סגור

משפחות שאול, מנגיסטו וגולדין מפסיקות לשתוק

משפחות שאול, מנגיסטו וגולדין יוצאות לקמפיין ציבורי נרחב ויקיימו בבאר שבע עצרת המונים מיוחדת,לפני הבחירות, להשבת הבנים מעזה

חדשות כיפה
יז בשבט התשפ
,
12 בפברואר, 2020 13:56
הדר גולדין, אורון שאול ואברה מנגיסטו

הדר גולדין, אורון שאול ואברה מנגיסטוצילום: יחצ

משפחותיהם של סמ״ר אורון שאול, אברה מנגיסטו וסגן הדר גולדין פועלות יחד ומעלות קמפיין משותף עד ליום הבחירות ששיאו יהיה בקיום עצרת המונים מיוחדת ב-26 בפברואר באמפי באר שבע בהשתתפות אמנים בכירים ואישי ציבור ורוח מחוץ למערכת הפוליטית. לדבריהם, ״ישראל עשתה עסקה עם חמאס, אבל אורון, אברה והדר נשארו מאחור״.

לקמפיין המשפחות שותפים אמני ישראל, נציגים מכל קשת החברה הישראלית, נציגי משפחות שכולות, אנשי עסקים בולטים מהמגזר הפרטי ונציגי פורום המילואימניקים. בין האמנים שכבר הצטרפו לעצרת: עידן עמדי, קרן פלס, ישי ריבו, יובל דיין ונתן גושן.

במסגרת הקמפיין, תחת הכותרת ״#הפסקנו_לשתוק״, יובא לידיעת הציבור הציוד והכספים שנכנסים לעזה מדי יום וביניהם: כסף מזומן, דשן, ציוד רפואי, צמיגים, מתקני התפלה, צינור גז, ציוד תקשורת מתקדם, מלט וגדרות תיל. כשמנגד, במקום להביא שקט לעוטף ולהשיב את הבנים, מקבלים מחמאס עפיפוני תבערה, בלוני נפץ, מנהרות חודרות, חדירת מחבלים חמושים, פצמ״רים וטילים.

שניים מיוזמי הקמפיין, רס״ן במיל׳ מתן זמיר שהיה מ״פ הנדסה קרבית, וסרן במיל׳ מור חאייק, ששימש כמ״פ בחטיבת כפיר, אמרו: ״כבר יותר מ-5 וחצי שנים שבידי חמאס מוחזקים שני חיילי צה״ל ואזרח ישראלי פגוע נפש שאינו מקבל תרופות הכרחיות לתפקודו. כבר תקופה ארוכה שממשלת ישראל עושה ויתורים חסרי תקדים לחמאס מבלי לקבל דבר בתמורה. למעשה, ממשלת ישראל ביצעה עסקה עם חמאס, אבל הדר, אורון ואברה נשארו מאחור״.

נציין, כי כפי שפורסם היום ב"כיפה", שר הביטחון נפתלי בנט, במענה לשאלה לגבי אורון שאול והדר גולדין, אמר, כי הוא  פועל בשלושה מישורים: ההבהרה כי לא משחררים גופות מחבלים, איסוף פעילי חמאס כקלפי מיקוח, ופעולה נרחבת בעזה, עליה אמר כי לא יכול להרחיב, אך ציין את תמיכתו בצעד זה בעבר בקבינט.

 

12.02.2020

1. כן - בטוח (יו יו, גם)

כי עד עכשיו משפחת גולדין ממש ממש שתקה.

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

2. פופוליזם בהתגלמותו, (אייל,)

זה העם הנבחר שחושב שהוא חכם?
אנשים בוגרים הולכים לעצרת כדי ללחוץ על הממשלה לבצע כניעה נוספת מול ארגון טרור? ועוד בשביל גופות? מה יהיה הצעד הבא?
הסיפור של גלעד שליט הוא כולו דוגמא לאיך הדמוקרטיה היא גם בסופו של דבר המפגן הטוב ביותר של הפופולזים. אם יש לך "סיפור טוב" או נרטיב אתה המלך. לא משנה אם אתה בסופו של דבר מבצע את המהלך המטומטם ביותר האפשרי. במקרה שלנו שחרור גלעד שליט תמורת אלף מחבלים.
כשיש סיפור זה כבר לא משנה העתיד של המדינה עם מליוניה תושביה, העיקר השואו.

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

3. המדינה הזאת איבדה את זה (שחר)

סרן הדר גולדין ז"ל לא שבוי בעזה. הוא קבור בישראל, בבית העלמין הצבאי כפר סבא, חלקה: 5 שורה: 3 קבר: 5. עשרות חיילים חירפו את נפשם כדי להחזיר את חלקי גופתו שאפשר היה להציל. אולי לחמאס יש כמה שיניים וכמה שיערות. ואולי לא. הם חכמים, לא אומרים כלום. יש להם רק מה להפסיד.
האמא המסכנה, מהראיונות שראיתי איתה, נראה שלא מבינה את המצב. והתקשורת מיתממת, מהאינטרסים שלה. וככה נוצר פה עם שחושב שיש לנו חייל שבוי בעזה. מדינה הזויה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מתוך התוכנית צילום: צילום מסך

מיכה שיטרית מספר איך כמעט זרק את השיר האהוב לפח

קרא עוד