סגור

אלו השופטים שיחרצו את גורל נתניהו

נקבעו השופטים שידונו במשפט ראש הממשלה שיתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים. בראש הרכב שלושת השופטים תעמוד השופטת רבקה פרידמן-פלדמן, והשניים הנוספים הם השופטים משה בר-עם ועודד שחם‎

חדשות כיפה
יז בשבט התשפ
,
12 בפברואר, 2020 11:28
נתניהו

נתניהוצילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90

שלושת השופטים שבפניהם יישפט ראש הממשלה בנימין נתניהו הם רבקה פרידמן-פלדמן, שתעמוד בראש ההרכב, משה בר-עם ועודד שחם - כך הודיעה היום (ד') הרשות השופטת. פרידמן-פלדמן כבר בעלת ניסיון בשפיטת ראשי ממשלה, בעבר כיהנה כשופטת בתיקיו של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט.

משפטו של נתניהו יהיה כזכור בתיקים 1000, 2000 ו-4000 בהם הוא מואשם בעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים. בית המשפט ידון גם באישומים נגד מו"ל ידיעות אחרונות, נוני מוזס, בעלי וואלה ובזק שאול אלוביץ' ואשתו איריס. 

הדיון הראשון יתקיים רק אחרי שפרקליטי נתניהו ידרשו לקבל חומרי חקירה שלא הועברו אליהם עד כה, ושיבקשו לערוך השלמות חקירה. בדיון הראשון מוקרא כתב האישום בפני הנאשמים, ולכן יש להמתין עד לאישור הפרקליטים שאכן עברו על כל הפרטים. במידה ולא יאושר להם לעיין בכתב האישום הם יערערו לעליון.

עוד לפני שיתקיים הדיון הראשון, יבקשו פרקליטי נתניהו לפטור אותו מהתייצבות בבית המשפט, ככל הנראה בטענה כי הצורך להשתתף בדיונים יפריע לו בניהול המדינה, ככל שיישאר בתפקידו או יכהן במשרה אחרת במערכת הפוליטית. אך הפטור לא ימומש באופן מלא היות ונתניהו ידרש להעיד במשפט ולתת את גרסתו.

12.02.2020

1. tאז רק שלושה שופטים לקבל הכרעה כה משמעותית? (הייתי מצפה להרכב רחב יותר)

דווח על תגובה לא ראויה
12.02.2020

2. למה לשפוט? (גלגל)

הדין כבר נחרץ!

דווח על תגובה לא ראויה
19.02.2020

3. רוצים הוכחה שתופרים תיקים בפרקליטות?? (מיה)

רוצים הוכחה שתופרים תיקים בפרקליטות?? רשימה חלקית של אמירות נגדה: -טומי לפיד על הפרקליטות: "יחידת טרור, פרקליטות פזיזה" ועוד ...-רובי ריבלין על הפרקליטות: "כנופיית שלטון החוק" -השופטת המחוזית גרסטל על הפרקליטות: "הטעיה במזיד של בית משפט, שי ניצן לא דובר אמת, התנהלות בחוסר תום לב.." -השופט המחוזי שלי טימן: "הפרקליטות ניסו לתפור לי תיק" היועמ"ש אביחי מנדלבליט: "שי ניצן תופר לי תיק".

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אהוד ברק צילום: פלאש 90

אהוד ברק הודיע: "לא אתמודד לראשות העבודה"

קרא עוד