סגור

הפגנת הפלג הירושלמי: פקקי ענק בכניסה לירושלים

בעקבות מעצר של תלמיד ישיבה שערק מהצבא, יצאו מאות מפגינים חרדים לצומת הרחובות יפו-שרי ישראל, חוסמים את הכבישים ומשבשים את סדר התנועה

חדשות כיפה
כט בטבת התשפ
,
26 בינואר, 2020 17:01

צילום: דוברות המשטרה

מאות מפגינים חרדים המשתייכים ל"פלג הירושלמי" חוסמים בשעות אלו את צומת הרחובות יפו-שרי ישראל בכניסה לירושלים.

השוטרים ובהם לוחמי מג"ב פועלים נגד כמה מאות מפרי סדר שחוסמים את התנועה במקום, ועצרו עד כה 14 מתוכם. במקביל, פועלים בצמתים נוספים באזור כוחות משטרה שמכווינים את התנועה לדרכים אחרות ודואגים להזרימה.

צילום: דוברות המשטרה

 

המפגינים מוחים על מעצרו של תלמיד ישיבה שערק מהצבא. בהנהגת הפלג הירושלמי מדגישים שהעצור הוא בן העדה האתיופית וטוענים כי זו הוכחה לכך שהם נאבקים על כל צעיר גם אם אינו מהאליטה החרדית.

צילום: דוברות משטרה

26.01.2020

1. אוי לנו, אוי לנו. לצערינו הסתלק מהעולם "איש האמת" יהודי ענק, ענק שבענקים, מרנו ורבנן, צדיק הדור! (וְחָרָה אַפִּי וְהָרַגְתִּי אֶתְכֶם בֶּחָרֶב וְהָיוּ נְשֵׁיכ)

אוי לנו, אוי לנו.

לצערינו הסתלק מהעולם "איש האמת" יהודי ענק, ענק שבענקים, מרנו ורבנן, צדיק הדור! גדול דורינו מרנן ורבנן הרב הצדיק ר' שמואל אויערבאך זצוק"ל זי"ע. הרבה אנשים הרגישו שבהסתלקותו מהעוה"ז נעלמה גם התקוה האחרונה להשיב לעולם הזה טיפ-טיפה סדר, טיפה תקוה, מעט יכולת לחזור לאידישקייט האמיתי, טיפה תקוה שלא נִתֵּן לרשעים הגדולים הציונים להרוס את המשפחות שלנו, המשפחות היהודיות האמיתיות שד' נתן לנו, כדי להחזיק את האידישקייט (היהדות) מדור לדור.

אבל זהו, העולם שחור מאד. "עולם השקר" אין אור, אין טיפת אור, אפילו לא נר קטן דלוק, אין אור. בכל מקום יש מלשינים, יש מרגלים שמנסים להרוס בכוח את הבסיס של היהדות שזהו הבית -היהודי -האמיתי, שבו האבא לומד תורה, ואולי עובד, גם האמא משתדלת לגדל את הילדים לתורה ומצוות ומעשים טובים, ילדים שמאמינים בקב"ה עם כל הלב שלהם, ומשתדלים יחד עם ההורים לחיות את כל החגים ואת כל הדינים כמו שצריך בשמחה, שכל החיים מסתובבים מסביב לתורה בלבד, ולא שום דבר אחר זר.

ועכשיו, איפה אנחנו? רבי שמואל זצ"ל נלחם בכל כוחו נגד הגיוס. דהיינו גם "נגד וועד הישיבות"!!! נגד הגיוס לצבא הארסי בגלל שבארץ ישראל זה לא יותר טוב מהצבא הרוסי [של סטאלין ימ"ש] או מצבא האמריקאי או הגרמני או האנגלי, ואולי בא"י אפילו הרבה הרבה הרבה יותר גרוע, כי שמה ליהודים יש לפחות איזו זכות לשמור על הדת שלהם, אולי בחלק מהצבאות הזרים, אבל בא"י אין כזה דבר. פה מכניסים אותם למצב גרוע ביותר עם אפשרות גדולה לזנות וסמים, וגם שיֵצאו חילונים גמורים, ד' ירחם.

