בשב"כ מתדרכים נגד בנט: "מחליש את מערכת הביטחון"

גורמים בשב"כ תוקפים את שר הביטחון על החלטתו לשחרר ממעצר מנהלי את אליה בן דוד, החשוד שיידה אבנים לעבר נהג פלסטיני ופצע ואותו באורח בינוני. "עשוי להוביל למקרה דומא שני"

משה סלע, חדשות כיפה
יז בשבט התשפ
,
12 בפברואר, 2020 20:26
נדב ארגמן

נדב ארגמןצילום: Yonatan Sindel/Flash90

שירות הביטחון הכללי נגד שר הביטחון: גורמים בשב"כ תוקפים הערב (ד') בחריפות את השר נפתלי בנט, על החלטתו לשחרר ממעצר מנהלתי את את נער הגבעות שהיה תחת חקירה. "בנט נותן רוח גבית לפעילי ימין קיצוניים ומחליש את מערכת הביטחון בשטח". הדברים פורסמו בחדשות 12.

בין השאר טענו הגורמים בשב"כ טוענים כי צעד זה של שר הביטחון עשוי להחליש את רמת ההרתעה בשטחי הגבעות ואולי אף להביא למקרה דומא השני. כזכור, שר הביטחון הוציא צו מעצר מנהלי כדי להשאיר את הנער תחת זרועות השב"כ, אל לאחר לחצים כבדים שהופעלו עליו, גם מצד אנשים במפלגתו, הוא חוזר בו ומחליט לשחרר את הקטין ממעצר תוך איסור על העצור להיכנס אל שטחי יהודה ושומרון ופיקוח מנהלי נוסף.

הנער, אליה בן דוד, נחשד שיידה אבנים לעבר נהג פלסטיני ופצע אותו באורח בינוני. בעת מעצרו אמרו בשב"כ כי "עם סיום החקירה, לאור הסיכון הביטחוני המשמעותי הנשקף מבן דוד, ובהמשך להמלצת שב"כ, נחתם כנגדו צו מעצר מנהלי. יודגש כי שימוש בצו מעצר מנהלי נעשה במקרים בהם נשקפת סכנה ביטחונית ממשית ומיידית מהעצור".

 

13.02.2020

1. ערכאה שיפוטית לא מסכימה אתכם (האיש שבקיר)

וגם דומא הראשון רחוק מלהיות משכנע

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

2. מושחת ומשחית (שבכ שקרן)

ילדי תימן. רצח הרב ג'רפי.
רצח רבין. עלילות דומא.
עינויי דומא.
עלילות רחלים.

על הכל נבוא חשבון עם האנטישמים שבשבכ.

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

3. כחול לבן=שמאל- היכנסו! (יוסי)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר כסיף "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

4. קודם צה"ל ועכשיו שב"כ נגד בנט (מושיק)

כנראה שהוא ממש על הפנים

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

5. השב"כ הארגון שירות בחושך כולל (אביהו)

השבכ ארגון תומך טרור ערבי ונלחם ביהודים דתיים לאומיים הרוצים בהתיישבות בכל ארץ ישראל.
לא נותנים דריסת רגל למי שאינו מתאים עצמו לדעותיהם השמאלניות המשתקפות בהופעות הפומביות של כל בכירי השבכ בדימוס

תופעה זהה לקורה בכל מערכת עקיפת החוק בגץ בתי משפט-פרקליטות- משטרה ורוב צמרת צהל

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

6. להחליף צמרת השבכ (אביעזר)

כל מי שימונה לתפקיד בכיר יתחייב לפעול לפי החוק והסדר המחייבים אותו נאמנות וצייתנות לדרג המניסטריאלי הממונה עליו. לא יעש עובד שב ליצור קשר עם עתונאים ולתדרך ו/או לבקר הממונים עליו.
לא מוצא חן בעיניך - לך הביתה ועדיין אתה מחוייב בסודיות מלאה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב רפי פרץ. ידליק נר לזכר תלמידו צילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

שר החינוך נרתם לבקשת מרים פרץ וידליק נר לזכר בנה אלירז

קרא עוד