחם הצדק והיושר גם פיטרתם - עכשיו משוכנעים אנו שחייבים לבחור רק מחל ורק ביבי ביבי ביבי ביבי!

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

2. נצביע מחל לא יעזור לכם (אבירי השלטון והצדק)

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

3. נתניהו מואשם בעבירות על פי הדת וחוק המדינה (המוכיח)


מצביעים דתיים ושומר חוק שתומכים בנתניהו:
שותפים לעבירותיו בתוספת מס ערך מוסף.

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

4. צדק (רוני)

צודקים בערוץ 1, אופס, בכאן 11, אין ספק שצודקים, הערוץ של האמא שלהם, והם יקבעו מי ידבר ומתי. דרך אגב, שסגל ידע להבא, אם חלטורה, אז רק משמאל. חיות מחמד, כמו דתי מחמד, זה רק אם קשורים ברצועה.

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

5. תשובה ל-3 (המוכיחה)

ביבי נאשם כי ***חיפשו*** אותו.
ארגוני שמאל כמו "נשות הכותל" עוברים על המוןןןןן חוקים כל ראש חודש, ולא חוקרים אותן.
למה?
כי "מישהו" במערכת מחליט את מי לחקור ואת מי לאתרג.
"שלטון החוק" בתפארתו.

דווח על תגובה לא ראויה
14.02.2020

6. נראה שהתאגיד רוצה לחזור לימי רשות השידור (שלום)

מכניסים את שלי יחימוביץ' המובטלת, יחד עם יגאל גואטה החנפן השחור לאליטה הלבנה.

באש ובמים רק לא ביבי.

דווח על תגובה לא ראויה
14.02.2020

7. מקבלים סכומי כסף אדירים מהמדינה ויורקים על חצי מהעם. (ידידיה שילה)

פשוט אכולי קנאה בבנימין נתניהו, זה לא ייאמן לאיזו שנאה מובילה הקנאה הזו. לא מסוגלים לראות אנשים שרים עם ראש הממשלה ושמחים אתו, ועוד שיר על ירושלים, איזה אסון! ירדו לגמרי מהפסים.

דווח על תגובה לא ראויה
16.02.2020

8. גם לפני המשפט – נתניהו אינו ראוי (הצופה The Observer)

ב- 29.3.19, שבוע וחצי לפני הבחירות, פורסם בעמוד 5 של "ישראל היום" (אחרי כתבה בערוץ 12, ערב קודם) כי בשנת 2012 הרמטכ"ל "גנץ התנגד לפעולה [נועזת] ... מבלי שישראל תזוהה כמבצעת", והפעולה בוצעה בניגוד לדעת הרמטכ"ל. נתניהו ומקורביו השתמשו בפרסום הזה כדי לתקוף את גנץ.
מה נתניהו ואנשיו הסתירו מהאזרחים:
1. הרמטכ"ל חייב להתנגד לפעולה שלדעתו סיכונה גדול מתועלתה, גם אם הוא טועה.
2. העובדה שהפעולה הצליחה אינה מוכיחה שביצועה היה מוצדק – לפעמים סיכוי של 1% מתממש.
3. גם אם הפרסום נעשה רק לאחר אישור מסודר של הצנזורה (ספק גדול, כשמדובר בחשיפת אחריותה של ישראל לפעולה כל-כך גדולה), הרי רק מעטים מאד ידעו על התנגדות הרמטכ"ל. כלומר, מכל נקודת מבט שהיא, מדובר בשימוש במידע-פנים למטרות פוליטיות – דבר המהווה עבירה פלילית במסחר במניות.
גנץ, שסירב בצדק להתייחס לנושא, צוטט באמרו: "הלחץ מההפסד בבחירות גורם לנתניהו להשתמש בחומרים ביטחוניים באופן מופקר וחסר אחריות, והכל לטובת הישרדותו האישית".
גם אם אני מוכן לקבל, בצער רב, שיש פוליטיקאים הנוהגים להטעות את האזרחים (סעיפים 1, 2 לעיל), חשיפת מידע בטחוני לצרכים אישיים נמצאת אצלי בקטגוריה של שחיתות, ואני מקווה שגם אצלכם.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

גנץ: "המכון הביולוגי יחל בניסוי חיסון הקורונה בבני אדם אחרי חגי תשרי"

קרא עוד