ועכשיו זה עוד יותר 'טוב', לא מספיק שהם רוצים להעביר חוק שמקבלים (שמגייסים) כל בחור, לא משנה לומד או לא לומד, אבל עכשיו יש עוד דבר, הם מקבלים את כל הבנות, כל הבנות. הם אומרים שלא, שאלו שהן חרדיות באמת, אבל "באמת" – הן פטורות. זה לא נכון! הם יביאו וועדה של הצבא להחליט מי היא חרדית ומי לא. כך ירגישו את מי הם יכולים למשוך לעולם החילוני שלהם. הרי זו כל המטרה שלהם בזה שרוצים לקחת אותנו לצבא. צבא הגנה לישראל – זה לא "צבא הגנה לישראל', זה צבא = שהורס את עם ישראל, ועכשיו אין מישהו להילחם. רק כמה אנשים בודדים, שגם בתוך הקבוצה שלהם יש מרגלים, איך אפשר? מה אפשר לעשות? איך נעבור את זה? זה חייב להיות שמשיח מופיע, כי לא יכול להיות עולם כ"כ חשוך, פשוט לא יכול להיות שנוכל לעבור את זה בכלל, ששלטון הרֶשע ישלוט בכל מקום בעולם.

ובאמת זה נמצא בכל מקום בעולם, כי השכינה כבר לא נמצאת בחוץ לארץ, השכינה היא רק פה, בא"י [לקראת המשיח…] , אבל איך השכינה פה כשיש כ"כ חושך, זה חושך כמעט מוחלט, איך זה יכול להיות? איפה אנחנו? עוד מעט לא נוכל לראות אפילו לאן אנחנו הולכים, כ"כ הרבה חושך, זה בדיוק כמו במצרים שנתנו לגברים עבודות של נשים ולנשים עבודה של גברים בכדי שלא יביאו ילדים לעולם.

אבל זה לא יכול להיות, זה לא יכול להיות, הקב"ה לא יתן. אני בטוחה, אני בטוח שמשיח חייב להופיע, חייב להופיע בעתיד הקרוב, בעתיד הקרוב, ועַם ישראל, לא לעזוב את האמת, לא לעזוב את המסורת שלנו, את התורה שלנו. תרדו מכל הגשמיות המטומטמת שלכם, תברחו מרוב בתי – הספר המלמדים אפיקורסות מעורבת עם תורה ח"ו, תברחו מכל ה'בתי יעקב' ומכל בית-ספר אחר שמלמד דברים אסורים! מלמדים שם דברי כפירה ממש!!!! הגיע הזמן שתקריבו את עצמכם למען האמת!

ד' הבטיח לנו נצח, ד' הבטיח לנו עולם הבא של חיים בלי יצה"ר, חיים כ"כ טובים, כ"כ טובים, ואנחנו מחליפים את זה בשביל כסף, בשביל דברים חומריים, כאלו אנחנו טיפשים! היהודים צריכים להיות חכמים, הם צריכים לראות את האמת, להרגיש האמת מכל הלב.

אנחנו חייבים לחזור ולסגור את עצמנו, לסגור את עצמנו מן העולם של הרישעות, אפילו אם מאיימים עלינו ברצח אסור לנו לעזוב את התורה שלנו. האם אתם חושבים שלא יאיימו עלינו ברצח ח"ו?! כן, לכאורה כן יאיימו! ברגע שירגישו שאנחנו חלשים יאיימו עלינו ברצח!

אז אני הק' מבקש מעם ישראל, כל יהודי שיודע שהוא יהודי אמיתי, קודם כל – לחזור בתשובה מיד, חוץ מזה, להקים משפחות חרדיות -אמיתיות, שקרובים לקב"ה ולתורה. ולסגור את עצמנו בגיטאות. חבל שבכלל פעם יצאנו מהגטו, כי אילו היינו נשארים בגטו – אז עם כל הגלות הזאת לא היינו מגיעים לזמן הזה שבו אנו נמצאים כ"כ הרבה שנים, אלפיים שנה ויותר בגלות, היינו כבר יכולים להיות בגאולה השלימה, אבל אנחנו המשכנו עם היצר הרע, נמשכנו לשקר, והנה אנחנו עִם מעט יהודים אמיתיים לעומת הרבה מאד ערב-רב, שמקלקלים לנו את הכל. אבל חייבם לזכור ש"לא אלמן ישראל".

עכשיו: יהודים אמיתיים! נא לשים קץ לשקר, וללכת לדרך האמת, אפילו אם אתם מקריבים את הגשמיות ואת החיים. צריכים ללכת לאמת! די! די! די לשמד ע"י וועד הישיבות וחכי"ם חרדים לשעבר, די, די, די!!!!!!

