אבנר נתניהו בהתבטאות נדירה: "אל תגידו שאבא שלי דואג רק לעצמו"

בנו הצעיר של ראש הממשלה, שמקפיד לשמור על פרופיל נמוך, ולא להתבטא בתקשורת, פרסם פוסט בו יצא להגנת אביו: "גם אם אנשים לא מסכימים עם האג׳נדה או הביצועים שלו, אל תגידו שהוא דואג רק לעצמו ולא אכפת לו. המניע שלו היא שליחות מוחלטת לעם הזה והמדינה הזאת"

חדשות כיפה 12/02/20 16:34 יז בשבט התשפ

אבנר נתניהו בהתבטאות נדירה: "אל תגידו שאבא שלי דואג רק לעצמו"
אבנר נתניהו, צילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90

אבנר נתניהו מדבר. בניגוד לאחיו הגדול, יאיר, המחזיק בחשבון טוויטר פעיל במיוחד, ומרבה להתבטא בעניינים פוליטיים ומדיניים, ולהגן על מדיניותו של אביו ועל התנהלותו, בנו הצעיר של ראש הממשלה בנימין נתניהו כמעט ולא עולה לכותרות, וכשזה כבר קורה זה על רקע השתתפותו בשעשועון "המרדף" למשל, ב'כאן 11'.

היום (ד') כתב אבנר נתניהו, בן ה-25, פוסט בעמוד הפייסבוק שלו, ויצא להגנתו של אביו. נתניהו נמנע מלהיכנס לנושאים פוליטיים ספציפיים, ואף שאל "מה זה כל העצבים האלה סביב פוליטיקה פתאום?", אך כתב כי אביו פועל רק למען המדינה, ומתוך תחושת שליחות.

"אם יש משהו שמחרפן אותי בשנה האחרונה זאת הטענה 'שנתניהו דואג רק לנתניהו'. לא מזמן שאלתי את אבא שלי, מאיפה הדרייב להמשיך בפוליטיקה? מאיפה בעצם הגיע הרצון להיכנס לתחום הזה? החיים שלו היו יכולים להיות די שלווים. בכל רגע ב-30 שנים האחרונות הוא היה יכול לפרוש ולעבור לשגרת הרצאות נוחה בעולם. הוא ענה לי, 'יש עוד הרבה עבודה', תמיד". כתב אבנר נתניהו.

https://www.facebook.com/avner.benartzi.9/posts/10219857533284750

על דרכו של אביו הוסיף וכתב: "הוא עשה המון בשביל המדינה, אבל נסיבות המציאות תמיד הובילו שיש עוד מה לעשות- כדי להבטיח את הישרדותנו כאן, ושאף פעם אי אפשר לנוח. הוא אמר לי שהוא לא רוצה שלמדינה יהיה אותו גורל כמו המדינה היהודית הקודמת שהקמנו בארץ (ממלכת החשמונאים, 140-63 לפנה״ס), ושהוא חושב שהייעוד שלו הוא להבטיח כמה שיותר את קיומה וחוסנה של המדינה. אני מאמין שהוא עשה את זה מצויין בעשור האחרון ושהוא האדם הכי טוב - היחיד! - למשימה. סבבה, אני אולי משוחד, אבל יותר משני מיליון מצביעים חושבים כמוני. לפחות".

בנו הצעיר של ראש הממשלה התייחס למתנגדים לאביו: "גם אם אנשים לא מסכימים עם האג׳נדה או הביצועים שלו, אל תגידו שהוא דואג רק לעצמו ולא אכפת לו. כי המניע שלו היא שליחות מוחלטת לעם הזה והמדינה הזאת. שמי שלא מסכים יתמקד באג׳נדה, ואני מבטיח לעשות הכול כדי לשכנע את הלא משוכנעים שאבא שלי תותח אמיתי. והכול בחיוך, מה זה כל העצבים האלה סביב פוליטיקה פתאום?".

לסיום כתב אבנר: "בסוף אבא שאל אותי אם יש לי טענות כלפיו. אמרתי שהוא אבא נפלא ושהשליחות הקטנה שלנו (המשפחה) בינתיים היא לשמח אותו ולתת לו את השקט הנפשי, להיות השליח של כולנו".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר