סגור

טוויטר מציינת את יום האינטרנט הבטוח

הרשת החברתית פרסמה שורת צעדים בהם היא נוקטת במטרה לשמור על משתמשיה, ביניהם: מעקב אחרי חשבונות חשודים, השבתת חשבונות שהפרו את חוקי השימוש ועוד

חדשות כיפה
טז בשבט התשפ
,
11 בפברואר, 2020 12:59
טוויטר

טוויטרצילום: shutterstock

הרשת החברתית "טוויטר" מציינת היום (ג') את היום הבינלאומי לגלישה בטוחה באינטרנט – SaferInternetDay 2020# - ליצירת אינטרנט טוב יותר לכולם 11 בפברואר 2020 - היום הבינלאומי הראשון לגלישה בטוחה באינטרנט צוין ב- 2004 – שנתיים לפני שטוויטר הוקמה. בחברה מספרים היום על הצעדים בהם נוקטת טוויטר להפיכת השירות לבטוח יותר.

"במהלך 12 החודשים האחרונים, נקטנו בצעדים משמעותיים למניעת תוכן פוגעני בשירות שלנו בכל העולם", אומרים בטוויטר. "תמיד יהיה מקום לעשות יותר, אך שיפרנו הרבה. המהלכים שעשינו כללו:

  • למעלה מ-1 מתוך 2 ציוצים שאנו מטפלים בהם בנוגע לשפה פוגענית מובאים כעת לידיעתנו באופן פרואקטיבי בזכות שימוש בטכנולוגיה, במקום להישען על דיווחים של משתמשים –בהשוואה ל-1 מתוך 5 ציוצים ב- 2018.
  • ראינו עליה של 105% בחשבונות שטוויטר נעלה או השעתה משום שהפרו את חוקי השימוש בטוויטר.
  • בנובמבר 2019, השקנו בעולם את האפשרות של המשתמשים להסתיר תגובות לציוצים שלהם – כיום כל אחד יכול לבחור להסתיר תגובות לציוצים שלו.
  • בדצמבר 2019, הרחבנו וגיוונו את ועדת האמון והבטיחות שלנו, המורכבת ממומחים ומארגונים מכל העולם המייעצים לנו בפיתוח המוצרים שלנו, התוכניות והחוקים. 
  • ביום שלישי האחרון, הודענו על חוק חדש המתייחס למדיה סינטטית שעברה מניפולציה. החל מ-5 במרץ, נתחיל לסמן ציוצים אם אנו מאמינים שהמדיה שהם משתפים זויפה או שונתה באופן מטעה. הסימונים יקשרו לרגע טוויטר אשר יספק מידע נוסף ממקורות אמינים על התוכן המדובר.
גם נשים נופלות ברשת. אילוסטרציה

גלישה בטוחה יותר. אילוסטרציהצילום: פלאש 90. דרור גרטי

"לדאוג שטוויטר תהיה בטוחה יותר, אינה עבודה שאנו יכולים לעשות לבדנו – לכן כה חשוב לנו לקחת חלק ביום הבינלאומי לגלישה בטוחה באינטרנט. בכל העולם היום ובמהלך חודש פברואר, אנו פועלים ביחד עם רשת שותפי הבטיחות שלנו לחזק את ההכוונה שלהם, לספק מענקי Ads for Good לתמיכה בקמפיינים שלהם ולשתף פעולה בדברים שכולנו יכולים לעשות על מנת להוביל לחוויית גלישה טובה יותר באינטרנט. אנו עורכים אימוני בטיחות ומעבירים מצגות ב- 4 יבשות, ומשתתפים באירועים עולמיים לציון היום.

"במקסיקו סיטי, נעביר סדנת בטיחות למנגנון להגנה על מגיני זכויות האדם ולעיתונאים. בהודו, נפנה אל ה- e-Raksha: "פשעי סייבר נגד ילדים" בשיתוף עם Common Sense ((@commonsense לספק הדרכת אזרחות למגוון ארגונים ללא מטרות רווח הפועלים למען בני נוער ומשפחותיהם. בנוסף, נפתח את מתחם האירועים שלנו ל- 50 פעילים ללימוד דיגיטלי מבתי ספר בסן פרנסיסקו ((@SFUSDdot, שיתוף פעילות החינוך של טוויטר ודוגמאות לבטיחות ברשת.

"באירופה, נפעיל תכנית אימון ב- Helsinki Central Library Oodi, נשתתף בפגישה בנושא "אינטרנט טוב יותר עבור הילדים" שאורגנה על ידי הנציבות האירופית בבריסל ונקיים אירוע לקידום יום הבטיחות באינטרנט לכל האזרחים, במיוחד הצעירים שבהם, ביחד עם שותפינו Webwise במשרדים הראשיים שלנו בדבלין. באנגליה, אנו פועלים עם 4 מובילי אונליין, ליצירת סרטוני וידאו קצרים על מגוון כלי הבטיחות הזמינים בטוויטר – מטרתנו היא להגיע לקהל רחב יותר בעזרת שיתוף תוכן על החוויה האישית שלהם והכלים בהם השתמשו.

"אנו מעודדים שיחות בעזרת שימוש באימוג'י מיוחד להאשטגים: #SaferInternetDay ו- #SID2020 הזמינים ב- 18 שפות לעידוד שיחות בנושא אינטרנט בטוח יותר".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר