דיווח: נתניהו צפוי למנות את ברקת לשר האוצר בקרוב

ראש הממשלה ביקש מניר ברקת, הנמצא בביקור בארצות הברית, לקצר את שהותו שם בכדי למנותו לשר האוצר במקום כחלון. לשכת ראש הממשלה: "הסיכום בין ראש הממשלה לשר כחלון הוא כי השר יישאר בתפקידו עד הבחירות. כל דיווח אחר הוא לא נכון"

חדשות כיפה
טו בשבט התשפ
,
10 בפברואר, 2020 20:55
ברקת

ברקתצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

בניסיון לקרוץ למצביעי הימין המתון, ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכוון למנות את ח"כ ניר ברקת לשר האוצר במקומו משה כחול. בסביבת השר משה כחלון אומרים כי הוא יפרוש ממשרד האוצר רק אחרי הבחירות, כך על פי הדיווח של חדשות 12.

ראש עיריית ירושלים לשעבר שוהה כעת בביקור בארצות הברית והודיע בסרטון למבקריו כי הוא צריך לקצר את השהות שלו מכיוון שראש הממשלה ביקש ממנו לחזור בשל משימה מיוחדת. בלשכת נתניהו מיהרו להכחיש את הדיווח: "הסיכום בין ראש הממשלה לשר כחלון הוא כי השר יישאר בתפקידו עד הבחירות. כל דיווח אחר הוא לא נכון". 

על פי הדיווח, הסקרים מנבאים כי המינוי של ברקת לשר האוצר עשוי להזיז שני עד שלושה מנדטים מכחול לבן לליכוד. אלו בדיוק המנדטים אותם שואף נתניהו להביא למפלגתו כדי להגיע לממשלת ימין עם 61 מנדטים, ללא כחול לבן. 

10.02.2020

1. נתניהו אנחנו אוהבים! מחל! מחל! מחל! (בני)

מחל!

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

2. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (שי)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

3. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (אבינו)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

4. הציונות הדתית עלק ----פעם היתה ציונות דתית אמיתית היום הם כנופיית פנאטים קיצונים עם דעות חשוכות כמו דעאש שסוגדים לעבריין מבלפור כמו לעגל הזהב (משיח)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

5. המרצע יצא מהשק הליכוד ושס ינהלו קמפיין משותף העבריין המורשע דרעי מכלוף שישב בכלא והעבריין שבקרוב יורשע וישב בכלא דון ביביבלוף -התחברו כתאומים סיאמיים (בני)

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

6. מחל =-ל- מפלגת חולרע לישראל (אביהו)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

פסח צילום: shutterstock

כאיש "אחד"- אבל בלב אחד

קרא עוד