סגור

עוקף משמאל? למרות הסכמת טראמפ, נתניהו מתנגד להחלת הריבונות ביישובי יו"ש

על פי גורמים בכירים בממשל האמריקאי: ראש הממשלה התנגד להחלת ריבונות על היישובים היהודים ביהודה ושומרון, למרות הסכמתו של הנשיא האמריקאי והציע להחיל את הריבונות הישראלית רק בבקעת הירדן. ראש מועצה אזורית שומרון ממחה על ההחלטה: "מתקשה להאמין שנתניהו יתכחש לכל הבטחותיו. יש קווים אדומים שלא נחצה"

חדשות כיפה
כז בטבת התשפ
,
24 בינואר, 2020 10:16

צילום: shutterstock

לאור הפרסומים כי בשבועות הקרובים תפורסם תוכנית המאה, במסגרתה תציע ארה"ב להחיל ריבונות על היישובים היהודיים ביהודה ושומרון,  בכירים בממשל האמריקאי מדווחים כי ראש הממשלה בנימין נתניהו הביע התנגדות להחלת הריבונות ביישובים היהודיים ביהודה ושומרון ותומך בהחלת ריבונות בבקעה בלבד. כל זאת על אף עמדתו החיובית של נשיא ארצות הברית טראמפ כלפי החלת הריבונות ביהודה ושומרון. 

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון הביע פליאה ואמר: "אני מתקשה להאמין שראש הממשלה יתכחש לכל הבטחותיו. לא יעלה על הדעת שקיימת הזדמנות היסטורית להחיל ריבונות ביהודה ושומרון וראש הממשלה יתנגד. חיכינו שנים רבות לרגע ההיסטורי הזה, ואנחנו מצפים שהוא יתממש במלואו". 

דגן הוסיף והדגיש את הקווים האדומים של ההתיישבות שלא יחצו. לדבריו: "לא נקבל החלטה על מדינה פלסטינית, לא לחלוקה בין גושי התיישבות  למה שמכונה מחוץ  לגושי ההתיישבות, לא להפקרת ישובים כמובלעות בתוך שטח  מדינת טרור כפי שנעשה לנצרים, לא להעברת שטחי c ל b  ונסיגות נוספות".

נזכיר כי אמש (ה') לאחר שהסתיים פורום השואה, נתניהו וגנץ הוזמנו לבית הלבן בכדי לחשוף את תכנית המאה של הנשיא האמריקאי, אולם הצד הפלסטיני לא הוזמן. 

24.01.2020

1. ליכוד-פייק ימין, ימינה-נגררת לאיומי ביבי על הג'ובים (יעקב )

ליכוד פייק ימין
ימינה-נגררת לאיומי ביבי על הג'ובים.
ימין אמיתי-לא עוברת את אחוז החסימה. כי ככה השמאל הכתיב לנו בראש יום ולילה עד שהאמנו לו, והנבואה מגשימה את עצמה.
וזה התוצאה.....
אבל בזכות שבן גביר לא יעבור, לא תקום ממשלה ושוב בחירות.
ולמה? משמים מונעים את תוכנית המאה. ככה שלשרוף קולות על בן גביר-דבר מבורך-בניגוד לכל הקשקשנים שטוענים שזה רע.
(מקסימום הוא בטעות יעבור)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מרתון תל אביב צילום: רוני שוצר, פלאש 90

בהלת הקורונה: מרתון תל אביב יתקיים - ללא רצים מחו"ל

קרא עוד