הבעיה היא שוועד הישיבות חשודה שלא עוזרים לכולם. בהרבה מקרים ועבדכם הנאמן אחד מהם: היתה לי בעיה עם הצבא פניתי לועד אמרו לי חכה בסבלנות ונעזור לך כך במשך כשנתיים כאשר כשאני מתקשר לועד הם צועקים אלי שאני לא צריך להתקשר והם כבר יעזרו לי ואין צורך סתם להטרידם היום כבר למעלה משנתיים אחרי שפניתי אליהם אני עדיין באותו מצב מבין שא"א לצפות מההם מכלום כאשר אם אני איעצר ע"י שוטר ח"ו אשב לפחות חודשיים בכלא ח"ו. אני לא מבין איך (גדולי) מנהיגי ישראל נותנים להם שליטה בלעדית על הנושא של שמד. הם הרי בחזקת טרפה… וכו' וכו' וכו' וידוע שיש מהם שהם רשעים ערורים משומדים מזרע עמלק ממש כמו הפיל הענק = השמנטשיק = בעל האיקונמיקה ימ"ח. עליהם נאמר וְחָרָה אַפִּי וְהָרַגְתִּי אֶתְכֶם בֶּחָרֶב וְהָיוּ נְשֵׁיכֶם אַלְמָנוֹת וּבְנֵיכֶם יְתֹמִים.

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

2. על מה הרעש והמהומה?? הם מממשים את זכותם הדמוקרטית להפגין נגד השמד של הציונים! (דודי)

על מה הרעש והמהומה?? הם מממשים את זכותם הדמוקרטית להפגין נגד השמד של הציונים! למה להiמxiים סוטי מין ימ"ח מותר לחסום כבישים במצעדי התועבה? והמשטרה נוהגת בהם בכפפות משי!!!!!!!!!!! והתקשורת מחבקת ומבינה אותם?? כלבתבים ארורים צבועים רשעים! כשהiמxiים מפגינים, לא כותבים עליהם "חוסמים כבישים". העיקר לעשות דמוניזציה לחרדים. בושהו חרפה! איפה ואיפה! גזענות! עלבון לאינטלגנציה! מוסר כפול! אנטישמיות !.....

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

3. ההפגנה היתה לשחרור נעמה והבחור ישיבה. לא משנה למה תפסו אותם, ע"פ פוסקי הדור, כולנו חייבים להפגין נגד כל מי שנלקח לכלא. הקב"ה בעצמו כבר ינקו (גדול הפוסקים)

ההפגנה היתה לשחרור נעמה והבחור ישיבה. לא משנה למה תפסו אותם, ע"פ פוסקי הדור, כולנו חייבים להפגין נגד כל מי שנלקח לכלא. כלא זה המצאה מיוסף ממצרים היהודים נגד כלא, ובעד מוסד הישיבות, שהתחיל עוד במצרים כידוע. בני ישראל לא השתנו העם אותו עם. יש רק גויים שעלו מרוסיה ומתערבים לנו. ..

אשריכם הפלג. לא נכרע ולא נשתחווה לציונים זרע עמלק. ובסוף אנו בעזרת השם ניתגבר גם על הצוררים הציונים. ימים יגידו! מנסים על גב היהודים יראי שמיים להבנות. כלבים שוטים המה.

זכותם של החרדים לחיות לפי תורתם אמונתם גם במחיר הפגנות ומכות. כיום המערכת הצבאית מקשה מאוד על יחידות דתיות לקיים אורח חיים שיתאים לחייל שרוצה להמשיך ולשמור על צביון דתי גם לאחר השירות. בין אם מדובר בשירות עם נשים. בין אם בגידול זקן ובין אם שינוי תקנות וחוקים צבאיים לטובת עידוד ציבור מתגייסים דתיים.

וכמה אלימות מצד המשטרה. כשהשמאל מפגין אין הטסת מים וסוסים. לרמוס יהודי עם פיאות וזקן זאת מצוה מצד המשטרה, ולכל כלב יבוא יומו, הקב"ה בעצמו כבר ינקום דם השפוך...

דווח על תגובה לא ראויה
28.01.2020

4. השוטרים האלה שונאים דתיים ואלימים (חולון)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סתיו שפיר בוועדת הבחירות, הבוקר צילום: הדס פרוש, פלאש 90

פרץ לסתיו שפיר: "מספיק עם שיח השנאה"

קרא עוד